https://telegram.me/empireoflies

نظرسنجی/ خائن‌ترین ضدانقلاب سال ۹۳ کیست؟

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: به نظر شما خائن‌ترین فرد به ملت ایران در بین عوامل رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و عناصر ضدانقلاب و اپوزسیون در سال ۱۳۹۳ چه‌کسی است؟!

سایت «امپراتوری دروغ» برای سهولت در انتخاب، برخی از اقدامات شاخص این افراد در ضدیت با ایران اسلامی را در ذیل اسم هر فرد درج نموده است.

لطفاً برای شرکت در این نظرسنجی، انتخاب خود را از طریق نظرات همین صفحه ارسال کنید تا در ذیل همین نوشته منتشر شود.

۱- آرش سیگارچی – خبرنگار و مجری شبکه صدای آمریکا (VOA)

آرش-سیگارچیتوهین مجری «صدای آمریکا» به پیامبر اکرم (ص)

«آرش سیگارچی» مجری و خبرنگار شبکه «صدای آمریکا» است. تنها در یک مورد با بی‌شرمی و گستاخی تمام که در میان ضدانقلاب خارج‌نشین کم سابقه بوده است، با انتشار کاریکاتور مجله فرانسوی «شارلی ابدو» در صفحه فیسبوک خود، به ساحت مقدس حضرت محمد (ص) توهین کرد و مقدسات اسلامی‌ را مورد تمسخر قرار داد.

«آرش سیگارچی» با دستگاه‌های امنیتی آمریکا ارتباط نزدیکی دارد و یکی از عناصر جذب عامل اطلاعاتی برای سازمان جاسوسی آمریکا CIA است.

۲- معصومه علی‌نژاد – مدیر کمپین ضدفرهنگی «آزادی‌های یواشکی» و خبرنگار رسانه‌های بیگانه

مسیح-علی‌نژاد«معصی علی‌نژاد» شارژ دلاری شد!

مسیح علی‌نژاد خبرنگار ضدانقلاب و مدیر صفحه «آزادی‌های یواشکی» که در اردیبهشت ماه سال ۹۳ اقدام به تاسیس این صفحه نمود. وی چندی پیش به دلیل خوش خدمتی‌های خود به اربابان آمریکایی – اسرائیلی در راستای حیازدایی از زنان ایرانی موفق به دریافت جایزه «تشکل ژنو» شد.

«معصومه علی‌نژاد قمی» که از حامیات فتنه ۸۸ بود، اکنون در آن سوی آب‌ها با ترفند مصاحبه تلفنی از مقامات کشوری، سانسور آن و سپس پخش در شبکه «من و تو» روزگار می‌گذراند. البته ناگفته نماند با وجود اینکه او در خانواده‌ای مذهبی رشد یافته اکنون پس از مهاجرت به خارج ایران به داشتن ارتباط نامشروع افتخار می‌کند.

۳- کامبیز حسینی – مجری ضدانقلاب برنامه‌های «پولتیک» و «ساعت پنج عصر»

کامبیز-حسینیحمایت کامبیز حسینی از شاهین نجفی (کلاغ کوفی)

کامبیز حسینی مجری ضدانقلاب برنامه پولتیک که از ماهواره رادیو فردا پخش می‌شود، در خطی مشترک با رسانه‌های ضدانقلاب و در قالب یک برنامه طنز به فحاشی علیه مقامات جمهوری اسلامی ایران می‌پردازد. وی در این برنامه از میهمانان خاصی نیز دعوت به عمل می‌آورد تا توسط آنان حرف‌های ناگفته خود را به زبان آورد.

«رضا فراهان» هم‌جنس باز ساکن آمریکا، «شهرام شب‌پره» خواننده مبتذل‌خوان، «شاهین نجفی» خواننده مرتد و «شیرین عبادی» فمینیست ایرانی برخی از میهمانانی هستند که توسط کامبیز حسینی به این برنامه دعوت شدند.

۴- امید دانا – لیدر جریان سلطنت‌طلب خارج‌نشین

امید دانا 2ساواک مظلوم بود، اگر قبول ندارید سند ارائه کنید

امید شریفی دانا ضدانقلاب سلطنت‌طلب مقیم سوئد که به گفته خود در یکی از مشروب‌فروشی‌های این شهر کار می‌کرد. چند سال پیش، پس از اقدامات ضد امنیتی در جریان فتنه ۸۸ و فرار از ایران، اکنون در استکهلم سوئد با ساخت برنامه‌های ویدیویی با کیفیت بسیار نازل به زعم خود بخشی از فعالیت تبلیغی علیه نظام اسلامی را مدیریت می‌کند.

فعالیت‌های او آن‌قدر مضحک است که بسیاری از مخالفین نظام او را به نوعی خیانت به اپوزسیون خارج‌نشین و همکاری با عوامل جمهوری اسلامی متهم می‌کند، از سوی دیگر بسیاری از عناصر ضدانقلاب و سلطنت‌طلب وی را از رهبران اصلی سلطنت‌طلب‌ها می‌دانند.

۵- ربع (رضا) پهلوی – بازمانده خاندان پهلوی

ربع-پهلویشورای ربع پهلوی، شورای «شتر گاو پلنگ» است!

رضا پهلوی (معروف به ربع پهلوی و پسر شاه مخلوع) که در سال ۲۰۱۳ توانست با لابی گسترده عنوان سخنگوی شورای ملی ایرانیان را برای خود برگزیند، در پی رسوایی مالی شورای ملی ایرانیان، در مرکز این انتقادات قرار گرفته است.

ماجرای رسوایی مالی اخیر شورای ملی ایرانیان از این قرار است که این تشکیلات به بهانه مبارزه با نظام جمهوری اسلامی و همگرایی تمام نیروهای مخالف زیر یک پرچم از طریق تبلیغات و … توانست پانصد هزار دلار از طریق کمک‌های مردمی‌جمع آوری نماید! حال پس از گذشت دو سال از تاسیس شورا و عدم موفقیت در برنامه‌ها و اهداف از پیش تعیین شده بسیاری از آن‌هایی که به شورای ملی ایرانیان به طرق مختلف کمک مالی نموده‌اند اکنون از نوع فعالیت شورا ناراضی هستند.

۶- محمد نوری‌زاد – انقلابی‌نمای سابق و اپوزسیون امروز

محمد-نوری‌زاد-۲«تبرئه جنایات منافقین»، آقای نوری‌زاد! دست خونین رجوی را با دامن خود پاک نکن!

محمد نوری‌زاد انقلابی‌نمای سابق و اپوزسیون امروز، فردی است که با وجود سوابق به ظاهر انقلابی در دهه ۶۰ و ۷۰، توهین‌ها و سخنان شاذ و عجیبی مانند «ادای احترام به شیطان‌پرستان»، «همدردی با هفته‌نامه موهن «شارلی ابدو»، «تبرئه جنایات منافقین»، «حمایت از فرقه ضاله بهائیت»، «قدردانی از خاندان منحوس پهلوی»، «نفی شهادت حضرت زهرا (س)» و … را در کارنامه سیاه خود دارد.

اقدامات این فرد نیز آن‌قدر عجیب و رادیکال به نظر می‌رسد که بسیاری از هم طیفان او و اپوزسیون خارج‌نشین در حمایت از او دچار شک و تردید هستند و تاکنون هیچ‌گاه از او حمایت ننموده‌اند.

۷- امیرعباس فخرآور – ضدانقلاب فراری و معروف به «پسر متوهم سیا»

امیرعباس-فخرآور-اسرائیلپرده‌برداری از اربابان غربی-عربی حامی‌فتنه ۸۸

«امیر عباس فخر آور» ضدانقلاب فراری، از بدو خروج از کشور در سال ۲۰۰۶ کوشش فراوانی به خرج داد تا نظر گروه‌های اپوزیسیون را به خود جلب کند.

فخرآور پس از مدتی حاشیه‌نشینی، به واسطه خوش خدمتی به دار و دسته رجوی توانست به تعدادی از سناتورهای تندروی امریکایی و سیاستمداران اسرائیلی وصل شود و در خدمت آنان فعالیت‌های ضدانقلابی خویش را پی بگیرد. وی ارتباط نزدیکی با محافل صهیونیستی آمریکا دارد و از حامیان تحریم‌های ایران است.

۸- نسرین ستوده – وکیل عناصر ضدانقلاب، تروریست و تجزیه‌طلب

نسرین ستودهقانون‌گریزی وکیل عناصر ضدانقلاب و تروریست !

نسرین ستوده در سال ۱۳۸۲ پس از دریافت پروانه وکالت بلافاصله به گروهک شیرین عبادی موسوم به کانون مدافعان حقوق بشر (کانونی که برای دفاع از جاسوسان و تروریست‌ها تشکیل شد) پیوست و به فعالیت‌های رایگان حقوق بشری و پذیرفتن وکالت محکومان امنیتی پرداخت. وی در سال ۱۳۸۵ به بهانه دفاع حقوقی به کمپین یک میلیون امضاء – بخوانید کمپین گسترش فحشا – می‌پیوندد.

ستوده پس از دستگیری طبق شگرد پیش و پا افتاده‌ منافقین دست به یک انتحار اخلاقی می‌زند و طی یک سناریو از یکی از ماموران زندان درخواست عمل منافی عفت می‌نماید و در همانجا وی را تهدید می‌نماید که در صورت عدم اجابت خواسته‌اش، ادعا خواهد کرد که کارمند زندان قصد تجاوز به وی را داشته‌است که این توطئه شوم و منافقانه ستوده به دلیل وجود دوربین‌های مدار بسته در محل، خنثی شده و وی به خواهش و التماس می‌افتد تا مسئولان قضایی این موضوع را به فراموشی بسپرند.

۹- رها اعتمادی – مدیر شبکه ضدفرهنگی «من و تو»

رها اعتمادی-من و توتشکر ویژه «مرداک» از شبکه «من‎وتو» +اسناد

رها اعتمادی یکی از عناصر اصلی و از تهیه‌کنندگان شبکه ضدفرهنگی و ضدانقلاب «من و تو» است که در تهیه بسیاری از برنامه‌ها علیه اسلام و انقلاب اسلامی حضور داشته است.

به گفته نزدیکانش، وی بارها به اعتقادات و ارزش‌های ملت ایران توهین کرده و یکی از آرزوهای زندگی‌اش را مبارزه با جمهوری اسلامی دانسته است.

وی چندی پیش به همجنس‌باز بودن خود در برنامه زنده شبکه «من و تو» اعتراف کرد.

۱۰- کلاغ کوفی (شاهین نجفی) – خواننده ضددین.

شاهین نجفیواکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به هنجارشکنی شاهین نجفی

کلاغ کوفی (شاهین نجفی) خواننده ضددین و پوچ‌گرا (Nihilism) است که در سالهای اخیر به‌طور گسترده‌ای به ارزش‌های اسلامی و انقلابی و ائمه‌اطهار (س) توهین کرده است. وی چندی پیش خود را فردی همجنس‌باز و ضد جمهوری اسلامی معرفی کرد.

شاهین نجفی امسال در یکی از کنسرت‌هایش در تورنتو کانادا، به صورت عریان در برابر تماشاچیان حضور پیدا کرد و پس از آن حتی مورد انتقاد بسیاری از هوادران خود قرار گرفت.

۱۱- احمد شهید – گزارشگر سیاست‌زده حقوق‌بشر در امور ایران

احمد-شهیدمنابع تحقیقاتی «احمد شهید» را بهتر بشناسید

احمد شهید یک مالدیوی است. او در سال ۲۰۱۱ توسط شورای حقوق بشر سازمان ملل، به عنوان «گزارشگر ویژه در امور ایران» انتخاب شد.

از آن زمان وی با استفاده از اسناد و مدارک تقلبی گروه‌های مختلف ضد انقلاب از جمله گروهک منافقین تلاش کرد تا جمهوری اسلامی را در مجامع بین‌المللی به نقض حقوق بشر متهم کند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۵۶ دیدگاه

 1. به نظرمن آرش سیگارچی و آقای احمدشهید در سال۱۳۹۳ به شدت خبرساز شدندو سال۹۳ پرشده بود از خبرهایی درباره آنان

 2. فرقی نداره همه خائن هستند
  اما مسیح

 3. آرش سیگارچی و امید دانا

 4. فخرآور خائن و امید دانا

 5. علی نژاد
  احمد شهید

 6. کامبیز حسینی خائن خیلی به بزرگان نظام توهین میکنه

 7. احمد شهیدآرش سیگارچی،شاهین نجفی

 8. خیانت فخرآور قابل مقایسه با بقیه نیست. تحریم نفت کار این بی شرف صهیونیسته. باید در زندان می کشتنش

 9. مسیح علی‌نژاد و شاهین نجسی

 10. احمد شهید و فخرآور و امید دانا

 11. بنظر بنده همه شون
  البته اعتمادی و نجفی بیشتر

 12. آرش سیگارچی جاسوس

 13. یک کلام جوجه اردک زشت
  مسیح علی‌نژاد

 14. امید دانا خیلی عوضی و کثیف واسه اینکه داره به اپوزیسیون ضربه میزنه

 15. از دانا با اون دندونای خرگوشیش بدم میادددددد………

 16. ممنون از سایت بسیار عالیتون
  نظر من: مسیح علینژاد و احمد شهید

 17. سلام ممنون از نظرسنجیتون ولی بهتر نبود تعداد افراد رو کمتر می ذاشتین؟!!

 18. همشون
  اما آرش سیگارچی و مسیح علی‌نژاد و ربع گوجه پهلوی

 19. راستی نظر من احمد شهیده …

 20. به کوری چشم دشمنان رای ما علی‌نژاددددددددددد

 21. نام دلقک شریفی نادان!!!!!!! این مفعول خان جنسی اینجا چه می کند؟
  این اخته حتی اپوزسیون شبهای پارتنر تپل مپلش هم نیست چه برسه به حکومت ایران
  فکرش را بکنید این دلقک مفتخور پول سوسیال میگیره از دولت سوئد که صبح تا شب توی نت ول بگردد و بببیند یک تکه سنده و گوه پیدا میشود نامش روی آن نوشته شده باشد، با خوشالی انگشت بزند بگذارد دهنش؟؟؟
  نکنید بابا جان از این کارها این الان توهم میزنه و از خوشالی داره قند توی دلش آب میشه که آدم حسابش کردین

 22. بنظرم این دو نفری که در کشور هستن و در زمین دشمن بازی می کنن
  #نسرین (بخوانید نفرین) ستوده #محمد_نوری_زاد

 23. همه این افراد خود فروخته های بدبختی بیش نیستند
  یک مشت بی دین خود پرست
  همه ضد انقلاب بدانند : ما گردبادهای باغرتیم / تسلیم رهبریم که طوفان نمیکنیم
  از طرف دانشجویان استان فارس

 24. ۱۱ ahmed shaheed the zionist agent

 25. سلام
  این جوجه ها تو حد و اندازه اون نیستن که بخوای عددی حسابشون کنی،
  هاشمی،یونسی،مطهری،زیباکلام،حجاریان و از این دست آدما

 26. همه این افراد خود فروخته‌های بدبختی بیش نیستند
  یک مشت بی دین خود پرست
  اما چون قراره یک نفر رو انتخاب کنم، مسیح علی‌نژاد

  همه ضد انقلاب بدانند : ما گردبادهای با غیرتیم / تسلیم رهبریم که طوفان نمیکنیم

 27. لعنت الله علیهم اجمعین
  به ویژه علی‌نژاد و شاهین نجفی نجس

 28. مسیح علی‌نژاد با آن کمپین به اصطلاح آزادی‌های یواشکی اش که اشاعه دهنده بی‌بند و باری و همچنین ایدئولوژی ضدانسانی فمینیسم بود.

 29. مسیح علی‌نژاد و احمد شهید

  ممنون از سایت خوبتون

 30. سلام علیکم جانم به فدای امام خامنه ای . ممنون از سایت خوبتون . خائن خائن است در هر لباس یا کسوتی که باشد همه افراد نامبرده بالا فرقی با هم ندارند ضمنا” هنوز خائن های دیگری هم هستند که شما اسمشان را ذکر نکردید .

 31. احمد شهید و رضا پهلوی

  • رضاپهلوی طرح اشتی ملی داده …درضمن این جناب خیلی منفعل تراز ایناس که خائن باشه …اما رها خیلی بوداره ..فراماسونرانگلیسی …جوانان را خام کرده جیره خوره استعمارپیره …انگلیس همیشه ی تاریخ منافعش رادر ایران باضربه به مردم ما تامین کرده محض رضای خدا رها وعباسی و..راتوی من وتو اجیر نکرده ..حواسمون جمع باشه ……رها اغتمادی

 32. این ربع پهلوی خیلی پسته

 33. خیلی شرمندم …………. همشون حروم زاده و از نسل محمدعلی شاه وطن فروش اند

  ربع پهلوی

 34. خیلی از اینها عددی نیستند که شما آنها را به عنوان خائنترین قرار داده اید
  شاید بتوان کمی مسیح را فردی خائن دانست
  وگرنه دیگران اصلا ارزشی ندارند و مردم آنها را نمیشناسند

 35. شاهین نجفی و مسیح علی نژاد

 36. مسیح علی‌نژاد خائن

  تشکر فراوان از سایت عالیتون

 37. ابراهیم موسوی

  شاهین نجفی ملعون

 38. علی مطهری 😐

 39. بنده حقیر این فرد ملعون و مشحون از رذائل( آرش سیگارچی – خبرنگار و مجری شبکه صدای آمریکا (VOA)) را ضد انقلابترین فرد دانسته لکن عرض می کنم هرگز نمی شود با مشتی خاک ،تلألؤ ستاره ی ثاقب هستی را از دیدگان محو نمود چرا که ذرات هستی همه و همه از پرتو این خورشید فیوضات رحمانی به اذن الهی در خلق و صیرورت کمالیه خود هستند و چه زیباست این ندای محشرانه ی قرآنی که می فرماید:یُرِیدُونَ لِیُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ :مى‏خواهند نور خدا را با دهن‏هاى خود خاموش کنند (دعوت پیامبر و دین و کتاب او را به تکذیب و افترا باطل نمایند) حال آنکه خدا تمام کننده نور خویش است هر چند کافران را خوش نیاید

 40. من هیچکدوم از این حرفارو قبول ندارم….هیچکس مقصر نیست.همه چی دروغه!بنظرمن همه چیز اونطور ک هست نشون نمیدن…و کسایی مث شاهین نجفی ک حقیقتو میگه و طرف هیچکس هم نیست میگن همجنس بازه و..و…و…شاهین نجفی داره حقیقتو میگه و شماهایین که ارین ازش فرار میکنین.هه بقول خودش شما نمخواین مردم به دردشون عادت کنن….اوناییم که الکی فتوا میدونو تهدید الکی به کشتن شاهین نجفی میکنن هه باید بگم که شاهین اگه میخواست کشته بشه تا الان صد دفعه رفته بود بالای چوبه ی دار!شماها خودتونو جمع کنین ک به فاک رفیتن….داره از ناموس زن شما دفاع میکنه و سرشم به باد میده اونوقت شما جماعت گوسفند صفت میاین اینجا و تهدید ب کشتن میکنین و غریتو شرافتتون هم فقط تو این یه موضوعه هیچ میشکلی دیگ تو مملکت ما نیست بجز شاهین نجفی و گلشیفته که مثلا مایه ی شرم این ملتن.
  من واقعاااا تعجب میکنم!!…یکی پیدا نمیشه ک به عمق قضیه نگاه کنه؟درک کنه.بفهمه چرا شاهین داره از درد میگه چراسرشو داره ب باد میده بخاطر ما…..
  خر نیشن..به خودتون بیاید

  • تو رو روز قیامت کنار شاهینت می بینم

   • کنیز زینب سلام الله علیها

    میگم که شما اصلا خودتو ناراحت نکن این بنده‌ی خدا توهم زده فکر کرده یه شیطان پرست که در انظار مردم لخت شده وناموس خودشو به حراج گذاشته میتونه از ناموس مردم دفاع کنه این باید تا میتونه آب هویج بخوره طفلکی چشاش خیلی ضعیفه عکسای عریان این یارو رو ندیده

  • عزیزم تو مملکت مشکل هست -شایدم از نظر من وشما خیلی زیاد باشه- ولی توهین به امام و معتقدات ملیون ها شیعه کجاش حرف حقه؟-در آرزوی مردن وکشته شدن کسی هم نیستیم-ای کاش همه اینا بیدار بشن ببینن غربی ها حقوق بشرشون گوش فلک رو کر کرده ولی روزانه صدها وهزاران بیگناه در فلسطین یمن عربستان آمریکا کشته میشند وصدای هیچکی در نمیاد- حالا ایران میخاد یه عبد المالک ریگی شرور رو اعدام کنه هزاران حامی حقوق بشر پیدا میشه

  • تو روح خودت و رفیقت

  • توهین به ائمه حقیقت رو گفتن ببینم چه حقیقتی؟شما که خر تشریف ندارین برام توضیح بدین جه حقیقتی؟ هه از ناموس ما دفاع کرده چه دفاعی بدبخت ؟چرا آخه خودتونو بازی میدین میاد خودشو لخت میکنه که دفاع کنه شما لطفا سرتو از زیر برف بیار بیرون ببین چه خبره بعد بیا فتوا بده یه مشت آدم پخمه وکودن جمع میکنن دور خودشون.شاهین نجسی تقاص کاراشو میده و بلاخره سرش به باد میره اگه دست خودم بش میرسید سقطش میکردم حیف که مثل موش قایم میشه.

 41. کنیز زینب سلام الله

  آقا جان خائن ، خائنه دیگه کمتر وبیشتر نداره اینا همشون خائنن

 42. همشون سرته یه کرباسند- اینکه میبینید فعالیت های کثیف شون برضدنظام فرازو فرود داره به خاطراینه که یه مدت مست ومعتاد الکلند وحال کار کردن ندارن وبعدشم یه مدت تو ترک-حالم از همشون بهم میخوره

 43. حالم از آرش سیگارچی می خوره به هم قیافه اش هچل هفته (تا به تا) کاریکاتوریه
  دومی که انگار …
  سومی رو که میبینم یاد .. کارتون رئیس مزرعه می افتم
  چهارمی که انگار فسیل ۴۰۰۰۰ ساله است
  پنجمی رو که دیگه نگوووووو – به نظر من _ یه انیمیشنی رو تلویزیون تازگی ها نشون می ده یه مارمولک وسط یه بیابون با چهارتا حیوون دیگه
  شبیه روباهه ست .
  ششمی رو یاد میر حسین … می افتم
  هرزه بودن از سرتا پای هفتمی و هشتمی زار میزنه
  نهمی شبیه گی هاست (گی اینجا ایهام داره و معنی دورش مد نظر هست قابل توجه کنکوری هااا)
  کلاغ کوفی برازنده ی دهمیه
  میگ میگ !! و صد البته یه انیمیشن قدیمی به نام گوریل انگوری بود این اون سگست (مجاز از یازدهمی)

 44. شما سایت باج خور

 1. بازخورد: اردلان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme