https://telegram.me/empireoflies

نسخه خائن برای استقلال و دموکراسی در ایران +تصاویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در بزنگاه های تاریخی عناصر معاند با وارونه نمایی و سیاه نمایی درباره نظام ج.ا.ا سعی در تحریف افکار عمومی و کتمان حقایق دارند؛ با نزدیک شدن به ایام انتخابات، ابوالحسن بنی صدر بار دیگر در قاب رسانه های معاند فارسی زبان ظاهر شده و درباره مسائل ملی و میهنی سخن می گوید. او همگام با رسانه های معاند فارسی زبان با ارائه تصویری سیاه از جمهوری اسلامی ایران تلاش دارد تا مخاطب را از حضور در پای صندوق رای منصرف کند،

ابوالحسن بنی صدر در بخشی از سخنان خود می گوید: «روی آوردن به قدرت خارجی، نقض استقلال است؛ استقلال یعنی اینکه اینکه آدمی خود بتواند تصمیم بگیرد، اگر این استقلال را از دمکراسی برداری، دیگر چیزی از دمکراسی برجا نمی ماند. اساس دمکراسی، بر استقلال در رای است. استقلال و آزادی از هم جدایی ناپذیر هستند».

ابوالحسن بنی صدر از استقلال کشور سخن می گوید اما اسناد و مدارک نشان می دهد که او عامل نفوذی دولت های بیگانه بوده است! علیرغم هشدار فرماندهان نظامی اما بنی صدر عامدانه از آمادگی نظامی برای رویارویی مقابل دشمن بعثی خودداری کرد تا آنکه رژیم بعث عراق خیلی راحت خرمشهر را تصرف کرد!

ابوالحسن بنی صدر مخاطب را چه فرض کرده که اینچنین درباره استقلال و دموکراسی صحبت می کند!!؟

ابوالحسن بنی صدر همچنین در بخش دیگر از سخنان خود با ایراد اتهام علیه امام راحل، ایشان را متهم به دنیا طلبی و قدرت طلبی می کند و می گوید: «آقای خمینی تا وقتیکه اعتیاد به قدرت نداشت، سرش بالا بود و جامعه هم دوستش داشت و توی دنیا هم همه را تحت شعاع قرار داد. چه شد که الان اسم او با جنایت و خشونت مترادف شده است؟ برای اعتیاد به قدرت، دیگر به قدرت نمی توانست بگوید نه!».

ابوالحسن بنی صدر با رای مردم به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد و بواسطه رای نمایندگان مردم از مقام ریاست جمهوری به دلیل عدم کفایت سیاسی عزل شد؛ طمع قدرت بنی صدر را به یک حیوان وحشی تبدیل کرده بود، که حاضر است برای رسیدن به قدرت دست به قتل عام زند!

امام خمینی (ره) برخلاف بنی صدر هیچگاه طمع قدرت نداشت؛ اصلا قیاس ایشان با فردی پست، فرومایه و خائن چون ابوالحسن بنی صدر از اساس اشتباه است، امام خمینی کجا و آن بی شرفِ وطن فروش کجا.

[۱] ابوالحسن بنی صدر و مسعود رجوی پس از آنکه قیام آنها منجر به سرنگونی حکومت جمهوری اسلامی نشد، در ساعت ۲۲:۴۵ سه‌شنبه ۶ مرداد ۱۳۶۰ از فرودگاه مهرآباد و با هواپیمایی که بهزاد معزی هدایت آن را بر عهده داشت از ایران گریخت و با عبور از کشورهای ترکیه، قبرس، یونان و شمال ایتالیا، در یک فرودگاه نظامی واقع در حومه پاریس به زمین نشستند. بهزاد معزی پیشتر هدایت هواپیمای محمدرضا پهلوی به مراکش را بر عهده داشت. مسعود رجوی و بنی صدر به همراه برخی گروه‌های دیگر، شورای ملی مقاومت ایران را برای مبارزه و براندازی حکومت جمهوری اسلامی تشکیل دادند.

انتهای پیام/

ماهستیم

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme