https://telegram.me/empireoflies
جروزالم پست به نقل از یکی از نزدیکان ترامپ نوشت: وی برای رژیم صهیونیستی و همچنین ایالات متحده خواهد جنگید زیرا یک آمریکای قوی، یک اسرائیل قوی نیز هست.

نشریه صهیونیستی: ترامپ برای اسرائیل می‌جنگد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: نشریه صهیونیستی «جروزالم پست» در مطلبی به بررسی مبارزات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و بطور خاص «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری‌خواه و میلیاردر تندرو پرداخت و تاکید کرد که پیروزی وی برای اسرائیل مفید خواهد بود.

در ابتدای این یادداشت با اشاره به حمایت‌هایی که ترامپ از «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سال ۲۰۱۳ و آستانه انتخابات این رژیم انجام داد، آمده است که ترامپ خود را «طرفدار بزرگ اسرائیل» و نتانیاهو را یک «نخست وزیر بزرگ» و برنده‌ای خوب معرفی کرد. ترامپ در آن زمان طی گفتگویی به جروزالم پست گفته بود که نتانیاهو می‌تواند رئیس جمهور بزرگی برای آمریکا باشد.

جروزالم پست با بیان اینکه نتانیاهو با صحبت نکردن درباره انتخابات ریاست جمهوری آمریکا قصد دارد خود را از جبران اظهارات ترامپ در ویدئوی حمایت از اسرائیل، دور نگه دارد؛ اضافه کرد «جانی دنلیز» بریتانیایی ۳۰ ساله که سازمان یادبود هولوکاست را اداره می‌کند در پس فعالیت‌های تبلیغاتی و انتخابی ترامپ و همچنین نزدیک‌ترین اسرائیلی به وی است. ترامپ که تنها جمهوری‌خواه انتخابات آمریکاست، اعلام کرده بود که درباره درگیری فلسطین-اسرائیل بی‌طرف خواهد بود.

دنلیز طی گفتگویی در همین راستا با جروزالم پست ضمن تاکید بر اینکه کسانی که به فکر یک دولت رسمی یهودی هستند نباید از ریاست جمهوری ترامپ هراس داشته باشند، گفت: «گمان نمی‌کنم مردم ترامپ را در ورای این شخصیت رسانه‌ای شناخته باشند. او یک سیاستمدار است که با سیاست بازی می‌کند. نتانیاهو و اوباما هر دو به اساس رای دهندگان خود توجه کردند و ترامپ نیز همین کار را می‌کند.»

نزدیکترین اسرائیلی به ترامپ تصریح کرد که وی برای رژیم صهیونیستی و همچنین ایالات متحده خواهد جنگید زیرا یک آمریکای قوی، یک اسرائیل قوی نیز هست. طی هشت سال قبل کاهش شدیدی در قدرت آمریکا رخ داده و (برای اسرائیل) بعنوان متحد بزرگ آمریکا نیز مشکل قابل توجهی می‌باشد. وی ادعای ترامپ درخصوص خنثی بودن درباره درگیری فلسطین-اسرائیل را رد کرده و گفت که وی فقط می‌خواهد با دقت عمل کند و مرتکب اشتباهی نشود.

دنلیز در انتقاد از هیلاری کلینتون نیز اعلام کرد کسانی که فکر می‌کنند دوران اوباما با کلینتون ادامه نخواهد داشت، در جای دیگری زندگی می‌کنند. اسرائیلی‌ها می‌توانند مطمئن باشند که ترامپ در جمع افرادی قوی و سرسخت قرار خواهد گرفت که اکثرا یهودی هستند. وی در پایان گفت سیاسیون اسرائیل نیز نباید از ریاست جمهوری ترامپ نگران باشند.

 
منبع: فارس
انتهای پیام/

جروزالم پست به نقل از یکی از نزدیکان ترامپ نوشت: وی برای رژیم صهیونیستی و همچنین ایالات متحده خواهد جنگید زیرا یک آمریکای قوی، یک اسرائیل قوی نیز هست.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme