https://telegram.me/empireoflies

نامه هشدارآمیز گروهی از روانپزشکان به کنگره درباره سلامت روانی ترامپ!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغاقدامات و لفاظی‌های «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا، درباره مسائل داخلی و خارجی، نگرانی زیادی در میان کارشناسان حوزه‌های مختلف بوجود آورده است. این نگرانی‌ها موجب شد گروهی از روانپزشکان زبده و سرشناس آمریکایی، نامه‌ای بهکنگره این کشور ارسال کرده و در آن درباره  خطرناک ‌بودن ترامپ برای آمریکا و جهان هشدار دهند.

در میان نگارندگان این نامه هشدارآمیز، دکتر «بندی لی»، استاد دانشگاه ییل ایالت کنتیکت آمریکا، نیز حضور دارد. دکتر «لی» مشاور اعضای دموکرات کنگره نیز هست و ضمن بیان این مطلب که به تشخیص وی، دونالد ترامپ از سلامت روانی برخوردا نیست، نسبت به خطرناک بودن او نیز هشدار داده است.

این نامه برای هر دو حزب دموکرات و جمهوری‌خواه کنگره ارسال شده و در آن آمده است: برای یک روانپزشک زمان زیادی طول نمی‌کشد تا الگوهای هشدار دهنده تحریک‌کنندگی، بی‌مسئولیتی و رفتار نارسیستی (اختلال شخصیت خودشیفته) را تشخیص دهد. مواردی که در رئیس جمهور ترامپ مشاهده می‌شود و جهان را در معرض خطر قرار داده است. هم‌اکنون ما خود را در میان یک تهدید آشکار و بالقوه، به ویژه در ارتباط با هشدارهای کره شمالی و تهدید ترامپ به استفاده از تسلیحات هسته‌ای آمریکا، می‌یابیم.

این نامه پس از آن نوشته شد که دموکرات‌ها پیشنهاد کردند یک کمیسیون نظارتی متشکل از ۱۱ کارشناس تشکیل شده و صلاحیت ترامپ برای قرار گرفتن در پست ریاست جمهوری را از لحاظ سلامت روانی مورد بررسی قرار دهند.

این پیشنهاد در ابتدا از سوی «جیمی راسکین»، نماینده مریلند، مطرح شد و حالا از سوی ده‌ها عضو دیگر مجلس نمایندگان آمریکا حمایت می‌شود.

جنجال بر سر صلاحیت دونالد ترامپ از زمانیکه وی درمورد حادثه نژادپرستانه شارلوتسویل موضع‌گیری عجیبی کرد، آغاز شد. پس از آنکه ترامپ نژادپرستان را در ماجرای شارلوتسویل، مقصر قلمداد نکرد، در سخنرانی فینیکس مدعی شد روزنامه‌ها درمورد وی اخبار دروغ منتشر کرده‌اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

گروهی از روانپزشکان برجسته آمریکایی نامه‌ای سرگشاده به کنگره این کشور نوشتند و درباره وضع سلامت روانی «دونالد ترامپ» هشدار دادند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme