https://telegram.me/empireoflies

نطفه ناپاک ققنوس و ارتزاق از نجاست آمریکایی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغپروژه ققنوس که از چند ماه پیش با محوریت رضا پهلوی اعلام موجودیت  کرد و چندی پیش اخباری از فروپاشی آن به گوش رسید در روز شنبه ۱۱ خرداد برای اینکه به اربابان آمریکایی خود نشان دهد که مبالغ دریافتی را برای مبارزه با نظام اسلامی هزینه کرده است، نخستین اجلاس خود را با مشارکت اعضا در تورنتوی کانادا برگزار کرد. البته در این اجلاس رضا پهلوی و همسرش که دوران نقاهت بعد از سرطان را سپری می کند نیز حضور داشتند.

در این نشست که ظاهرا علمی بوده و تنها مباحث علمی در آن باید مطرح می شد سخنرانان به تشریح دیدگاههای سیاسی خود و راههای مبارزه با نظام اسلامی پرداختند تا جایی که مثلا رضا پهلوی به عنوان مدیر بالادستی این تشکیلات چند نفره از دولت آمریکا خواست تا شرکت‌های ارتباطاتی و اینترنتی را تشویق کند به مخالفان جمهوری اسلامی، خدمات خارج از عرف و قانون ارائه دهند.
در همین زمینه داریوش سجادی روزنامه نگار ساکن آمریکا مطلبی ذدر فیس بوک خود نوشته که جالب توجه به نظر می رسد. وی در خصوص انگیزه های تشکیل چنین گروهکی می نویسد:” ققنوس را باید پروژه‌ای محسوب کرد که از ابتدا نطفه‌اش ناقص منعقد شده و بدلائل زیر جنینی است محکوم به زوال! اولا جمیع اعضا ققنوس از رضا پهلوی تا دیگران تابعیت آمریکائی داشته و در پروسه «آمریکائی شدن» طی حضور در دادگاه فدرال آمریکا و در «مراسم رسمی تحلیف» سوگند خورده‌اند یک آمریکائی خوب باشند و جمیع وابستگی و تعلق خاطر هویتی و ملیتی و حکومتی و فرهنگی خود به ایران را واگذاشته و دلبسته به هویت آمریکائی برای دولت ایالات متحده پایمردی کنند. بر این منوال مجموعه ققنوس «از بنیان» نه حق دارد و نه اجازه دارد درباره مسائل ایرانی که دیگر شهروند آن محسوب نمی شوند ابراز وجود یا تشریک مساعی نمایند.
ایران تعلق به ایرانیان دارد نه مُشتی فارسی زبان که با سوگند خائنانه‌شان مبدل به «پاپت‌های کاخ سفید» شده‌اند.


ثانیا ولو با تسامح بتوان این جماعت «مُشبه به ایرانیت» را ایرانی محسوب کرد لاکن در عرف سیاسی زیست انگلی و «ارتزاق سیاسی از دولت اجنبی علیه خاستگاه میهنی» را برخلاف تصور ققنوس نمی نامند. خاستگاه ققنوس آتش است که مظهر طهارت و رهبانیت تلقی می‌شود.
ارتزاق از انبان اجنبی علیه خاستگاه میهنی در هر قرائتی تغذیه از طریق نجاست‌خواری محسوب می‌شود. بر این مبنا و در عالی‌ترین سطح نیز خوانش مقرون به واقعیت از متوهمین به «ققنوس بودگی» مگس‌هائی را افاده کلام می‌کند که مانائی و بودائی‌شان مُحول به تغذیه ناپاک‌شان از فضولات انسان یا حیوان است. نمی‌توان مُبتهجانه ادعای ققنوس کرد و خفیفانه ارتزاق از مَوال داشت!”

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme