https://telegram.me/empireoflies

نظر ضدانقلاب درباره کنفرانس لهستان

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر روزهای گذشته موجی در فضای مجازی و به خصوص در شبکه اجتماعی توئیتر در حمایت از کنفرانس لهستان که قرار است در روزهای پایانی بهمن‌ماه سال جاری برگزار شود، به راه افتاد.

این موج توئیتری هشتگ مشخصی را با خود به همراه داشت که البته مشخص شد تعداد زیادی از کاربرانی که از این هشتگ استفاده می‌کنند، حساب‌های کاربری جعلی هستند و یا ربات هستند.

در این بین تریتا پارسی موسس و رئیس شورای ملی ایرانیان آمریکا، در توئیتی به استفاده از هشتگ حمایت از کنفرانس لهستان توسط ضدانقلاب را جعلی دانست.

بعد از این توئیت بود که بسیاری از عناصر سلطنت‌طلب و هوادار ربع پهلوی ذیل گروهی موسوم فرش‌گرد، به پارسی حمله و فحاشی کردند.

«تریتا پارسی» بارها اعلام کرده که علاقه زیادی به رژیم صهیونیستی دارد و برای ایجاد رابطه بین ایران و این رژیم سخنرانی‌ها و فعالیت‌های زیادی انجام داده است. وی همچنین در وبسایت خود به ارتباطش با «فرانسیس فوکویاما» نظریه‌پرداز معروف آمریکایی که نظریه پایان تاریخ و پیروزی لیبرالیسم را مطرح کرده، می‌بالد و آن را افتخاری برای خود می‌داند.

بیشتر بخوانید

افشاگری بی‌پایان اپوزیسیون علیه یکدیگر

وی که قائل به استحاله نظام است و ارتباط نزدیکی با دموکرات‌ها در آمریکا دارد، در گذشته نیز اعلام کرد از روز ۱ اوت ۲۰۱۸ (۱۰ مرداد ۱۳۹۷) از سمت خود کناره گیری خواهد کرد.

تریتا پارسی در یک بیانیه کتبی که شورای ملی ایرانیان آمریکا در واشنگتن منتشر کرد، گفته: «وقتی ۲۱ سال پیش در کنگره به عنوان کارآموز فعالیت خود را آغاز کردم، از این که جامعه ما (ایرانیان) هیچ صدایی ندارد، شگفت زده شدم.»

وی افزود: «در واقع، بیشتر اعضای کنگره معتقد بودند گروهی که از جنگ و تحریم حمایت می‌کرد نماینده جامعه ماست. من فهمیدم که اگر ما خودمان صدایمان را بلند نکنیم، دیگران به جای ما حرف خواهند زد.»

اما در پشت پرده این کناره گیری اتفاقاتی در حال رخ دادن است که آرش سبحانی یکی از اپوزیسیون فعال در آمریکا و نزدیک به طیف جمهوری خواهان در توئیتر اش می نویسد:” اف بی آی به دفتر نایاک رفته و مدارکی را ضبط کرده، ظاهرا مدارک پرداخت نایاک برای مخارج حقوقی پرونده دزدی برادر کارگزارشان در بی‌بی‌سی (بهمن کلباسی) هم جزو آنهاست.”

گویا رسوایی حاصل از پرونده بهمن کلباسی خبرنگار بی بی سی در آمریکا دامن تریتا پارسی را هم گرفته و این عنصر ضد انقلاب مجبور به کناره گیری از این نهاد شده است.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای گذشته موجی در فضای مجازی و به خصوص در شبکه اجتماعی توئیتر در حمایت از کنفرانس لهستان که قرار است در روزهای پایانی بهمن‌ماه سال جاری برگزار شود، به راه افتاد. این موج توئیتری هشتگ مشخصی را با خود به همراه داشت که البته …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme