https://telegram.me/empireoflies

نقدی: برای کلاهک‌هایی که از اسراییل به غنیمت خواهیم گرفت مذاکره می‌کنیم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در جمع خانواده های شهدا و بسیجیان شهرستان آبیک استان قزوین که در سالن ۹ دی این شهرستان برگزار شد گفت: از ابتدای انقلاب تا اکنون اگر لازم بود برای اثبات دشمنی قدرت های استکباری به سرکردگی امریکا دلیل و نشانه بیاوریم تا دست های پنهان آن ها را در حمایت از رژیم پهلوی، گروهک های تروریستی، صدام بعثی و فتنه گران بر ملا کنیم امروز این دشمنان چهره واقعی خود را نشان داده و بی هیچ واسطه ای رو در روی ملت ایران قرار گرفته اند و برای اثبات دشمنی آنان نیاز به هیچ تفسیر و دلیلی نیست.

سردار نقدی با اشاره به اینکه لحن امریکایی ها بعد از مذاکرات تندتر شده تاکید کرد: دشمنان ما هر روز ایران را تهدید به حمله نظامی می کنند این واضح است که مسئله استکبار با ما مسئله هسته ای نیست و اگر کسی چنین پنداری داشته باشد ساده لوح است.

وی گفتمان انقلاب اسلامی را حاکمیت خدا بر زمین دانست و تصریح کرد: در مقابل با امریکا که مدعی حاکمیت زمین است و در اسناد راهبردی خود بارها بر آن تاکید کرده است، تفکر گفتمان جمهوری اسلامی در حال پیشروی است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین به مصاحبه چند روز گذشته خود با خبرنگار فلسطینی شبکه تلویزیونی فلسطین الیوم اشاره کرد و گفت: در آن مصاحبه بنده این مسئله را مطرح کردم که «در سال ۲۰۲۵ ما بر سر کلاهک هسته ای که از رژیم غاصب صهیونیستی به غنیمت گرفته ایم با ۱+۵ مذاکره خواهیم کرد.»

وی ادامه داد: خبرنگار این شبکه تلویزیونی برای تفهیم مطلب این گونه مطرح کرد که «این یک رویا است باید حرف ها مبتنی بر واقعیت ها باشد چطور این ادعا را می کنید؟»

سردار نقدی در پاسخ به این خبرنگار بیان داشت: اگر به درستی به اتفاقات چند سال اخیر جهان نگاه کنیم واقعیت هایی وجود دارد که به گوشه ای از آنها اشاره می کنم.

وی ادامه داد: در ایران، همه منابع و ظرفیت ها در اختیار امریکا بود آن را با انقلاب اسلامی فتح کردیم. در لبنان، اسراییل تا نیمه شهر بیروت پیشروی کرده بود و تفکر انقلابی لبنان را آزاد کرد. عراق هم با همین تفکر از سیطره امریکا ازاد شد یمن هم از لوث وجود رژیم صهیونیستی امریکایی آل سعود پاک شد و فلسطین که به نقطه تسلیم محض رسیده بود با این تفکر احیاء و غزه ی فلسطین حماسه افرین شد و همچنان روند این فتوحات ادامه دارد.

سردار نقدی تصریح کرد: الجزایر، بحرین، مصر، اردن و کشورهایی از این دست آتش زیر خاکستر هستند اگر در این کشورها تا آفریقای مرکزی انتخاباتی آزاد و بدون اعمال نفوذ قدرت های استکباری برگزار شود مردم، دولت هایی اسلام گرا و ضد امریکایی را انتخاب خواهند کرد.

سردار نقدی با تاکید بر اینکه اکنون ایران در حساس ترین نقطه جغرافیایی جهان و مهم ترین مقطع زمانی قرار گرفته اظهار داشت: باید این را به خوبی درک کنیم که ملت ایران زیر ذره بین جهان است اگر در کشور ما قطره ای خون از بینی کسی جاری شود که مسبب آن نیروی انتظامی باشد اغلب رسانه های دنیا آن را بازتاب می دهند. در حالی که در اخبار جنایات رژیم صهیونیستی آل سعود سانسور می شود و حتی بسیاری از مردم جهان از بروز جنگ در این کشور بی اطلاع هستند.

وی افزود: ملت ایران امروز کانون توجه جهان است و باید با درک درست از شرایط حساس و سرنوشت ساز خود آگاه و بصیر، درست و به موقع عمل کند.

وی با اشاره به این مطلب که با پیشرفت های علمی و توسعه در کشور چه در بعد صنعتی و چه در بعد نظامی ابزار و امکانات مختلفی برای تحقق آرمان های انقلاب در اختیار ملت ایران است اظهار داشت: نسل های قبل امکاناتشان بسیار کمتر بود و در شرایطی که بیش از نیمی از مردم کشور حتی سواد خواندن و نوشتن نداشتند با دستان خالی با رژیم طاغوت و امریکا با چهل هزار مستشارش ایستادگی کرد و پیروز شد. در حالی که امروز ما فقط بیش از ۴ میلیون دانشجو داریم. انتظار این است که کارهای بسیار بزرگی را انجام دهیم.

وی در خاتمه در پاسخ به سوال یکی ازبسیجیان در خصوص توافق هسته ای ابراز داشت: موضع بسیج در خصوص مذاکرات و توافق، سپردن کار و اعتماد به مسوولین امر است اما در خصوص قطعنامه شورای امنیت این قطعنامه  قطعنامه ای بر ضد امنیت و استقلال ایران است و به هیچ وجه از سوی ملت پذیرفتنی نیست.

وی در پایان افزود: پذیرش قطعنامه در این شرایط به معنی پذیرش سلطه استکبار بر ایران است. امریکا با مذاکره و توافق هسته ای به دنبال نفوذ در ایران است.

یادآور می شود در ادامه این مراسم از مادر شهیدان ایرج و امیدعلی آموخت با لوح یادبود تقدیر شد.

انتهای پیام/مشرق

رئیس سازمان بسیج مستضعفین به مصاحبه چند روز گذشته خود با خبرنگار فلسطینی شبکه تلویزیونی فلسطین الیوم اشاره کرد و گفت: در آن مصاحبه بنده این مسئله را مطرح کردم که «در سال ۲۰۲۵ ما بر سر کلاهک هسته ای که از رژیم غاصب صهیونیستی به غنیمت گرفته ایم با ۱+۵ مذاکره خواهیم کرد.»

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme