https://telegram.me/empireoflies

نقشه‌ای برای سوءاستفاده از زنان ایرانی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از پایان مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه ۵+۱ ، حقوق بشر به موضوع جدیدی برای رسانه‌های بیگانه در جهت ادامه پروژه ایران‌هراسی و دنبال‌کردن اهداف دولت‌های استکباری تبدیل شده است.

در این میان، موسسه «توانا» که با بودجه مستقیم دولت آمریکا فعالیت می‌کند، در ادامه پروژه جدید «مسیح علی‌نژاد» درباره انتشار خاطرات آزار و اذیت جنسی، از زنان و دختران ایرانی خواسته تا با روش‌های مختلف ارتباطی، خاطرات آزار جنسی خود را گزارش کنند.

گفتنی است، موسسه «توانا» یکی از ده‌ها شبکه و موسساتی است که با هدف راهبردی پشتیبانی اخلاقی و آموزشی از جریان تهاجم فرهنگی و جنبش‌های اپوزیسیون در داخل ایران و تضعیف جمهوری اسلامی با بودجه مستقیم حکومت آمریکا در حال فعالیت است.

شبکه امنیتی-آموزشی-رسانه‌ای توانا از افرادی نظیر؛ «مجید محمدی» (ضدانقلاب فراری)، «ابراهیم نبوی» (طنزنویس و عضو شورای سیاست‌گذاری روزآنلاین)، «محمدرضا نیکفر» (اپوزیسیون مقیم آلمان)، «نیما راشدان» (اپوزیسیون و فعال شبکه‌های اجتماعی)، «محسن سازگارا»، «نانسی پیرسن» (مدیر بخش تاکتیک‌های نوین حقوق بشر در مرکز قربانیان شکنجه)، «کتلین شیفِر» (استاد دانشگاه جورج واشینگتن) تشکیل شده است.

همچنین «اکبر عطری» (عضو فراری دفتر تحکیم وحدت)، «لیلا عطیه» و «مریم معمار صادقی» نیز از گردانندگان این آموزشکده مجازی، و در واقع کارمندان وزارت خارجه آمریکا هستند.

موسسه «توانا» که تعصب بسیاری بر روی موضوع هلوکاست دارد، منابع مالی خود را به‌صورت نامحدود از دفتر “دمکراسی، حقوق بشر و نیروی کار” در وزارت خارجه‌ آمریکا، بنیاد ملی‌ «برای دموکراسی»، آژانس توسعه بین‌المللی ایالات متحده آمریکا، وزارت امور خارجه هلند و شرکت گوگل (وابسته به پنتاگون) دریافت می‌کند.

«فاطمه حقیقت‌جو»، «تقی رحمانی»، «علی اکبر موسوی خوئینی»، «پیام اخوان» (عضو گروهک منافقین)، «حسن شریعتمداری» و «رامین جهانبگلو» از دیگر اعضای اصلی این موسسه براندازی هستند که سفارشات کاری خود را از وزارت خارجه آمریکا و برخی کشورهای دیگر از جمله کانادا دریافت کرده و به عنوان یک موسسه پیمانکاری جاسوسی با دریافت بودجه، اقدام به برگزاری کنفرانسها و همایش‌های متعدد کرده و رایزنی‌های خود با داخل ایران را نیز انجام می‌دهند.

بر این اساس، طی پروژه جدید، موسسه «توانا» با اشاره به اینکه در کشور مصر نیز برخی زنان خاطرات خود از آزار جنسی را به‌اضافه زمان، مکان و نوع آزار جنسی از روش‌های مختلف منتشر می‌کنند، خطاب به زنان ایرانی نوشت: “زنان ایران می‌توانند از چنین ابزاری استفاده کنند تا خبر آزار و خشونت روزمره خود را به اطلاع دیگران برسانند …”

«توانا» از زنان و دختران ایرانی خواسته تا اطلاعات و مشخصات خود را از طرق مختلف از جمله پیامک برای این موسسه آمریکایی ارسال کنند، تا به گفته خود جلوی تکرار اینگونه اعمال گرفته شود!

البته این موسسه‌ی آموزش براندازی و دیگر موسسات و نهادهای اینچنینی، هیچگاه به آمار خیره‌کننده تجاوز و آزار جنسی زنان در کشورهای غربی از جمله آمریکا، انگلیس و … اشاره نمی‌کنند.

با وجود ادعاهای موسساتی مانند «توانا»، اما بر اساس سوابق منفی اینگونه موسساتِ به‌ظاهر حقوق بشری وابسته به دستگاه‌های امنیتی و جاسوسی غربی، به نظر می‌رسد این مورد نیز داستانی است که قرار است طی آن با جمع‌آوری و استفاده از آن اطلاعات زنان و دخترانی که مورد تعرض و تجاوز قرار گرفته‌اند، از آنها سوءاستفاده شود.

در گذشته نیز مواردی متعددی پیش آمده که طی آن شماره برخی زنان که مورد آسیب‌های اجتماعی قرار گرفته‌اند، توسط افراد ناباب یا گروه‌های غیرقانونی و وابسته به غرب مورد سوءاستفاده قرار گرفته و از آنها درخواست‌هایی شده است. در صورت اطاعت نکردن آن زنان از این درخواست‌ها، از اطلاعات و مشخصات خصوصی آنها سوءاستفاده و حتی به‌طور عمومی منتشر شده است.

این امر زنگ خطر را برای مردم به‌ویژه زنان و دختران به صدا در می‌آورد و این مسئولیت را بر دوش مسئولان ذی‌ربط قرار می‌دهد تا با اینگونه موسسات به‌ظاهر حقوق بشری و عوامل آنها مقابله کنند.

انتهای پیام/

پس از پایان مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه ۵+۱ ، حقوق بشر به موضوع جدیدی برای رسانه‌های بیگانه در جهت ادامه پروژه ایران‌هراسی و دنبال‌کردن اهداف دولت‌های استکباری تبدیل شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme