https://telegram.me/empireoflies

نظرسنجی: تنها ۳۶ درصد از آمریکایی‌ها از عملکرد ترامپ راضی‌اند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغتازه‌ترین نظرسنجی شبکه سی‌ان‌ان نشان می‌دهد میزان رضایت از عملکرد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، همچنان رو به کاهش است و تنها ۳۶ درصد از مردم از عملکرد او راضی هستند.

میزان رضایت از عملکرد ترامپ هم اکنون در مقایسه با ماه اوت، ۶ درصد کمتر شده است. در ماه اوت ۴۲ درصد از مردم آمریکا گفته بودند از عملکرد ترامپ راضی هستند.

این در حالی است که میزان رضایتمندی مردم آمریکا از وضع اقتصادی خوب گزارش شده است و ۶۹ درصد از پاسخ‌دهندگان در این نظرسنجی گفتند اوضاع اقتصادی خوب است.

بر اساس این نظرسنجی، میزان رضایتمندی از عملکرد ترامپ به تفکیک در میان جمهوری‌خواهان ۸۲ درصد، مستقل‌ها ۳۱ درصد و دموکرات‌ها تنها ۵ درصد است.

بر همین اساس، رضایتمندی از عملکرد ترامپ در مقایسه با ماه اوت در میان جمهوری‌خواهان ۶ درصد کاهش یافته و از ۸۸ درصد به ۸۲ درصد رسیده است. هم‌اکنون ۳۱ درصد از کسانی که خود را مستقل می‌دانند از عملکرد ترامپ حمایت می‌کنند، این رقم در ماه اوت ۴۷ درصد بود. رضایت از عملکرد ترامپ در میان دموکرات‌ها ۵ درصد بوده و تغییری نکرده است.

نظرسنجی سی‌ان‌ان نشان می‌دهد تنها ۳۲ درصد از مردم آمریکا، رئیس جمهور این کشور را فردی درستکار و قابل اعتماد می‌دانند.

جین ساکی، مدیر ارتباطات دولت  پیشین آمریکا، گفت: ترامپ با شعار ایجاد تغییر در واشنگتن پا به عرصه گذاشت، اما نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد در این کار ناموفق بوده است.

وی گفت: «اگر چه نظرسنجی‌ها رقم‌های تعیین کننده‌ای نیستند و به ویژه پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ خیلی چیز‌ها تغییر کرده است، اما به هر حال این ارقام می‌تواند اهمیت داشته باشد و در انتخابات میان دوره‌ای نوامبر به جمهوری‌خواهان کمک کند.»

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

بر اساس جدیدترین نظرسنجی شبکه سی‌ان‌ان، تنها ۳۶ درصد از مردم آمریکا از عملکرد رئیس‌جمهورشان راضی هستند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme