https://telegram.me/empireoflies

نقشه «ربع پهلوی» برای بهره‌برداری جنسی دخترش

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «نور پهلوی» فرزند «رضا پهلوی» که تا چند روز پیش بیشتر به‌عنوان یک مانکن شناخته شده بود و عکسهایش یا در مهمانی‌های لاکچری یا همراه با حیوانات منتشر می‌گردید، چند روز پیش به یکباره مقاله‌ای درباره نقض حقوق زنان در ایران به نام خود منتشر و ادعا کرد که زنان در نظر ایران «شهروند درجه دوم» هستند.

در مقاله‌ای که چند روز پیش در سایت سعودی «ایندیپندنت فارسی» به مدیریت «کاملیا انتخابی‌فرد» منتشر شده، «نور پهلوی» که به اذعان بسیاری از نزدیکان و آشنایانش حتی فارسی صحبت کردن را به خوبی بلد نیست و از فرهنگ بسیاری از مردم ایران شناختی ندارد و بیشتر به یک دختر آمریکایی شبیه است تا یک ایرانی، او موضوع ازدواج زودهنگام دختران زیر ۱۸ سال در ایران رو مورد نقد قرار داد، اما از روابط بی‌قید و بند خود و دیگر دختران در جوامع غربی که گاها منجر به حاملگی و حتی تولد فرزندان حرامزاده میشود سخنی نگفت.

«نور پهلوی» که نوشتن به فارسی را بلد نیست و احتمالا این مقاله کسی دیگری برای او یا به نامش نوشته، مدعی نقض مکرر حقوق زنان در ایران شد و در حمایت از عملکرد «محمدرضا پهلوی» و «رضاشاه پهلوی» نوشت: “ایران همیشه اینچنین نبوده است. این محدودیت‌ها بازمانده‌ای از گذشته نیستند؛ قوانین کهنه‌ای نیستند که دست مصلحین هنوز به آنها نرسیده باشد. قبل از انقلاب اسلامی، پدربزرگ من و پدر او اصلاحات وسیعی اجرا کردند که حقوق گسترده‌ای به زنان اعطا می‌کرد …” البته او از نقض حقوق بشر زنان در عربستان سعودی، یعنی کشوری که مقاله خود را در رسانه‌ی آن کشور منتشر کرده هم چیزی نگفت.

نور آنقدر از مسائل سیاسی ایران دور است که در جریان اغتشاشات دی ماه سال ۹۶ در چند شهر ایران، برای اینکه حمایت خود را از اغتشاشات نشان دهد، به اشتباه عکسی از فیلم «قلاده‌های طلا» را به‌عنوان تصویری از اغتشاشگران منتشر کرد و سبب خنده بسیاری را فراهم کرد! همین موضوع می‌تواند دلیل خوبی برای این ادعا باشد که مقاله فوق نیز توسط او نوشته نشده و سفارشی است. هرچند که این مقاله نسخه‌ای رونوشت شده از مقالات سالهای اخیر است که عناصر ضدانقلاب علیه حکومت جمهوری اسلامی می‌نویسند و با وجود تایید دریافت ۵۰ هزار دلار از سوی سعودی‌ها برای نوشتن این مقاله از سوی «نور پهلوی»، نکته جدیدی در آن دیده نمی‌شود.

به نظر می‌رسد تلاش برخی رسانه‌های معلوم‌الحال برای مطرح کردن «نور پهلوی» به‌عنوان فرزند ارشد «رضا پهلوی» برنامه‌ریزی شده است. آنهم در دورانی که شازده ناکام پهلوی پس از چهل سال آوارگی در غربت، در آستانه شصت سالگی و بازنشستگی قرار دارد و سرمایه‌گذاری بر روی او که هر روز چه از نظر ظاهری و چه از نظر فکری و عقلی دچار ضعف می‌شود چندان برای دولت‌های پشت او معقولانه نیست. به عبارت دیگر، «ربع پهلوی» که پسری برای جانشینی خود ندارد و اجاقش کور است، با کمک رسانه‌های وابسته به دولتهای غربی بخصوص آمریکایی، سعی دارد به مرور فرزند ارشد خود را در رسانه‌ها مطرح کند؛ بخصوص آنکه «نور پهلوی» در صنعت مدلینگ هم سابقه دارد و برخلاف «ربع پهلوی» می‌تواند با بهره‌برداری از جاذبه‌های جنسی خود چند نفر را به طرف خود جلب کند.

نکته‌ای که در اینجا مهم به نظر می‌رسد این است که «رضا (ربع) پهلوی» از سویی با قرار دادنش دختر ارشدش در ویترین رسانه‌های از سویی دیگر دختر دومش یعنی «ایمان پهلوی» را از بایکوت خبری قرار داده و به او اجازه خودنمایی نمی‌دهد تا فقط «نور پهلوی» دیده شود. با روند فعلی بعید نیست که تا چند سال دیگر خبری مانند ماجرای «رضا پهلوی» و مرگ برادرش «علیرضا پهلوی» در رسانه‌ها منتشر شود.

 

انتهای متن/

«نور پهلوی» فرزند «رضا پهلوی» که تا چند روز پیش بیشتر به‌عنوان یک مانکن شناخته شده بود و عکسهایش یا در مهمانی‌های لاکچری یا همراه با حیوانات منتشر می‌گردید، چند روز پیش به یکباره مقاله‌ای درباره نقض حقوق زنان در ایران به نام خود منتشر و ادعا کرد که زنان در نظر ایران «شهروند درجه دوم» هستند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme