https://telegram.me/empireoflies

نفرت‌پراکنی علیه «شهاب حسینی»: از سلطنت‌طلبان تا BBC

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از موفقیت اخیر «سید شهاب‌الدین حسینی» بازیگر محبوب کشورمان در جشنواره بین‌المللی فیلم کَن و کسب عناون بهترین بازیگر مرد، بسیاری از رسانه‌های داخلی و خارجی ازجمله رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه با شور و شوق به پوشش این خبر پرداختند و حتی مصاحبه‌هایی با عوامل فیلم سینمایی «فروشنده» انجام دادند.

اما «شهاب حسینی» یکی از نمونه‌های دنیای بازیگری است که در دنیای واقعی و زندگی هنری‌اش، درگیر رفتارهای متناقض جریان‌های شبه روشنفکری و رسانه‌ای شده است.

چند روز پیش در نشست خبری عوامل فیلم سینمایی «فروشنده»، «شهاب حسینی» سخنی گفت که اصلاً به مذاق عناصر اپوزیسیون و رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و همه کسانی که با ارزش‌های اسلامی دشمنی دارند، خوش نیامد. این بازیگر ایرانی در مراسم مذکور، جایزه بهترین بازیگر مرد را به ساحت مقدس امام زمان(عج) تقدیم کرد.

«شهاب حسینی» در این نشست خبری گفته بود: “روزی که آن اتفاق بزرگ افتاد (کسب جایزه جشنواره فیلم کَن) مصادف با نیمه شعبان بود و تولد آقا امام زمان (عج) و خیای من این موضوع را دوست داشتم و به سهم خود می‌خواهم که این یک هدیه ناقابل را به آستان مبارک ایشان در جمکران تقدیم کنم.”

این اقدام ارزشی «سید شهاب‌الدین حسینی» برای همه نوع از عناصر ضدانقلاب ناخوشایند بود. به‌طوری که از سلطنت‌طلبان و مارکسیست‌ها تا عوامل رسانه‌های بیگانه مانند «بی‌بی‌سی فارسی» این اقدام حسینی را محکوم کردند.

«امید شریفی دانا» یکی فعالان سلطنت‌طلب و حامی رژیم پهلوی در واکنش به اقدام ارزشی «شهاب حسینی» در صفحه فیسبوکش، با توهین به این بازیگر ایرانی، نوشت: “همیشه گفتیم از هنر هنرمندان لذت ببرید، ولی ذره‌ای برای شخصیت نداشته اشان ارزش قائل نشوید و از این موجودات حقیر بُت نسازید …”

در کنار این فعال سلطنت‌طلب، «سیاوش اردلان» از مجریان شبکه «بی‌بی‌سی فارسی» و حامی رژیم صهیونیستی نیز از این اقدام «شهاب حسینی» انتقاد کرد و در صفحه فیسبوکش نوشت: “عجب آدمیه ها. چرا ملت اینجوری شدند؟ خب چرا توی کن به جای اینکه بگی به مردم تقدیم میکنی همینو نگفتی؟

بسیاری دیگر از عناصر اپوزیسیون از گونه‌های مخلف نیز به فحاشی علیه «شهاب حسینی» پرداختند که از انتشار آنها معذوریم.

اینگونه رفتارها و برخوردها از سوی عناصر اپوزیسیون و ضدانقلاب تازگی ندارد. اینگونه اقداامات با هنرمندان و تحولات هنری، نشانگر نگاه سطحی جریانات اپوزیسیون و شبه روشنفکری به عالم هنر و دوری آنها با افکار عمومی جامعه و اعتقادات مردم ایران است.

زمانیکه رویدادهایی بر طبق میل اپوزیسیون و رسانه‌های بیگانه رقم بخورد، به‌تعریف و تمجید از به وجودآورندگان آن رویداد می‌پردازند و هنگامیه برخلاف میل آنها عمل شود، توهین و نفرت‌پراکنی، تنها یکی از اقداماتشان خواهد بود.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از موفقیت اخیر «سید شهاب‌الدین حسینی» بازیگر محبوب کشورمان در جشنواره بین‌المللی فیلم کَن و کسب عناون بهترین بازیگر مرد، بسیاری از رسانه‌های داخلی و خارجی ازجمله رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه با شور و شوق به پوشش این خبر پرداختند و حتی مصاحبه‌هایی با …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme