https://telegram.me/empireoflies

نسخه پیچیدن«اکبر پونز»برای داعشی های هم مسلک اش

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اکبر گنجی ضد انقلاب فراری و اصلاح طلب دیروز در پیامی به هم پیالگی های خود در داخل و خارج ایران برایشان نسخه فتنه ای دیگر را می پیچد که احتمالا قرار است برنامه کاری این فتنه گران باشد .

وی که از این راهبرد به عنوان “دستور کار سیاسی برای همه مخالفان” یاد می کند در متن این پیام می نویسد :”باید مسئولیت همه مسائل و مشکلات خاورمیانه و سوریه را به گردن ایران بیندازیم. بگوئیم اگر جمهوری اسلامی نبود، خاورمیانه اینک در صلح و صفا بود. اگر ایران از بشار اسد حمایت نمی کرد، اصلا سوریه این گونه نمی شد و الان یک دموکراسی کامل در آنجا برقرار بود. بگوئیم که نیروهای مخالف بشار اسد هم یک جبهه قوی دموکرات و سکولار بودند که هدفشان حقوق بشر بود. این ایران بود که برای ایجاد “هلال شیعی” منطقه را به این روز انداخت. وظیفه ما به عنوان مخالفان جمهوری اسلامی این است. اما اگر چیز دیگری بگوئیم و پای کشور های عربی یا دولت های غربی را به میان بکشیم، “غرب ستیز” و “آمریکا ستیز” هستیم. آمریکا و غرب برای فضائل انسانی و حقوق بشر در خاورمیانه کوشش می کنند، اما این فقط جمهوری اسلامی است که به دنبال قدرت منطقه ای و گسترش ایدئولوژی اش است.”

اکبر گنجی که اینک در خارج کشور به مبارزه علیه نظام جمهوری اسلامی می پردازد در اوایل انقلاب در سپاه پاسداران بوده و پس از آن به وزارت ارشاد رفت .هر چند از سوابق انقلابی و مبارزاتی اکبر گنجی اطلاعات دقیقی وجود ندارد اما بسیاری او را همانند محسن مخملباف، جزو آن گروه از افرادی می‏دانند که در ابتدای پیروزی انقلاب دارای روحیه‏ای افراطی بودند و در سر چهار راه ها با دوستان و هم مسلکان خود می‏ایستادند و به صورت خود سرانه با افرادی که تشخیص می دادند ظاهری نامناسب دارند برخورد تند می کردند. محمدحسین صفارهرندی، وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی، در این باره چنین می‏گوید: «اکبر گنجی که امروز ادعا میکند آن روزها دنبال دخترهایی می‏گشت که چند تار مو از زلف‏شان بیرون زده و به روی آن‌ها اسید می‌پاشید و اینکه به او اکبر پونز می‏گفتند برای این بود که به پیشانی دخترهای جوانی که پوشش متفاوتی داشتند پونز می‌چسباند.» از این رو است که امروز عده ای او را با لقب دهه ۶۰ وی یعنی اکبر پونز صدا می کنند!

کدیور و گنجی

اکبر گنجی و محسن کدیور

وی در خارج کشور علاوه بر حضور در شبکه های معاند به انکار صریح قرآن و امام زمان (عج) می پردازد و در مصاحبه ای می گوید :اکنون حتی یک دلیل بر وجود موجود مقدس و معصومی با عمر بیش از هزار و دویست سال (مهدی موعود) اقامه نشده واساساًاقامه شدنی نیست.اولاً دلیل تاریخی متقنی در اثبات وجود امام دوازدهم شیعیان وجود ندارد و ثانیاً به فرض آنکه بتوان از طریق تحقیقات تاریخی، اثبات کرد که امام یازدهم شیعیان فرزندی‏ داشته‏اند، ادعای طول عمر بیش از هزار و دویست سال، با علم تجربی مدرن تعارض دارد .در قرآن هیچ سخنی از موجودی به نام امام زمان، فرزند امام یازدهم شیعیان نیست به همین دلیل اهل تسنن و شیعیان غیر دوازده امامی به وجود امام دوازدهم شیعیان باور ندارند. لذا می‏توان مسلمان یا شیعه بود و به وجود امام زمان باور نداشت.”

وی در جایی دیگر با حمایت تمام عیار از گوگوش او را سمبل زنان ایرانی می داند.سخنان سخیف این روزنامه‌نگار فراری در خصوص فائقه آتشین، مشهور به گوگوش و یاد کردن از این رقاصه هرزه به عنوان بخشی از تاریخ معاصر ایران، انسان را به یاد سخنان بهروز وثوقی زمانی که قصد ازدواج با این هرزه‌گرد کاباره‌های تهران را داشت می‌اندازد و بعید نیست که اکبر گنجی در دوران پیری خود با این چرب‌زبانی‌ها و حمایت‌های بی‌دریغ از فائقه آتشین خود را به عنوان کاندیدای پنجمین همسر این خواننده  فاسد لس انجلسی معرفی نماید.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme