https://telegram.me/empireoflies

ندا امین پس از پناهندگی به اسرائیل: در اینجا حقوق سگها از من بیشتر است

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سال گذشته در رسانه های ضد انقلاب خبری منتشر شد که فردی به نام ندا امین ایرانی الاصل که خود را نویسنده و روزنامه نگار می داند و در ترکیه ساکن است توسط اسرائیل پناهندگی گرفته و به این کشور مهاجرت کرده است. این وبلاگ نویس پس از حاشیه های بسیار به اسرائیل رسید و در روزنامه تایمز اسرائیل مشغول فعالیت شد و بار ها در ویئدئو ها و صوت های مختلف از زندگی بسیار عالی در اسرائیل گفت و از این که به قبله آمال خود رسیده ابراز شادمانی زاید الوصفی داشت.

اما این خوشحالی وی چند ماهی دوام نداشت تا این که چند روز پیش در فایل تصویری «ندا امین» از شرایط سخت زندگی خود در اسراییل سخن گفت. این سخنان در حالی بیان شده که «امین» پیش‌تر با انتشار فایل‌های مختلف مدعی شده بود که شرایط زندگی وی در اسرائیل خوب است و تحت حمایت «موساد» و دولت اسراییل، به فعالیت خود در این کشور می‌پردازد!

در فایل تصویریِ که منتشر شده، ندا امین از سختی‌های زندگی خود در اسراییل سخن می‌گوید. وی که پیش‌تر مدعی حمایت دولت اسراییل و موساد از خود شده بود، اکنون می‌گوید دولت اسراییل «حتی یک چوب کبریت» به وی نداده، کلاس‌های زبان عبری‌ را برای وی اختصاص نداده‌اند و وی در این جامعه یهودی نشین غریب افتاده است. وی هم چنین می گوید منزل مسکونی خود را نه از دولت اسراییل بلکه از سردبیر تایمز گرفته، پولی در بساط ندارد، ویزای خود را سه ماهه تمدید می‌کند و از آنجایی که با پاسپورت ایرانی به این کشور رفته و آن پاسپورت هم اعتبار ندارد هیچ کس حاضر نیست با وی همکاری داشته باشد.

وی همچنین در این ویدئو اعتراف می کند که به دلیل این که دولت رژیم صهیونیستی به وی پناهندگی نداده وی نمی تواند مانند دیگر شهروندان این رژیم آنجا زندگی کند و باید در طول روز مدت زیادی را در خانه حبس باشد و این وضعیت برای وی که در ایران فردی بسیار اکتیو بوده کشنده است.

وی در انتهای سخنان خود در خصوص مصائب زندگی در این رژیم می گوید در این کشور هیچ حق و حقوقی برای یکی فرد مثل او تعریف نشده است تا جایی که سگ وی حقوق بیشتری نسبت به خود او دارد!!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme