https://telegram.me/empireoflies

نقطه مشترک منافقین و وهابیت

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «جمال ابوالحسن» از اعضای وهابی و ضدشیعه پارلمان بحرین در روزهای اخیر با «مریم رجوی» سرکرده گروهک تروریستی منافقین دیدار کرده و تصاویری از این دیدار منتشر شده است.

در حالی که این عضو تندروی پارلمان بحرین خود را نماینده و فرستاده پارلمان بحرین در دیدار با سرکرده منافقین معرفی کرده بود، اما پارلمان بحرین نسبت به حضور این فرد در نشست گروهک تروریستی «منافقین» در پاریس و دیدار با «مریم رجوی» واکنش نشان داد و آنرا اقدامی شخصی و غیرسازمانی دانست.

مریم رجوی - وهابی - جمال بوحسن

پارلمان بحرین همچنین به‌طور رسمی ادعاهای «جمال ابوالحسن» مبنی بر اینکه “پارلمان بحرین از سازمان مجاهدین خلق ایران که رویکرد مسلحانه در پیش گرفته حمایت می‌کند” را کاملا رد کرد.

این در حالی‌ست که «جمال ابوالحسن» عضو فراکسیون «روابط خارجی» پارلمان بحرین با شرکت در جلسه گروهک تروریستی «منافقین» در خردادماه امسال، از اعتقاد خود مبنی بر سرنگونی نظام جمهوری اسلامی و برگزاری جسله آینده گروهک منافقین در تهران سخن گفته بود!

ابوالحسن از نمایندگان سلفی پارلمان بحرین در جلسه گروهک منافقین در پاریس خطاب به «مریم رجوی» یکی از سرکردگان این گروهک تروریستی گفته بود: “آنچه ما احساس کردیم، زمان آغاز پایان عمر نظام ایران فرا رسیده و می‌توانم با اطمینان بگویم که جلسه آینده ما در تهران به رهبری شما برگزار خواهد شد.”

بر اساس فیلمی که چندی پیش از شبکه تلویزیون «اللؤلؤه» پخش شده بود، «جمال ابوالحسن» مدعی شد:‌ “ما در مجلس نمایندگان به صداقت و اخلاص این سازمان (مجاهدین خلق) ایمان داریم و لذا بیانیه‌ای در محکومیت نظام فاشیستی ایران و حمایت از این سازمان صادر کردیم. این نماینده سلفی در سخنانش سیلی از اتهامات مبنی بر دخالت تهران در امور داخلی عراق، سوریه و لبنان و… مطرح کرد.

می‌توان نقطه مشترک بین گروهک تروریستی منافقین با گروه‌های وهابی و تندروی کشورهای عربی منطقه را ارتباط آنها با دولت‌های استعماری همچون آمریکا و انگلیس و روابطشان با لابی‌های صهیونیستی و دولت اسرائیل دانست.

گفتنی است، گروهک تروریستی منافقین همچون برخی رژیم‌های مرتجع عرب، در ماه‌های گذشته به‌طور رسمی از گروه‌های تروریستی حاضر در عراق و سوریه حمایت کرده بود.

انتهای پیام/

«جمال ابوالحسن» یکی از اعضای وهابی و ضدشیعه پارلمان بحرین در روزهای اخیر با «مریم رجوی» سرکرده گروهک تروریستی منافقین دیدار کرده و تصاویری از این دیدار منتشر شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme