https://telegram.me/empireoflies

ناپدید شدن مجری زن شبکه من و تو پس از جدایی+سند

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از بولتن نیوز، مدتی پیش بود که “طناز خامه” یکی از سردبیران و مجریان برنامه اتاق خبر شبکه من و تو، از قطع همکاری با این شبکه ماهواره ای فارسی زبان خبر داد. جدایی ناگهانی یکی دیگر از مجریان زن شبکه من و تو آن هم درست پس از بروز رسوایی دیگر اخلاقی در این شبکه و  ثبت رسمی ازدواج رها اعتمادی با شاهین نجفی در کمپین همجنسگرایان انگلستان سوال ها و ابهام های فراوانی را در پی داشت.

یادداشت های اخیر طناز خامه در صفحه فیسبوکش که حاکی از تحت فشار بودن وی است ابعاد تازه ای را آشکار می سازد. خبرنگاری که با هزار امید برای کار به خارج از کشور رفته است چه مشکلی برایش بوجود آمده که با وجود امکانات فوق العاده در شبکه من وتو ترجیح می دهد در یک روستای دور افتاده در افغانستان زندگی کند تا لندن انگلیس!

وی که در یادداشت های خود علت جداییش را بی اخلاقی و نبود انسانیت در این شبکه اعلام کرده است، طی چندین پست در فیسبوکش با لحنی تند خطاب به رها اعتمادی چنین نوشت: انسانیت و معرفت در وجود هر کسى نیست… دیگر وقت رفتن از لندن است و اینکه تا به کی خلاف جریان جلو بروم، خسته شدم!

اما ماجرا به اینجا ختم نمی شود، “آرمین خامه” برادر طناز خامه زمانی که از ناپدید شدن خواهرش آن هم درست در روز جدایی وی از شبکه من و تو خبر می دهد، مسأله قطع همکاری این مجری زن با شبکه من و تو را وارد فاز جدیدی می کند.

آرمین خامه در صفحه شخصی اش در توییتر نوشت : «۲۱ می بود که خواهر عزیزم طناز از شبکه من و تو جدا شد قرار بود بیاد پیش ما شفیلد ولی تا الان هیچ کس ازش خبری نداره»

وی طی چند بیانیه، مسئول ناپدیدشدن طناز خامه را مدیران من و تو دانست و از شکایتش به پلیس لندن خبر داد و نوشت: «مسئول ناپدید شدن خواهرم را مدیران من و تو می دانم. مگر او به غیر از دلگیری چه گفت که باید تا این حد امنیتی بشود. مراتب را به پلیس لندن اطلاع دادیم.»

 

نکته قابل توجه اینست که زمانی پای مدیران من و تو در ناپدید کردن طناز خامه به میان می آید که آرمین خامه سوء استفاده عوامل شبکه من و تو از فیسبوک کاری طناز خامه را افشا می کند. وی خبر داد که طبق اعلام خواهرش دیگر صفحه فیسبوک طناز خامه در اختیار وی نیست و این عوامل من و تو است که از زبان طناز مطلب می نویسند و صفحه فیسبوکش را بروز رسانی می کنند.

طناز خامه در آخرین روز کاری خود همراه با اعلام رسمی جداییش از شبکه من و تو از در اختیار نداشتن صفحه فیسبوکش پس از آن روز خبر داد و با درج آدرسی جدید برای ارتباط نوشت: «سلام دوستان عزیز، متأسفانه در این صفحه نمی توانم شما را داشته باشم.»

مدیران شبکه من و تو که از جدایی نا به هنگام و البته پی در پی مجریان زن خود احساس خطر کرده اند، آن قدر آشکار شدن برخی از فسادهای اخلاقیشان آنان را سر درگم کرده است که مجبور می شوند تا یک زن را اینطور ناپدید کنند و در اقدامی غیر انسانی از فیسبوک وی سوء استفاده کنند و راه جدید ارتباطی او را نیز از بین ببرند تا هیچکس از سر به نیست شدن وی با خبر نگردد.

تنها راه ارتباطی طناز خامه پس از جدایی، توسط مدیران شبکه من و تو قطع گردید.

ترس مدیران من و تو از بازگو کردن پشت پرده این شبکه توسط کارکنان جدا شده و البته تجربه افشا شدن گوشه ای از حقائق پشت پرده، آنان را مجبور ساخته تا اینبار با شیوه ای جدید از تکرار آبروریزی های گذشته جلوگیری کنند و اینگونه طناز خامه را سر به نیست کنند.

گفتنی است شبنم و شیدا رئیسی نیز پس از بروز فسادهای اخلاقی پی در پی در شبکه من و تو و همراه با طناز خامه از این شبکه ماهواره ای فارسی زبان جدا شده ند. (شیدا و شبنم رئیسی از مجریان و تهیه کنندگان برنامه دکتر کپی بودند) پریسا سحر خیز نیز مدتی پیش با افشای روابط جنون آمیز و غیر اخلاقی کارکنان من و تو از این شبکه جدا شد.

حال که مدیران شبکه من و تو که بر اثر جنون اخلاقی برخی کارمندانش از جمله رها اعتمادی، تیام بصیر، امید خلیلی و… بیشتر مجریان زن خود را که البته پاشنه آشیل شبکه نیز به حساب می آمدند از دست داده است و در قسمت های مختلف با  کمبود شدید برنامه ساز، خبرنگار و مجری مواجه شده است آگهی جذب استخدام داده تا بلکه بتوانند افرادی را که شرائط بدون مرزی عوامل من و تو را تحمل کنند، جذب نماید و مخاطب از دست رفته خود را باز یابد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۲۲ دیدگاه

 1. خاک خاک خاک بر سر این شبکه به اصتلاح فارسی زبان عوامل این شبکه انسان نیستن بلکه سوسک هستن امیدوارم انگلیس در صورت شکایتت برادر طناز خامه این شبکه ضد فرهنگی را ببندد این شبکه شبکه نیست بلای جان ملت ایران است

  • سلام
   یعنی واقعا فکر میکنی در بریتانیا ی کوچک اینقدر آزادی هست که طرف بیاد از یک شبکه ی صهونیستی شکایت کنه.
   من که بعید می دونم

  • شما ز کدام دریایید که ما نه ان تشنه لبیم
   دریا به غمت رفت به عشاق نظر پس تو چه انی که گیری زما خبر

   برام دعا کنید
   من خودم رفتنیم . .. .. . . من خودم رفتنیم….
   رفتیو با رفتنت دنیا به اتش ها کشیدی اتش به میخانه دریا ها کشیدیم

 2. شما حتی اسم این خانم رو نمیدونید الکی مطلب ننویسید

 3. خاک بر سرت طناز

 4. ایناهمش چرت وپرت هه شماچقدساده اید

 5. آدمی که خواب هست را میشه بیدار کرد ولی آدمی که خودش رابه خواب زده را نمی شه دوستای عزیز!
  اگه چرته پس کجاست طناز؟؟

 6. همه اینا دروغه دروغ

 7. سلام
  ایکاش فقط به نقد رسانه های بیگانه نمیپرداختید و درد دلهای هنرمندان از شبکه های داخلی را هم نقد میکردید مثلا درد دل آقای رضا رشیدپور و…
  نمونه اش در لینک https://www.youtube.com/watch?v=FFF_TXFzKfM

 8. لعنت به من و تو و هرچی ایرانیه نژادپرست و پان ایرانیسته

 9. دروغه

 10. فشار من وتو به صدا وسیما انقدر زیاد شده که مجبور شدن به سم پاشی علیه این شبکه. به جای این چرت و پرت ها یه فکری برای برنامه های نا ب صدا و سیما بکنید .

 11. حالا چه اسراری دارین که این شبکه رو خوب یا بد جلوه بدین اونای کی بد جلوه میدن اهداف ومنفعت خودشونو دارن واونایی که شبکه رو می چرخونن اهداف ومنفعت خودشونو
  حلا این وسط ماها بازیچه ی ایناییم .لطفا همیشه چیزای مثبت رو ببینید

 12. ابراهیم رمضانپور

  ابسمالله.من گمشده مشکل مالی دارم ودوم کمک به سیستم به فیس اما مشکل مالی از همه بدتر است .به این نشان بده ساقی ان می بی سکر بکر که روم بر فلک تا بر هم زنم من ه زن صفت این گرگ پیر.میملام الف حساب بانک رفاه کارگران مرودشت فارس۷۱/۷۶۸ ابراهیم رمضان پور

 13. من همیشه با. دیدگاه متعصب و تک بعدی مخالفم ولی دوستایی که هنوز هدف شبکه براشون روشن نشده، برای امتحان فقط ۲هفته بجز اخبار منوتو اخبار تلویزیون خودمون هم ببینن و بقیه برنامه های منوتو هم از دیدگاه اصول منطقی اسلام ببینن من با فروع دین و مسائل پیچیده دینتون کاری ندارم ولی وقتی برنامه هارو میبینید فقط در نظر بگیرید که هدف این برنامه بجز سرگرمی به کجای اسلام میتونه مرتبط باشه. اونوقت میبینید که چقدر واضح دارن بالالایی های قشنگ خوابمون میکنن

 14. اقای مدیر
  ……

 15. حالا چه اسراری دارین که این شبکه رو خوب یا بد جلوه بدین اونای کی بد جلوه میدن اهداف ومنفعت خودشونو دارن واونایی که شبکه رو می‌چرخونن اهداف ومنفعت خودشونو
  حلا این وسط ماها بازیچه ی ایناییم .لطفا همیشه چیزای مثبت رو ببینید

 16. خب شما فهمیدین مثلا دروغم را
  من بدم تمام تو خوب باش

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme