https://telegram.me/empireoflies

حمایت نسرین ستوده از مجرمان امنیتی + تصاویر

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از ما هستیم، فعال حقوق بشر در کشورهای مختلف دنیا معانی متعددی دارد، اگرچه در کشورهای غربی ممکن است فعالان حقوق بشر فعالیت هایی علیه دولت خود انجام دهند اما هیچگاه دامنه این فعالیت ها از خط قرمزهای تعریف شده جلوتر نخواهد رفت و به منافع ملی ضرری نخواهد رسید. این موضوع در ایران نیز صدق می کند.

در نظام ج.ا.ا همواره صاحب نظران و کارشناسان نظرات و نقدهای تندی در خصوص عملکرد دولت و یا نظام مطرح می کنند اما هیچگاه این اظهارنظرات به دادسرا و دادگاه ها ختم نمی شود. در این میان اما کسانی هستند که موضوع را طور دیگری دنبال می کنند!

نسرین ستوده از جمله کسانی است که فعالیت هایی شان علیه منافع ملی است،او تاکنون چندین بار  اقدام علیه امنیت ملی یکی از جرایم مهم محکومان امنیتی-سیاسی است که به تلاش برای برهم زدن نظم عمومی و ایجاد هرج ومرج خلاصه می شود.

اکثریت قریب به اتفاق موکلان نسرین ستوده دارای جرایم امنیتی می باشند، از «آرش رحمانی پور» عضو انجمن تروریستی پادشاهی که در فتنه ۸۸ اقدام به فعالیت های خرابکارانه کرده بود تا «عیسی سحرخیز» روزنامه نگاری که به رهبر معظم انقلاب توهین کرد. از دیگر کسانی که وکالت آنها برعهده نسرین ستوده بود می توان به حشمت الله طبرزدی،محمدصدیق کبودوند و امید معماریان اشاره کرد.

 نسرین ستوده که دم از آزادی و برابری می زند تا به حال آیا وکالت یک فرد عادی را بدون چشم داشت قبول کرده است؟ چرا موکلان نسرین ستوده دارای جرایم امنیتی هستند؟ چرا کسی که خود آشنا به قانون و مقررات است اینچنین گستاخانه علیه قانون عمل می کند؟ و …

نسرین ستوده دروغگویی بیش نیست، این افشاگری توسط امیرعباس فخرآور رخ داد!!! آوردن دوربین و فیلم برداری بدون هیچ پوشش و مخفی کاری تنها موید این مهم است که کل جریان انفرادی و … ساخته و پرداخته نسرین ستوده و همکاران اوست.

حال نسرین ستوده که دیگر قادر به قبول وکالت نیست برای کسانی قلم می زند که حاشیه دار هستند، «مرضیه وفامهر» نام بازیگری است که با بازی در فیلم «تهران من حراج» جنجال آفرین شد، وجود صحنه های غیراخلاقی و روابط آزاد و نامتعارف زن و مرد از مصادیق بارز ضدفرهنگی این فیلم است. حال نسرین ستوده برای مرضیه وفامهر می نویسد و از کشتن اندیشه سخن می گوید؛ اندیشه ای که به یک زن اجازه می دهد به دستور کارگردان هر عملی را انجام دهد!!!

ناصر تقوایی همسر مرضیه وفامهر می‌گوید: «یک بازیگر باید کاری که کارگردان از او می‌خواهد را انجام دهد در این صورت باید از این حرفه خداحافظی کند!!!».

تنها مجرمان امنیتی و فعالان ضدفرهنگی حقوق بشر دارند و این حق متعلق به دیگران نیست!؟ آنهایی که برای دفاع از این مرز و بوم دلیرمردانه پای به میدان گذاشتند و شهید شدند و همچنین خانوداده هایی که در جریان حملات تروریستی اعضای خانواده شان را از دست دادند مستثنی از این قاعده هستند و نسرین ستوده نباید از آنها سخن بگوید و یا در نگاه جهانی آیا ستم رژیم اشغالگر قدس علیه ملت مظلوم فلسطین به معنای پایمال کردن حقوق ملت فلسطین نیست!!؟ چرا نسرین ستوده از حقوق آنها سخن نمی گوید و چشم خود را بسته است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

 1. با سلام
  به عنوان یک وکیل دادگستری عرض میکنم که تمامی مطالب خبر شما بسیار کودکانه و ابتدایی نوشته شده است
  آیا مگر میتوان وکیل دادگستری را به خاطر دفاع از موکل حال در قالب هر فردی مانند جانی، اغتشاشگر مورد سرزنش قرار داد؟
  حرکت در جهت رود بسیار ساده و آسان است ولی حرکت برخلاف آن کار هرکسی است؟
  چه بسیار وکلایی که توان و شجاعت این کار خانم ستوده را ندارد؟آیا جرأت ایشان ستودنی نیست؟
  نمیدانم امپراتوری دروغ به چه معنا است؟ولی شاید این نام لایق نوشته هایتان باشید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme