https://telegram.me/empireoflies

نفاق منافقین، از سخن تا عمل

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: گروهک تروریستی منافقین که طی ۳۷ سال اخیر دستش به خون هزاران مرد و زن و کودک بیگناه ایرانی و عراقی آلوده است، طی سالهای اخیر با استفاده از ابزار رسانه‌ها، تلاش می‌کند با به‌کار بردن الفاظی مانند «حقوق‌بشر»، «آزادی» و … گذشته سیاه و خاطرات بد مردم از خود را تطهیر کند و خودش را همسو با ارزش‌های غربی نشان دهد.

«مریم رجوی» رئیس‌جمهور خودخوانده گروهک تروریستی منافقین در سالهای اخیر معمولاً در سخنرانی و پیام‌های خود از شعارهای خوش رنگ و لعابی، از مفاهیمی مانند «حقوق بشر»، «آزادی بیان»، «حقوق زنان» و امثالهم سخن می‌گوید، اما سوابق گذشته و حال منافقین، نشان‌دهنده نفاق و تفاوت سخن تا عمل سران این فرقه تروریستی است.

به اذعان بسیاری از اعضای جدا شده فرقه رجوی، یکی از واژگانی که سران منافقین بسیار بر آن تاکید می‌کنند، «آزادی» است که برای همه محترم و معنی خاص خودش را دارد. اما در فرهنگ فرقه رجوی، آزادی یعنی اینکه افراد آزاد هستند که فقط از رهبری سازمان تعریف و تمجید کنند و آزاد هستند که شبانه‌روز برای رهبری سازمان به بیگاری گرفته شوند و اگر کسی خلاف نظر رجوی حرفی زد، نیروهای سازمان آزاد هستند که او را به قتل برسانند!

یکی دیگر از این واژگان مورد استفاده سران منافقین، «رهایی زنان» است که در فرهنگ رجوی یعنی زنان باید از شوهر و فرزندان خود رها شده و در حرم‌سرای رجوی قرار بگیرند و همه عواطف مادری و زندگی و زن بودن را کنار گذاشته و به دست فراموشی بسپارند.

«انتخابات آزاد» از دیگر شعارهایی است که مسعود و مریم رجوی خودش را طرفدار سرسخت آن می‌داند، ولی ـمسعود رجوی» بدون هیچ انتخاباتی رهبر مادام‌العمر سازمان مجاهدین خلق شده و زنش «مریم رجوی» هم بدون هیچ انتخاباتی رییس‌جمهور مادام‌العمر شده است و در داخل مناسبات هم برای انتخاب مسئول اول سازمان یا شورای رهبری و مرکزی همیشه تعداد کاندیداها کمتر از تعداد مورد نیاز است.

یکی دیگر از واژگان مورد استفاده منافقین به‌ویژه در سال‌های اخیر، «حقوق بشر» است. سران منافقین همواره در سخنرانی‌ها، خودشان را طرفدار سرسخت حقوق بشر معرفی می‌کند ولی در عمل نقض فاحش حقوق بشر در داخل مناسبات قرون وسطایی منافقین بیداد می‌کند و افراد از اولیه‌ترین حقوق انسانی نظیر دیدار با خانواده محروم هستند و هزاران مورد دیگر نقض حقوق بشر که همه سازمان‌های حقوق‌بشری و ارگان‌های بین‌المللی و کمیساریای عالی پناهندگان در عراق هم آن را تأیید کرده‌اند.

و اما، یکی دیگر از واژگان مقدس مورد استفاده منافقین، واژه «صلح» است که در فرهنگ رجوی صلح یعنی رفتن به عراق و مزدوری برای صدام حسین در دوران دفاع مقدس و علیه مردم ایران وارد جنگ شدن. صلح در نگاه منافقین یعنی آویزان شدن به قدرت‌های خارجی و سرویس‌های اطلاعاتی و امنیتی کشورهای غربی علیه مردم ایران، و چشم دوختن به حمایت‌های مالی و تبلیغاتی وسیع از جانب قدرت‌های بیگانه و متکی بودن به قدرت‌های خارجی و نداشتن استقلال سیاسی.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme