https://telegram.me/empireoflies

نفوذ و انتشار اطلاعات شخصی رییس موساد+عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغصفحه اینستاگرامی لیبانیران با انتشار پستی تحت عنوان “ نفوذ و انتشار اطلاعات شخصی رییس موساد” نوشت:

در حالیکه سخنگوی عرب زبان ارتش اشغالگران قدس هر روز در تلاش است تا با زبان چرب و نرم به فریب عرب‌ها بپردازد، و آنها را علیه لبنانی‌ها و مقاومت تحریک کند، یک سایت که ازلبنان مدیریت می شده، اطلاعات خصوصی وی و رییس موساد را منتشر کرد.

به نقل از مدارنیوز از نابلس، پایگاه شبکه دو رژیم صهیونیستی نوشت «دو اسراییلی سایتی را کشف کردند که اطلاعات دو شخصیت بلندپایه امنیتی اسراییل را به نمایش گذاشته بود. هدف این سایت، تحریک خبرنگاران و اصحاب رسانه و فعالان مجازی برای ورود با آن بود تا صفحه‌های آنان را هک کنند و به واسطه آنها اخبار دروغین منتشر کنند.»

این شبکه در ادامه نوشت این پایگاه اینترنتی که از لبنان مدیریت می‌شد اطلاعات شخصی و عکس‌هایی از منزل و افراد خانواده رییس موساد یوسی کوهن منتشر کرد. آدرس این پایگاه در تویتر منتشر شده بود تا فعالان و تاثیرگذاران فضای مجازی تحریک شوند آن را باز کنند.

به محض ورود به این پایگاه اطلاعات آنها هم در دسترس این سایت قرار می‌گرفت. دو اسراییلی که این حفره را کشف کردند سریعاً به مرکز ملی سایبری اطلاع دادند که این مرکز به سرعت به بررسی پرداخت.

هیئت نظارت نظامی اسراییل انتشار اسم و لینک و اطلاعات این پایگاه را ممنوع کرد. این پایگاه اطلاعات سری از رییس موساد منتشر کرده که حساس‌ترین شخصیت امنیتی در ساختار امنیتی اسراییل به شمار می‌رود. این سایت همچنین اطلاعات آویخای آدرعی سخنگوی عرب زبان ارتش اسراییل منتشر کرده است.

صهیونیست‌ها مدعی هستند این سایت را هک کرده اند و از اشتباه مدیران سایت بهره برده و به آدرس سرور دسترسی یافته اند. آنها مدعی هستند سایت را هک کرده ایم و اطلاعات مهمی دست پیدا کرده ایم. اما تنها چیزی که در دستشان است، منطقه زمانی سرور است که مربوط به بیروت می‌باشد. سایت هنوز فعال است و درباره آن هشدار داده اند.

انتهای پیام/مشرق

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: صفحه اینستاگرامی لیبانیران با انتشار پستی تحت عنوان “ نفوذ و انتشار اطلاعات شخصی رییس موساد” نوشت: در حالیکه سخنگوی عرب زبان ارتش اشغالگران قدس هر روز در تلاش است تا با زبان چرب و نرم به فریب عرب‌ها بپردازد، و آنها را علیه لبنانی‌ها و مقاومت تحریک کند، یک سایت …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme