https://telegram.me/empireoflies
خروج بی‌سرو صدای چهار فروند بمب‌افکن‌ بی۵۲ آمریکا از منطقه غرب آسیا که از قضا با هیاهوی تبلیغاتی وسیعی به منطقه ما آمده بودند، بار دیگر ثابت کرد که کفگیر سردمداران آمریکا برای پیشبرد استراتژی فشار و ارعاب ایرانیان به ته دیگ خورده است و تروریست‌های آمریکایی به خوبی آگاه شده‌اند که اگر در منطقه ما دست از پا خطا کنند عواقب سنگینی و جبران ناپذیری را باید متحمل شوند.

«ناو لینکلن» و «بمب‌افکن‌های بی ۵۲» تروریست‌های آمریکایی کجا هستند؟

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغصبح روز دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۸، جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید که به احمق درجه یک معروف است، طی بیانیه‌ای مردم ایران را تهدید کرد و اعلام داشت «ناو آبراهام لینکلن و نیروی ضربت از هواپیما‌های بمب افکن، عازم غرب آسیا خواهند شد تا پیام روشن و صریحی به ایران داده شود».

 روز پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ۹۸، ستاد نیروهای تروریستی آمریکا مستقر در منطقه غرب آسیا موسوم به سنتکام، اعلام کرد چهار فروند بمب‌افکن استراتژیک بی-۵۲ آمریکایی که عازم خلیج فارس شده بودند، در پایگاه العدید قطر مستقر شده‌اند.

در همان مقطع، شبکه آمریکایی سی‌ان‌ان به نقل از یکی از مقامات پنتاگون وزارت جنگ رژیم آمریکا مدعی شد، یکی از دلایل مهمی که واشنگتن را وادار به انتقال بمب‌افکن‌های B-۵۲ به منطقه غرب آسیا کرد، جا به جا کردن موشک‌های بالستیک کوتاه برد با قایق‌ توسط ایران در خلیج فارس بوده است.

چارلز سامرز از مقامات وزارت جنگ آمریکا نیز در روز سه‌شنبه ۱۷ اردیبهشت طی بیانیه‌ای مدعی شده بود، اعزام بمب‌افکن‌های بی-۵۲ به منطقه غرب آسیا گامی برای مقابله احتمالی با علائم تازه‌ای است که نشان می‌دهد ایران تدارکات برای عملیات تهاجمی علیه نیروها یا منافع ایالات متحده را تشدید کرده است.

در همان مقطع آمریکایی‌ها برای تکمیل زنجیره هراس‌افکنی در دل مردم و نظام ایران، بواسطه شبکه جنگ‌طلب فاکس‌نیوز اعلام کردند بمب‌افکن‌های بی-۵۲ توانایی حمل بمب هسته‌ای را دارا هستند.

اما حربه هراس‌افکنی آمریکایی‌ها و القاء جاذبه ترس آنها کمترین اثری در مردم و نیروهای سلحشور نظامی ما نداشت؛ روز چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت، در حالی که آمریکایی‌ها، روی اعزام ناو لینکلن و  بمب‌افکن‌های بی ۵۲ خود به منطقه غرب آسیا مانور می‌دادند و از تاکتیک جاذبه ترس بهره  می‌بردند، ستاد کل نیرو‌های مسلح کشورمان در بیانیه‌ای تاکید کرد:هرگونه تحرک احتمالی دشمنان با پاسخ پشیمان‌کننده ملت و فرزندان انقلابی آن‌ها در نیرو‌های مسلح مواجه خواهد شد.

اما تمام هیاهو و تبلیغاتی که تروریست‌های آمریکایی پیرامون اعزام ناو لینکلن و بمب‌افکن‌های بی ۵۲ خود به منطقه غرب آسیا به راه انداخته بودند در ساعت ۱۴ دقیقه بامداد پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، دود شد و به هوا رفت؛ در لحظه مورد اشاره، پهپاد ۲۰۰ میلیون دلاری و جاسوسی «گلوبال هاوک» آنها در شرایطی که بر خلاف قوانین هوانوردی، کلیه تجهیزات مربوط به معرفی خود را خاموش کرده بود و در نهایت پنهان کاری، از پایگاه الظفره در نزدیکی ابوظبی امارات به هوا برخاسته و به حریم هوایی ایران اسلامی تجاوز کرده بود در ساعت ۰۴:۰۵ در حوالی منطقه «کوه مبارک» واقع در شرق استان هرمزگان، در کرانه دریای عمان، هدف سامانه پدافندی سوم خرداد نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفت و منهدم شد.

سرنگونی این پهپاد جاسوسی و متجاوز آمریکایی‌ها، برای همه جهانیان به اثبات رساند که توازن قوا در منطقه غرب آسیا و خلیج فارس به طرز ملموسی به نفع ایران تغییر کرده است. از آن روز به بعد، تروریست‌های آمریکایی در لاک خود فرورفتند چون مشت پوچ آنها برای همگان به اثبات رسیده بود.

اما پس از این فروریختن قدرت پوشالی و کاغذی آمریکایی‌ها بواسطه اسقاط پهپاد جاسوسی متجاوزشان به دست با کفایت مرزداران سلحشور ایران اسلامی، دیگر خبری از مانور تبلیغاتی آنها بر روی ناو لینکلن و  بمب‌افکن‌های بی ۵۲ نشد.

در روز ۷ خرداد ۹۸، در حالیکه ۲۳ روز از اعزام ناو لینکلن آمریکایی‌ها به منطقه غرب آسیا می‌گذشت، خبر رسید این ناو نه تنها وارد تنگه هرمز نشده بلکه به تصریح یک مقام آگاه در نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران، سایر واحد‌های شناور رزمی آمریکا نیز از خلیج‌فارس خارج شده و «خلیج‌فارس از همیشه خالی‌تر است». در همان مقطع منابع آمریکایی، اعلام کردند ناو هواپیمابر آبراهام لینکلن در دریای عرب توقف کرده و مسیر خود به سوی خلیج فارس را ادامه نداده است.

چهار فروند بمب‌افکن‌ بی۵۲ آمریکا نیز سرنوشتی بهتر از ناو لینکلن آنها پیدا نکردند؛ چند روز پیش خبر رسید که این بمب‌افکن‌های استراتژیک که در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۹۸، در پایگاه العدید تروریست‌های آمریکایی واقع در قطر مستقر شده بودند، بی سر و صدا از این پایگاه به آمریکا بازگشته‌اند.

خروج بی‌سرو صدای چهار فروند بمب‌افکن‌ بی۵۲ آمریکا از منطقه غرب آسیا که از قضا با هیاهوی تبلیغاتی وسیعی به منطقه ما آمده بودند، بار دیگر ثابت کرد که کفگیر سردمداران آمریکا برای پیشبرد استراتژی فشار و ارعاب ایرانیان به ته دیگ خورده است و تروریست‌های آمریکایی به خوبی آگاه شده‌اند که اگر در منطقه ما دست از پا خطا کنند عواقب سنگینی و جبران ناپذیری را باید متحمل شوند.

«جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد»؛ مقام معظم رهبری در تاریخ ۲۲ مرداد ۹۷، در همین دو کلمه، همه رویا‌های چماقداران جنگ‌طلب و حتی هویج به دستان دموکرات آمریکایی را خنثی  و برای همیشه سیاست تهدید و ترغیب آمریکایی‌های شیطان صفت را باطل کردند.

معظم‌له همچنین در روز چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۸در دیدار معلمان و فرهنگیان فرمودند: آرایش دشمن آرایش جنگی است؛ از لحاظ اقتصادی آرایش جنگی گرفته؛ از لحاظ سیاسی آرایش جنگی گرفته؛ فقط از لحاظ نظامی علی‌الظّاهر آرایش جنگی ندارد که آن هم البتّه حواس نظامی‌های ما جمع است.

انتهای پیام/میزان

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme