https://telegram.me/empireoflies

نسخه رسانه CIA برای انقراض نسل ایرانی‌ها!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «رادیو فردا» که رسماً بودجه‌اش را از کنگره آمریکا دریافت و زیر نظر سرویس جاسوسی این کشور فعالیت می‌کند، مانند دیگر رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، یکی از وظایف خود را شبهه‌افکنی و تخریب باورهای مذهبی مسلمانان و بخصوص ملت ایران می‌داند، تا نهایتاً از طریق ترویج فرهنگ و باورهای غیرمذهبی و الحادی بتوانند مخاطبین خود در از نظر فکری و عقیدتی تحت کنترل دولتهای استعماری بخصوص آمریکا قرار دهد.

یکی از برنامه‌هایی که به‌طور مستقیم و صریح به شبهه‌افکنی و مقابله با باورهای اسلامی ملت ایران پرداخته، برنامه «تابو» از رادیو آمریکایی «رادیو فردا» است که با اجرای «فهیمه خضر حیدری» روزنامه‌نگار فراری و مجری ضدانقلاب تهیه می‌شود و همان‌طور که از نامش مشخص است، به‌دنبال تابوشکنی از باورهای دینی و مقدسات ملت مسلمان ایران است.

خضرحیدری در سال ۱۳۸۸ کشور را ترک کرد و به رادیو فردا پیوست. او با شوهر نخست خود در روزنامه «فرهنگ آشتی» آشنا و با او ازدواج کرد که نهایتا خیلی زود منجرب به طلاق شد. گفته می‌شود فهیمه از شوهر اول خود فرزندی دارد که آن را در ایران به حال خود رها کرده است. او پس از پیوستن به «رادیو فردا» با «مهدی طهباز» یکی از عوامل این شبکه ازدواج کرد که این پیوند هم سال گذشته به طلاق انجامید. به گفته اطرافیان خضرحیدری، او که دارای اخلاق تندی بود، به همسرش توجهی نکرده و او را داخل آدم حساب ننموده و بیشتر وقت خود را با مردان دیگر می‌گذراند. خضرحیدری در میان همکاران خود به خودشیفتی، بی‌اخلاقی و عدم رعایت هنجارها معروف است.

او که از دوستان نزدیک «مسیح علی‌نژاد» است، صراحتا هدف از برنامه مذکور را تابوشکنی عنوان نموده و اذعان کرده که از نظر او و دولت‌های غربی، مبارزه و مقابله با اعتقادات ملی و دینی ملت ایران، سد راه استحاله فرهنگی ایرانیان است. البته «تابوشکنی» همواره یکی از اهداف رسانه‌های فارسی زبان بیگانه بوده است، اما برنامه «تابو» به صراحت نشان داده که دولت‌های استکباری و عوامل آنان در رسانه‌های بیگانه، چه کینه‌ای از باورها و ارزش‌های ملت ایران دارند.

چند روز پیش از سوی کشورهای غربی، روز جهانی «بدون بچه» نامگذاری شده بود. به این مناسبت «فهیمه خضر حیدری» خبرنگار فمینیست «رادیو فردا» به این موضوع پرداخت و سعی کرد مخاطبین خود را با ترساندن از آینده ایران از فرزندآوری منصرف کند. او در برنامه اخیر با استفاده از دو کارشناس غربگرا یعنی «حسین قاضیان» و «ژیلا موحد شریعت‌پناهی»، پا را فراتر گذاشت و با غیراخلاقی دانستن فرزندآوری در شرایط امروز ایران، نسخه مدنظر کشورهای غربی بخصوص آمریکا برای مردم کشورهای اسلامی بخصوص ایران را عملی کرد.

علاوه بر برنامه مذکور، رسانه‌های فارسی زبان بیگانه با ترسیم چهره‌ای تیره از آینده ایران و سیاه‌نمایی می‌کوشند تا مردم ایران بخصوص زوج‌های جوان را ترسانده و آنها را یا از فرزندآوری کلاً منصرف کنند یا به حداقل تعداد فرزند راضی کنند.

فعالیت‌هایی که رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و دولتی غربی مانند «بی‌بی‌سی فاسی» و «من و تو» انجام می‌دهند، عمدتاً برعکس سیاست‌هایی است که دولت‌های این کشورها درباره مردم خودشان انجام می‌دهند و هدفشان در بلند مدت این است که ضمن رفع مشکل سالمندی در بین کشورهای خودشان، برعکس کشورهای مسلمان و دیگرکشورهایی که با سیاست‌های استعمارگران موافق نیستند را با توجیه و بهانه‌ای مختلف کم کرده و آنها را بیش از پیش به خود وابسته سازند.

انتهای متن/

«رادیو فردا» که رسماً بودجه‌اش را از کنگره آمریکا دریافت و زیر نظر سرویس جاسوسی این کشور فعالیت می‌کند، مانند دیگر رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، یکی از وظایف خود را شبهه‌افکنی و تخریب باورهای مذهبی مسلمانان و بخصوص ملت ایران می‌داند، تا نهایتاً از طریق ترویج فرهنگ و باورهای غیرمذهبی و الحادی بتوانند مخاطبین خود در از نظر فکری و عقیدتی تحت کنترل دولتهای استعماری بخصوص آمریکا قرار دهد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme