https://telegram.me/empireoflies

نجومی‌بگیری در دولت ترامپ و ماله کشی‌های رادیو فردا

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغهر اتفاق بسیار مهمی که در آمریکا رخ هد بسیار عادی جلوه داده می شود اما هر حرف مهملی که در ایران از دهان هر آدم معمولی بیرون بیاید به صورت یک بحران ملی جلوه داده می شود.

از زمان به ریاست جمهوری رسیدن ترامپ دیوانه که نشانگر حقائق آمریکاست تاکنون اتفاقات مهمی در این کشور افتاده است.

بی نظمی و آشوب در کشوری که ۵ برابر درآمد خالص سالانه اش را کسری بودجه دارد، فروپاشی این ابرقدرت نامشروع را با سرعت بیشتری به پیش می برد اما رادیوی سازمان جاسوسی آمریکا اجازه ندارد چرا که چشم امید مخاطبین رادیو فردا به این کدخدای بیمار دوخته شده است. اگر چنانچه بخواهد حقیقت مسائل در این کشور آشکار گردد، چگونه می توان به تداوم فریب دادن مخاطب امیدوار بود؟

رادیو فردا پس از اینکه ده ها استعفای مهم در بین مقامات ارشد دولت ترامپ رخ داده است در مورد وزیر مفسد مالی و نجومی بگیر بهداشت کابینه اش می نویسد:
 
تام پرایس، وزیر بهداشت آمریکا روز جمعه هفتم مهرماه از سمت خود استعفا کرد و دونالد ترامپ استعفای وی را پذیرفته است. طی روزهای اخیر انتقادها از تام پرایس به دلیل استفاده از هواپیمای خصوصی و نظامی و تامین هزینه های آنها از بودجه دولتی افزایش یافته بود. به گزارش رویترز، سارا ساندرز هاکبی، سخنگوی کاخ سفید در بیانیه ای اعلام کرده است: تام پرایس، وزیر بهداشت امروز استعفای خود را تقدیم کرد و رییس جمهوری استعفای او را پذیرفت.”
 
همین!
نه نقدی و نه کاوشی و نه کالبدشکافی ای بر این مساله بسیار مهمی لازم است!
اصلاً به یک ایرانی چه ربطی دارد که چرا وزیر بهداشت استعفا داده است.
رادیو فردا در حالیکه از خرج کردن های نجومی این وزیر فاسد می نویسد، بلافاصله بر آن سرپوش هم می گذارد…
 
گزارش ها حاکی است که آقای پرایس در مدتی که وزیر بهداشت آمریکا بوده است، صدها هزار دلار از خزانه دولت را صرف استفاده از هوایپماهای خصوصی کرده است.
.
.
.
تام پرایس روز پنجشنبه ضمن عذرخواهی گفته بود که مبلغ ۵۲ هزار دلار بابت استفاده از هواپیما خصوصی را خواهد پرداخت. وی گفته بود:‌ مالیات دهندگان حتی یک سنت بابت هزینه های من پرداخت نخواهند کرد.”

 
اینجا حرف وزیر مهم است و اصلا رادیو فردا اجازه ندارد وی را مورد نقد قرار دهد.
اما همین رادیو همیشه برای مهمل بافی درباره مسئولان جمهوری اسلامی آماده است.

انتهای پیام/رادیو دیروز

هر اتفاق بسیار مهمی که در آمریکا رخ هد بسیار عادی جلوه داده می شود اما هر حرف مهملی که در ایران از دهان هر آدم معمولی بیرون بیاید به صورت یک بحران ملی جلوه داده می شود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme