https://telegram.me/empireoflies

نظرسنجی/ ۱۰ نفرت‌انگیز!

همچون روزهای پایانی سال‌های ۹۲ و ۹۳ که با قرار دادن نظرسنجی‌ای از شما مخاطبین گرامی خواستیم تا از نظر خود نفرت انگیز ترین و خائن‌ترین اپوزیسیون یا گروه ضدانقلاب خارج‌نشین را معرفی کنید، امسال نیز با قرار دادن نظرسنجی دیگری از شما می‌خواهیم تا نظرتان را بیان کنید و بگویید که به نظرتان خائن‌ترین فرد به ملت ایران در بین عوامل رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و عناصر ضدانقلاب و اپوزیسیون در سال ۱۳۹۴ چه‌کسی است؟!

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

سایت «امپراتوری دروغ» برای سهولت در انتخاب شما، برخی از این افراد یا گروه‌ها را به همراه بخشی از اقدامات شاخص آنها در ضدیت با ایران اسلامی بخصوص در یک سال گذشته در ذیل درج نموده است:

۰۱- «مسیح علی‌نژاد»: جاسوس سفارت انگلستان در پوشش خبرنگار که در سال ۸۸ از ایران متواری شد و اکنون همکار رسانه‌های غربی مانند «بی‌بی‌سی»، «صدای آمریکا»، «من و تو» و … است، وی به‌دلیل تلاش برای ترویج اباحه‌گری و بی‌بندوباری و سبک‌زندگی غربی در بین مردم ایران و به‌ویژه زنان و دختران ایرانی از طریق ایجاد کمپین «آزادی یواشکی» و همچنین دیدار با مدیران ارشد فیسبوک به منظور ترغیب بیشتر آنان برای تهاجم فرهنگی به زنان ایرانی از طریق این شبکه اجتماعی.

«مسیح علی‌نژاد»

«مسیح علی‌نژاد»

۰۲- «علیرضا نوری‌زاده»: اپوزیسیون لندن‌نشین و مدیر تلویزیون سعودی «ایران فردا»، به‌دلیل موضع‌گیری‌های متعدد ضدایرانی و حمایت‌های متعدد از دربار آل‌سعود حتی در موضوع فاجعه‌های عظیم منا و تعرض به زوار ایرانی و همچنین دوستی با پادشاه عربستان و دریافت جیره و مواجب از ملک سلمان به منظور هجمه به ملت ایران.

«علیرضا نوری‌زاده»

«علیرضا نوری‌زاده»

۰۳- «شاهین نجفی»: خواننده ضددین معروف به «کلاغ کوفی» که به دلیل همجنس‌بازی و قالپاق دزدی در نیروی انتظامی بندر انزلی پرونده دارد و اکنون چندسالی است که از کشور گریخته و در آغوش اربابان غربی خود ارتزاق می‌کند، به‌دلیل هتاکی و توهین به مقدسات بیش از ۱٫۵ میلیارد مسلمان، به‌ویژه پیامبر اکرم(ص).

«شاهین نجفی»

«شاهین نجفی»

۰۴- «عطاالله مهاجرانی»: وزیر ارشاد دولت اصلاحات و پناهنده به دولت انگلستان، به‌دلیل ارتباط با دولت‌های غربی و رژیم آل‌سعود و به‌سبب افشای اسنادی توسط ویکی‌لیکس که نشان می‌دهد هزینه زندگی مهاجرانی و تحصیل فرزندانش توسط شاهزاده‌های سعودی در ازای فعالیت‌های سیاسی ضد جمهوری اسلامی ایرانی پرداخت شده است.

«عطا مهاجرانی»

«عطا مهاجرانی»

۰۵- «محمد نوری‌زاد»: انقلابی‌نمای دیروز و اپوزیسیون امروز، به‌دلیل حمایت از گروهک تروریستی منافقین و ترویج نافرمانی مدنی و بی‌قانونی در کشور و البته اتلاف وقت مردم و به سخره گرفتن آنان با اتخاذ مواضعی که بیشتر به جوک شبیه‌اند تا به نظریات سیاسی اجتماعی.

«محمد نوری‌زاد»

«محمد نوری‌زاد»

۰۶- «سعید کریمیان»: همکار گروهک تروریستی منافقین و مدیر شبکه ضدفرهنگی «جم تی‌وی»، به‌دلیل تلاش برای جذب هنرمندان ایرانی و ترویج خیانت و بی‌غیرتی در بین ملت ایران به منظور فروپاشی بنیان نظام خانواده از طریق نمایش آثار سریالی با محوریت، خیانت، عشق‌های چند ظلعی، تجاوز و …

«سعید کریمیان»

«سعید کریمیان»

۰۷- «شبکه بی‌بی‌سی»: بنگاه خبرپراکنی سرویس اطلاعات خارجی انگلستان (MI6)، به‌دلیل تلاش‌های متعدد برای اخلال در مذاکرات هسته‌ای جمهوری‌اسلامی ایران، دخالت در امور داخلی کشورمان، ارسال جاسوس‌ها و نفوذی‌ها متعدد به ایران با هدف براندازی انقلاب اسلامی.

«بی‌بی‌سی فارسی»

«بی‌بی‌سی فارسی»

۰۸- «حسین باستانی»: تحلیل‌گر «بی‌بی‌سی‌فارسی»، به‌دلیل ارتباط و آموزش عوامل این شبکه در ایران به منظور نفوذ در رسانه‌ها و نهادهای دولتی، برای جاسوسی و افشای ماجرای پرداخت پول توسط وی به جاسوسان انگلیسی در کشورمان.

«حسین باستانی»

«حسین باستانی»

۰۹- «جیسون رضائیان»: ابرجاسوس آمریکایی که در پوشش خبرنگار روزنامه «واشینگتون‌پست» به مهمترین نهادهای سیاسی کشور نفوذ نمود و رهبری تیمی وسیع از جاسوسان رسانه‌ای در ایران را بر عهده داشت و در نهایت با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد، به‌دلیل جاسوسی و سرقت اطلاعات محرمانه و سری کشور برای سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه بخصوص آمریکا (CIA) و انگلیس(MI6).

«جیسون رضائیان»

«جیسون رضائیان»

۱۰- «امیرعباس فخرآور»: از فعالان فتنه ۱۸ تیر ۱۳۷۸ و همکار سرویس‌های امنیتی و جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی که پس از گریختن از ایران اکنون در آمریکا مشغول همکاری با حزب جمهوریخواه است، به‌دلیل دروغ‌پراکنی و شایعه‌سازی درباره جمهوری‌اسلامی در راستای اهداف حزب جمهوری‌خواه آمریکا، و حمایت و تشویق سیاستمداران آمریکایی و اسرائیلی برای انجام اقدام نظامی علیه کشور.

«امیرعباس فخرآور»

«امیرعباس فخرآور»

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

انتهای پیام/

به نظر شما خائن‌ترین فرد به ملت ایران در بین عوامل رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و عناصر ضدانقلاب و اپوزیسیون در سال ۱۳۹۴ چه‌کسی است؟!

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 2.51 ( 7 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme