https://telegram.me/empireoflies

نشر اکاذیب و شبهات برای مرحله دوم انتخابات

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شبکه سلطنت طلب پارس در تازه ترین اقدام خود موج تازه ای از تبلیغات رسانه ای در خصوص عدم سلامت انتخابات و افراد انتخاب شده در مرحله دوم انتخابات مجلس را در دستور کار خود قرار داده است.

شبکه های سلطنت طلب سالهای بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همواره بر این تلاش بوده اند تا با ایجاد شبهه و نشر شایعات بی اساس خود بتوانند خللی در راستای برنامه های مختلف جمهوری اسلامی ایجاد نمایند.

این درحالی است که این رسانه ها با صرف هزینه های مختلف که قسمتی از آن بوسیله برخی از عناصر فاسد دوران پهلوی (دزدان بیت المال) و قسمتی دیگر را هم با بهانه های مختلف از مخاطبان دریافت می کنند تا بتوانند نام سلطنت طلبان را از خطر فراموشی نجات دهند.

در همین رابطه هرزگاهی با توجه به موضوعات روزمره تعاریف سوء خود را از فلان موضوع بیان نموده، به این امید که شاید عده ای ساده لوح، خام حرفهای این افراد خود فروخته شوند و در مسیر باب میل آنها گام بردارند.

شبکه تلویزیونی پارس این بار هم با همان واژه های تکراری و کلیشه ای سابق خود مبنی بر “تضمین برای سلامت انتخابات” فعالیت خود را شروع نموده، شعاری  که سالها در زمان انتخابات از آن استفاده های زیادی شد ولی نتیجه ای نافرجام برای آنها رقم زد.

جالب اینکه در هردوره هم با الفاظ مختلفی سعی بر شعله ور نمودن این فتنه داشته اند، نمونه هایی مانند آزادی، تلاش و مبارزه مدنی، حقوق شهروندی، و ….

البته ذکر این نکته لازم است که مخاطبان هم دیگر از این مدل حرفهای بیهوده و بی تأثیر خسته شده اند و ترجیح می دهند زمان خود را صرف برنامه های دیگری نمایند بجای تلف نمودن وقت برای این تشنگان قدرت که با نام ایران و ایرانی بدنبال اهداف شوم خود هستند.

از نظر سلطنت طلبانی که حتی ربع پهلوی را به عنوان نمادی برای افکار باطل خود قبول ندارند و همواره با فاش شدن درگیری های مختلف بین خودشان عزت ایرانیان را در خارج از مرزهای ایران به تاراج برده اند، تنها و تنها مسئله اصلی بد بودن جمهوری اسلامی و خوب نشان دادن سلطنت و شاهنشاهی می باشد.گویی مردم خاطرات تلخ دوران پهلوی ها را فراموش نموده اند و اکنون خودشان و سرنوشت فرزندان و آینده ایران را به چنین افرادی می سپارند.

انتهای پیام/دیده‌بان

شبکه سلطنت طلب پارس در تازه ترین اقدام خود موج تازه ای از تبلیغات رسانه ای در خصوص عدم سلامت انتخابات و افراد انتخاب شده در مرحله دوم انتخابات مجلس را در دستور کار خود قرار داده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme