https://telegram.me/empireoflies

نسخه پیچی از کافه های لاس وگاس برای مردم تهران

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:اخیرا کمپینی در فضای مجازی تشکیل شده که از مردم تهران و سایر شهرستان های بزرگ درخواست کرده به برخی از افرادی که آنها تعیین نموده اند در مجلس خبرگان رای ندهند.

در ادامه این جریان در برخی از سایت های ضد انقلاب این کمپین به انحای مختلف تبلیغ شده است .در یکی از این سایت ها گفته شده از آنجای که شواهد حاکی از مشارکت بالای ۶۰ درصدی در انتخابات است و از آنجای که سپاه و رهبری انتخابات را مهندسی کرده اند تا مجالس سلطانی بسازند بنابراین آیت الله جنتی، یزدی و مصباح یزدی که  مهمترین نمادهای حذف و سرکوب و خشونت هستند را از این مجلس به زیر می کشیم .

برخی از فراریان تجدید نظر طلب نیز این روز ها از بیرون مرز ها و از آغوش فاحشه لاس وگاس برای ملت ایران نسخه می پیچند و آنها را به تحریم برخی کاندیدا ها دعوت می کنند .به عنوان مثال چند روز پیش اکبر کنجی که در آمریکا ساکن است در مقاله ای گفته بود  هدف اصلی در تهران باید حذف  سه نفر باشد یعنی آیت الله جنتی، یزدی و مصباح یزدی و در خراسان، حذف آیت الله علم الهدی و مهدی سعیدی، در مازندران حذف صادق لاریجانی، در کرمان احمد خاتمی.تحلیل این افراد و همچنین تجدید نظر طلبانی که در رسانه های بیگانه مشغول وطن فروشی هستند در این زمان این است که برغم رد صلاحیت های گسترده در خبرگان باز هم می توان اقلیتی تاثیر گذار در  مجلس خبرگان  تعیین نمود .

همچنین در اقدامی جالب در بی بی سی فارسی حسین باستانی تحلیلگر ارشد این شبکه در یک تحلیل ساده آماری بر اساس تعداد رای دهندگان تهرانی به این نتیجه رسیده که اگر ۴۰ درصد از طرفداران رئیس جمهور فعلی در تهران به فهرست مشترک هاشمی و روحانی را بدهند که در آن فهرست نام این سه تن وجود ندارد آنگاه این سه نفر با قرار گرفتن در جایگاه ۱۷،۱۸،۱۹ در تهران عملا از راه یابی به مجلس خبرگان باز می مانند .

این دقیقا همان چیزی است که ضد انقلاب در روز های باقی مانده تا انتخابات آن را هم جهت با اهداف خود برای تسخیر مجلس خبرگان می دانند .

البته پرواضح است که برخی افراد در داخل کشور که اکنون کاندیدای مجلس خبرگان نیز هستند در این کمپین ها فراریان خارج نشین را یاری می کنند که در روز های بعد از این طیف بیشتر سخن خواهیم گفت.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme