https://telegram.me/empireoflies

نشست اخیر پاریس در واقع گردهمایی شورای رهبری داعش بود

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سردار محمد رضا نقدی روز پنجشنبه در آیین آغاز رزمایش ‘الی بیت المقدس’ ویژه عشایر سراسر کشور که در منطقه ‘تنگ کنشت’ کرمانشاه برگزار شد، افزود: کشورهایی که در پاریس به بهانه مقابله با داعش گرد هم آمدند، در واقع به وجود آورندگان این گروهک جنایتکار هستند.

وی ادامه داد: خوشبختانه رهبر معظم انقلاب با درایت و هوشیاری امریکا را تحقیر کردند و پاسخی دندان شکن به این ائتلاف دادند.

وی گفت: آمریکا و همپیمانانش گروهک داعش را ایجاد کردند و به جان مردم مسلمان منطقه انداخته اند و در عین حال، ژست ضد تروریستی هم می گیرند.

وی با اشاره به وحدت مثال زدنی اقوام و مذاهب در نظام جمهوری اسلامی، این رویه را مایه وحشت امریکا و دشمنان نظام دانست و گفت: آنان با راه اندازی جریان های تروریستی و نیز ایجاد کانال های متعدد ماهواره ای تفرقه افکن، تلاش می کنند تا وحدت میان امت اسلامی را از میان بردارند اما ملت ما از همیشه هوشیارتر است و فریب این ترفندها را نخواهد خورد.

سردار نقدی با اشاره به پا گرفتن موج بیداری اسلامی در کشورهای مختلف جهان از جمله بحرین، یمن، حجاز، عراق، مصر و لیبی، گفت: هم این حرکت ها به تاسی از انقلاب اسلامی بوده و امید همه آنان هم ملت ایران است.

وی عشایر را پیشقراولان حضور در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی و آزادی قدس شریف برشمرد و گفت: اکنون شرایط به گونه ای شده که وعده امام راحل مبنی بر اینکه جنگ ما تا فتح فلسطین ادامه دارد، از همیشه به واقعیت نزدیک تر است.

رییس بسیج مستضعفین کشور تاکید کرد که مردم و نظام ما بخصوص عشایر دلاورمان که هشت سال در دفاع مقدس رشادت و جانفشانی داشتند، هرگز اجازه نخواهند داد که اسراییل غاصب زنان و کودکان فلسطینی و غزه ای را به خاک و خون بکشد زیرا ما مرد غیرت و جنگیم و مصمم به فتح قدس هستیم.

وی گفت: عناصری چون ایمان، استقامت و وحدت و همدلی باعث شده تا امروز در کرمانشاه شاهد گرد هم آمدن عشایر از استان های مختلف کشور و برگزاری این رزمایش باعظمت باشیم و این حضور یادآور درخشش عشایر در دوران دفاع مقدس و حماسه آفرینی های آنان می باشد.

رزمایش الی بیت المقدس با حضور عشایر استان های کرمانشاه، ایلام، کردستان، لرستان، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، سیستان و بلوچستان، اردبیل و گلستان در منطقه تنگ کنشت و با حمله به مواضع دشمن فرضی آغاز شد.

انتهای پیام/ایرنا

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme