https://telegram.me/empireoflies

نامه ربع پهلوی به ترامپ: از مقابله آمریکا در برابر رژیم تروریستی ایران قدردانی می‌کنیم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغپس از سخنرانی ترامپ در جمعه شب گذشته علیه برجام و سپاه پاسداران، عربستان، اسراییل، امارات و بحرین، تنها کشورهایی بودند که به استقبال اظهارات ضدایرانی ترامپ رفتند.

همچنین در میان گروه های اپوزیسیون نیز، گروهک تروریستی منافقین اولین گروهی بود که صحبت های ترامپ علیه ایران حمایت کرد.

در همین راستا نیز، رضا پهلوی در نامه ای به ترامپ از «تصدیق و تایید» سخنان رییس جمهور آمریکا نوشت.

فرزند ارشد محمدرضا پهلوی در این نامه نوشت: «سخنان دیروز شما، که وضعیت ۸۰ میلیون ایرانی را تصدیق و تایید کرد و به درستی آنها را به عنوان قربانیان رده اول تنها تئوکراسی جهان نامبرد, گام مثبتی در جهت جذب بهترین و قوی ترین متفقین علیه رژیم آخوندی، که مردم با افتخار و شجاع ایران است، میباشد!»

رضا پهلوی همچنین نسبت به استفاده ترامپ از عبارت «خلیج ع ر ب ی» به جای خلیج فارس، اظهار داشت: «با این حال، همزمان، به خلیج فارس که از لحاظ تاریخی معاوضه پذیر نمیباشد، به “خلیج ع ر ب ی” اشاره شد که احساسات همان مردم را تحریک کرد. زیراکه ملت ما کوچکترین چالش به تمامیت ارضی ایران را نمی پذیرند هنگامیکه بیش از سه هزار سال و از نظر تاریخی، به عنوان ایران ثبت شده است. تا امروز، هیچ یک از پیشینیان شما و دیگر رهبران بین المللی دیگر به نوع دیگری به خلیج فارس اشاره نکرده اند.»

لازم به ذکر است که پیش از این رضا پهلوی در گفتگو با رسانه های سعودی از جمله العربیه و الوطن، در برابر استفاده از عبارت «خلیج عربی» و ادعای مالکیت امارات بر جزایر سه گانه، سکوت کرده بود. سکوتی که منتج به اعتراض گسترده چهره های مختلف اپوزیسیون شده بود.

او همچنین در انتهای نامه خود با تروریستی نامیدن جمهوری اسلامی، اظهار داشت: «در حالی که ما از تلاش دولت ایالات متحده برای مقابله با این رژیم تروریستی قدردانی می کنیم، ما انتظار داریم رهبران و مقامات آن به طور مناسب به مناطق تاریخی و جغرافیایی ثبت شده با نام های مناسب خود اشاره کنند».

انتهای پیام/رسانه ایران

«سخنان دیروز شما، که وضعیت ۸۰ میلیون ایرانی را تصدیق و تایید کرد و به درستی آنها را به عنوان قربانیان رده اول تنها تئوکراسی جهان نامبرد، گام مثبتی در جهت جذب بهترین و قوی ترین متفقین علیه رژیم آخوندی، که مردم با افتخار و شجاع ایران است، میباشد!»

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme