https://telegram.me/empireoflies

نظرسازی‎های دروغین ضدانقلاب برای موفق نشان‎دادن مبارزات پوشالی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «عمار ملکی» یکی از عناصر اپوزیسیون مقیم هلند و پسر «محمد ملکی» از عناصر اپوزیسیونِ داخلیِ در آستانه مرگ است. ملکی که دارای مواضع تندی علیه کشورمان است و از افزایش تحریم‌های ضدایرانی حمایت می کند، به دلیل این که بتواند نظرات شاذ خود را علمی نشان دهد همواره خود را از اساتید دانشگاه های هلند معرفی میکند.

شکست جریان خارج نشین در تهییج مردم ایران در دی ماه سال گذشته که قصد داشتند سراسر ایران را به آشوب بکشانند سبب شده تا عناصر اپوزیسیون که وابستگی مالی و فکری به استعمارگراندارند، از چهل ساله شدن انقلاب اسلامی و نظام جمهوری‌اسلامی به‌شدت عصبانی شوند و با هر دروغ و مکری به سیاه‌نمایی علیه کشورمان بپردازند.

یکی از راه های حیله گری این عناصر که هماهنگ با رسانه های بیگانه در حال القا یاس و ناامیدی به ملت ایران هستند و قصد دارند با این روش مردم را از نظام اسلامی سرخورده نشان دهند استفاده از افکار سنجی و نظر سازی های دروغین است.

به عنوان مثال عمار ملکی که پدرش هم در ایران با همکاری با عناصر منافقین و فتنه سبز مشغول است چندی پیش گفته بود که در همه‌پرسی انتخاب نوع حکومت در فروردین سال ۱۳۵۸، ۹۸ درصد مردم ایران به نظام جمهوری‌اسلامی رأینداده‌اند، بلکه تنها ۷۰ درصد به جمهوری‌اسلامی رأی داده‌اند و اگر امروز بار دیگر رفراندوم برگزار شود ۷۰درصد به این نظام رأی نمی‌دهند!!

وی که سلابقه نظر سازی برای نشان دادن موفقیت مبارزات پوشالی خود در ناامید کردن مردم ایران را دارد و با این روش از سازمان های جاسوسی غربی ارتزاق می کند در روز های اخیر یک نظر سنجی دیگر راه اندازی کرده و با مطرح نمودن سوالاتی از قبیل این که چی کسی را برای رهبری ایران مناسب می دانید؟ یا نظام مورد نظر شما برای آینده ایران چه هست؟ و سوالاتی از این قبیل قصد دارد که نظرات خود را بر این نظر سنجی حقنه کرده و در نهایت نتیجه مطلوب خود را از این نظر سنجی بیرون بکشد.

البته در این خصوص باید گفت نظر سنجی هایی که با شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک یا توئیتر و یا سایت های فیلتر شده در ایران انجام میگیرد با خطای بسیار بالایی مواجه میشوند چرا که در این شبکه های قریب به اتفاق افراد از طیف روشنفکر و غرب زده حضور دارند که اقلیت بسیار پاینی در جامعه ایرانی محسوب می شوند و البته صفحات افرادی مثل عمار ملکی را دوست داران منافقین و ضد انقلاب دنبال می کنند بنابراین این نظر سنجی ها از کمترین ارزش علمی برخوردار هستند.

یادآوری می شود در اواخر سال گذشته نتایج یک نظرسنجی مشترک که دانشگاه «مریلند» و مرکز نظرسنجی «ایران‌پُل»  منتشر کردند تعجب بسیاری از ضد انقلاب را در بر داشت.

این نظرسنجی نشان داد اکثریت قاطع مردم ایران علی‌رغم داشتن مطالبات اقتصادی و معیشتی، با سیاست‌های کلی نظام ایران موافق هستند و تغییر نظام سیاسی را دنبال نمی‌کنند.

روزنامه واشنگتن‌پست، در توضیحی خلاصه‌وار درباره نتیجه این تحقیق نوشته بود: «این نظرسنجی که توسط مرکز مطالعات امنیتی و بین‌المللی دانشگاه مریلند و ایران‌پل انجام شد نشان‌دهنده حمایت اندک مردم ایران از تغییر نظام سیاسی ایران یا تسامح در اجرای قوانین اسلامی است. ضمن آنکه نتایج نشان می‌دهند انتقاد از سیاست خارجی ایران در سوریه و عراق از حمایت گسترده عموم جامعه ایران برخوردار نیست.»

این نظرسنجی به علاوه نشان داد که ۸۵ درصد مردم ایران دیدگاه «بسیار نامطلوبی» به دولت آمریکا دارند، در حالی که نگرش کمتر از یک درصد در این باره «بسیار مطلوب» است.

یافته‌های این پیمایش، بر خلاف تمام فضاسازی‌های تبلیغاتی ضد انقلاب داخل و خارج نشین، نشان داد که تغییر بنیادین در نظام سیاسی ایران، تنها از حمایت ۴٫۹ مردم ایران برخوردار است، فقط ۸٫۸ درصد مردم با کاهش هزینه‌کرد نهادهای نظامی ایران در برنامه موشکی موافقند، اقلیت ۱۱٫۳ درصدی معقتدند حکومت در زندگی آنها دخالت می‌کند، ۱۷٫۲ درصد حضور در سوریه و عراق را در راستای منافع ملی نمی‌دانند و ۲۱٫۵ درصد موافق کاهش هزینه‌های ایران در سوریه و عراق هستند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme