https://telegram.me/empireoflies

نفرت ضد انقلاب از شهوت قدرت شازده پهلوی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  در چهارمین دوره مراسم سالانه ارزشهای جهانی جامعه یهود که پنج‌شنبه شب پنجم می ۲۰۱۶ به مناسبت روز یادبود قربانیان هولوکاست، در شهر نیویورک برگزار شد، رضا پهلوی فرزند شاه مخلوع جایزه «یادبود هولوکاست برای دفاع از حقوق بشر» رادریافت نمود.

برگزار کننده اصلی این گردهمایی شلدون ادلسون میلیاردر جمهوری خواه آمریکایی است که اخیرا نیز حمایت خود از دونالد ترامپ را اعلام کرد.

ادلسون همچنین به دلیل مخالفت با توافق هسته ای و پیشنهاد برای حمله اتمی به ایران، به عنوان یک حامی تمام عیار برای اسراییل شناخته می شود. همزمان با گفتگوهای ایران با ۵+۱، ادلسون با پیشنهاد اینکه ” دولت اوباما به جای مذاکره با تهران باید یک بمب اتم اول در کویر و سپس در تهران بیندازد تا مقام‌های جمهوری اسلامی مجبور به عقب نشینی بشوند،دشمنی خود را با مردم ایران اعلام نمود .

دریافت این جایزه توسط فرزند شاه سابق ایران از دست کسی که خواهان حمله اتمی به تهران است واکنش هایی را در میان ضد انقلاب نیز داشته .

۴۴۸۸۵۲۹_۲۳۶

به عنوان مثال فرهمند علیپور که در ایتالیا ساکن است و منتقد برخی سیاست های نظام اسلامی نیز است در فیس بوک خود نوشته:”از رضا “ربع پهلوی” هیچ وقت خوشم نمی اومد، ولی نفرتی هم ازش نداشتم! اما از دیروز که با افتخار رفته در جمع تندروترین حامیان اسرائیل و کسانی که گفته بودند ” به ایران باید حمله اتمی شود” شرکت کرده است و تقدیرنامه هم دریافت کرده است، با تمام وجودم از او متنفر شدم.”

وی در ادامه با انتقاد از مشی مبارزه این افراد که حتی مردم کشورشان  را می خواهند در راه اهداف سیاسی خود به یکجا با بمب اتم قتل عام کنند نوشته:”معنای میهن دوستی همین بود که شما اینهمه سنگش را بر سینه می زدید و منتش را بر سر همگان؟ شما مجسمه ها و تمثال های بلاهت و خیانت هستید! اگر خاندان پهلوی، سر سوزن آبرویی داشت، شما ان را یک شبه بر باد دادید. اینهمه میهن، میهن ، می کردید و دفاع از ایران همین بود؟

همه ما در برابر خانه ای به نام ایران، مسئول هستیم. میهن همه ماست و وقتی “بمب اتم” !! بیاید، نگاه نمی کند چه کسی نمازجمعه می رود و چه کسی در خفا مشروب می نوشد. خانه را بر سر همه ویران می کند. خانه ای نمی ماند که رضاپهلوی بخواهد بر آن سلطنت کند!
اینها اما به اسم دفاع از خانه و آزادی خانه، رفته اند کنار کسانی ایستاده اند که می گویند باید با بلدوزور خانه را بر سر ساکنانش خراب کرد. شهوت قدرت چشم اینها را کور کرده، افساری به گردن اینها انداخته است و آنها را با خود می کشاند، حتی به قیمت همراهی با کسانی که نابودی خانه ات را می خواهند. اوف بر شما!”

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme