https://telegram.me/empireoflies

نامه الهام چرخنده به عامل یک «پروژه سفارشی»

به گزارش «امپراتوری دروغ»، معرکه جدید اما بی اهمیتی که در آن سوی مرزها توسط یک شبه ژورنالیست جویای نام تحت عنوان«آزادی های یواشکی» به راه افاده از نظر بسیاری امری مضحک و پوشالی است که نباید چندان به آن پرداخت. سخافت و ابتذال این «پروژه سفارشی» از همان ابتدا با واکنش های بسیاری در داخل و خارج کشور مواجه شد که جملگی بر «سفارشی»و «نخ نما» بودن آن اذعان داشتند.

در این میان اما یک واکنش را می توان «غیر سیاسی ترین» واکنش دانست. الهام چرخنده بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون ایران در نامه ای که به بانی این پروژه نوشته و در اختیار «فردا» قرار داده است، شخص او را مورد خطاب قرار می دهد و سوالاتی را از وی مطرح می کند که خواندش خالی از لطف نیست…

********************

زن…

تونامت مسیح نیست. نامت معصومه است.و فامیل تو بیان گر تمام نوشته من.

تو معصومه علینژاد هستی…چه زیباست که بی اجازه از سوی بانوان عفیف ایرانی ملعبه ای نباشی جغجغه گونه بردست تیربون های مخفی و زیر زمینیِ بی دین و ریشه دور از وطن و آئینمان.

معصومه:

تو فرزند ایران زمین در تیررس سخره نامردانی هستی که تو را تا دیروز زن مسلمان می دانستند…خودت را شاید قلمت را و ای کاش باورت را… هنوز هم دیر نیست که بدانی زنان ایرانی ما چه مسلمان و چه غیرمسلمان همیشه تمام زیبائی شان به نجابت و غیر دسترس بودن قامت و دل و باورشان بوده است.

زن عفیف ایرانی همانانی هستند که مادران قانع و فداکار و مهربان و نجیب و فعال و با ایمان فرزندانشان می باشند.می شناسم همسر شهیدی از هموطنان آشوری را که باداشتن مدرک تحصیل فوق لیسانس پرستاری، سال ۵۷ از ایران نرفته چرا که خود را یک ایرانی با غیرت میداند و بر این مهم پابرجاست که هر اتفاقی در ایران بیافتد همه ایرانی هستیم و باید از ناموس وطن، ناموس خاک و ناموس مرز دفاع کنیم.

آزادی یواشکی تو؛ اشک های یواشکی مادری را که می ترسد فرزند خردسالش بفهمد پدرش شهید شده را نادیده می گیرد.آزادی یواشکی تو؛ خون های یواشکی ای که از شهیدی آرام آرام پشت خاک ریز و در حسرت دیدن فرزند دو ساله اش می ریخت را نادیده می گیرد.

آزادی یواشکی تو دردهای جانبازی که سی سال است با دستگاه نفس می کشد را نادیده می گیرد.آزادی یواشکی تو؛ غمهای مادری را که هنوز در روستا مجنون وار عکس فرزند شهیدش را در دست دارد و چشمان یعقوب وارش به جاده،تا اینکه شاید فرزندش از راه بیاید را نادیده می گیرد.

آزادی یواشکی تو؛ استخوان هایی شهیدی که برای مادری بعد از گذشت چندین سال می آورند را نادیده می گیرد.به کجا می روی؟بی هویتی، بی ایمانی و بی عفتی تمام آرزویی است که برای خاتون ایران زمین نذر کردی!؟معصومه کجا و چگونه در این مرز و بوم نفس کشیده ای و قد کشیده ای، چگونه این ارزشهای بزرگ انسانی برای تو ضد ارزش شد.

تأسفم برای توست، چرا که نمی دانی برای زنان و مردم و همکارانت موجودی غیرقابل اعتماد و احترامی! چرا که ابتدا خیانت کردی بر دین خود بر کشور و خواهران خودت، تصویری از زنان و ناموس شیعه را تو به دیده نامحرمان دادی، کاش می شد خواهرانه سیلی به صورتت میزدم تا از خوابی که به ناچار در آن رفته ای بیرون آیی.زمانیکه در کشور مالزی بودم عکس نیمه عریان بازیگر زن خود فروخته(گلشیفته فراهانی)منتشر شد، زنان چینی و مالایی و هندی باننگ و خجالت و سوال این فیلم را دست به دست می کردند.

این نامش شیر زنی نیست، این نامش مبارزه نیست، این نامش جهاد نیست. فقط یک دسیسه و فریاد است که مطمئنم از سینه تونیست.از دهان بد بو ، بد طینت و بد دل دشمنان دین و اخلاق و خانواده و مذهب است.

خواهرانم،دختران ایران زمین.

آبجی های گلم… حجاب همچون صندوقچه قیمتی است که وجود گرانقدر و در نایاب وجودتان را در خود نگه می دارد.نجابت تمام عنصر زیبایی زن ایرانی است.که همیشه برای تمام مردان دنیا دست نیافتنی بوده.در گرانبهای قامت سرو گونه تان را حراج نکنید به مفت.بگذارید بچه های شما، همسران شما به پاکدامنی و عفت شما ببالند و تکیه کنند.

به نوشته ام که در تنهایی و پر از بغض نوشته شده فکر کنید.

منم یه جایی ام تو همین کشور ویک روسری رنگی آراسته به خطوط فارسی به سرم. من یک زن مسلمان ایرانی‌ام.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۳۱ دیدگاه

 1. سلام
  عالی بود
  خیلی ممنون از سرکار خانم چرخنده و از شما که این مطلب رو نشر دادید
  به امید نابودی تمامی دشمنان اسلام و شیعه
  یا امام حسن

 2. سلام ….

  فوق العاده بود……………………………………….همین

 3. بانوی ایرانی ،مظهر نجابت و پاکی .
  واقعا ممنون الهام جان ، نطق زیبا و از دل برخاسته ای بود .
  یا علی .

 4. باریکلا جراتی که داشتی قابل ستاااایشه که در اون محیط راست وایسی و حرف حقیقت رو بدون ترس بزنی بااااریکلا
  به عنوان یک زن ایرانی بهت افتخار میکنم

 5. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
  آفرین به این خواهر بزرگوار و عزیز

 6. دروووووووود بر خانوم چرخنده
  اشک تو چشمام حلقه زد
  افتخار می کنم به زنان با جراتی مثل شما….

 7. احسنت
  احسنت
  ……
  چند بار این متن زیبا و بسیار تاثیرگذار رو خوندم.
  سرکار خانم چرخنده عزیز مطمئن باشید نامه شما یکی از تأثیرگذارترین اقداماتی که برای دفاع از حجاب در تاریخ این مملکت انجام شده، مطمئن باشید باقیات و صالحات بسیار ارزشمندیه،
  دوستانی هم که این لینک رو میبینن لطف کنن از طریق ایمیل به سایرین هم اطلاع بدن تا این دسیسه خودفروخته های غرب زده در کشور شکست بخوره
  یا علی

 8. زنان ایران زمین

  خانم چرخنده فقط میتونم بگم نمونه ای هستی از نمونه های بسیار در ایران زمین…
  حجاب به چادر سر کردن تنها نیست،حجاب نجابت زن ایرانی ایست.
  از زمان هخامنشیان زنان ایرانی با روسری بودند تا ابد هم خواهند بود.
  بحق چهارده معصوم (ع)

 9. ممنون الهام جان بازیگر باغیرت ایرانی…
  امیدوارم که دشمنان اسلام و ایران هرچه زودتر ریشه کن شوند…
  من یک زنم ،یک زن ایرانی مسلمان وباحجاب که به تمام اینها افتخار میکنم..
  وازادی من ازادی از شر شیاطینی همچون توست..نه حجابم..
  تاسفم برای توست
  اللهم عجل لولیک الفرج

 10. زنده باد خانم الهام چرخنده … چه استوار… چه کوبنده… مرحبا بر تو ای شیر زن ایران زمین

 11. مرسی واقعا دوست داشتم

 12. بسیارزیبا وستودنی بود حضرت زهرا ص پشت وپناهت

 13. آنها در اقلیتند!

 14. سلام . بسیار زیبا و با سوادانه نوشته شده بود . همینجا ازتون تشکر میکنم ک فریادی بودید برای احیای دین و حجاب . حرف دلم اینه که تو سینمای کثیف ایران ک حتی اگر کسی معترض هم باشه صداش بلند نمیشه و همراه جماعته تو جسورانه فریاد زدی و حرفت به دل نشست ….. اما از خدا میخوام دستتونو بگیره و بانوی نجیب و با ایمان وطنم باشید .

 15. درود خداوند بر شیرزن ایرانی، خانم چرخنده عزیز. به هنرمندانی چون شما افتخار می کنم و ننگ دارم از وجود هنرمندانی که هنرشان در بوسیدن دست مرد اجنبی است. و عریان شدن برای معروف شدن است.

 16. خانم چرخنده دستتو میبوسم چون ازعرصه ای برگشتی که کثافت ازسر و روش و سر و روی آدماش میباره
  یه مشت لوده عقب مونده بدبخت بی ایمان شدن اهالی سینما……حالت تهوع هستین همه تون
  خداشاهده جزلودگی و بدبختی چیزی ازتون ندیدیم
  مرسی الهام بانو

 17. خواهرم
  این انگشتر بزرگ بر انگشتان تو ،شال زرد بر سرت وناخن های بلندت شاید دشمنان اسلام ناب محمدی را خشنود کند.

  • اون انگشتر حالا یه چیزی ولی کی گفته شال زرد مخالف اسلامه که بخاد دشمن شاد کن بشه؟؟؟!!!!! ناخوناشون کجا بلنده؟؟!!!! یا خدااااشما داری حجابی که اسلام گفته رو تبلیغ میکنی یا حجابی که ۳۰ سال پیش خانم مدیرا تو مدرسه ها اعمال میکردن؟

 18. درود من با روش الهام چرخنده موافقم نون تو اینجور کاراست.حجاب داشته باش هر کاری خواستی بکن این خوبه.

  • این نونی که شما میگی تو هر کاری باشه قاطی کارایه سینمایی نیست. سینما جاییه که چادر از سر بازیگراش بر میداره و یه بازیگرشو تو اوج شهرت بخاطر تن به هر کاری ندادن میذاره کنار. لطف کن یکم بیشتر فک کن بعد نظر بده

 19. آفرین بر بانوی فهیم و با غیرت ایرانی خانم چرخنده من هم به نوبه خودم از شما متشکرم

 20. درود بر الهام عزیزم

 21. الهام چرخنده تو خواهرمی!!!

 22. وای چه متن زیبایی!!!! واقعا زیبااا! هنر این شکلی رو عاشقشم. مرسی الهام عزیزززز… امیدوارم همیشه شاد باشی و بدرخشی. فکر و منطقت واسه مردممون خواستنیه

 23. بانوی نجیب ایران زمین الهام عزیز که حتما عزیز خدا و نظر کرده ای که این همه زیبا این سخنان ملکوتی و نورانی را بیان می کنی.زنده باشی. خدا بهت عزت و بزرگی بده خانم فاطمه زهرا سلام الله دستتو بگیره که اثرگذارتر باشی. یه دختر نوجوان دارم که خیلی در تضاده. وقتی بهش این مطالب شما و همینطور فیلم فروش جواهرات و وسایل شخصیتونو نشون دادم واقعا اثر گذاشت.من یه معلم دینی هستم اما حجاب من برای دخترم اونقدر اثر گذار نبود که حجاب و سخنان نورانی شما .دعات می کنم خدا توفیق بده قدمهای بزرگتر و اثر گذار تری در این راه برداری. می بوسمت.

 24. ببین به چه راحتی مردم رو فریب میدن این خانم تا همین چند مدت پیش تو شبکه های ماهوراه ای همچون ایران موزیک شوهای آنچنانی با حجاب آن چنانی برگزار می کرد وقتی دید کسی تحویلش نمی گیره سریعا یه دور ۳۶۰ درجه ای زد و به آغوش باز نظام و اسلام برگشت . واسه من سواله که شما چرا این حرکت منفت طلبانه این زن رو باور می کنید ایشون نمونه بارز حزب باد هستند و با این کارهاشون میخواند تو اخبار و رسانه باشند…

 25. فقط نظرات موافق رو میزارید ….؟شرمنده کردید یه دفعه یه قانون در رابطه با موافق بودن نظرات قرار بدید خیال ما بقی مخالفین رو هم راحت کنید!!!!

 26. ببین به چه راحتی مردم رو فریب میدن این خانم تا همین چند مدت پیش تو شبکه‌های ماهوراه ای همچون ایران موزیک شوهای آنچنانی با حجاب آن چنانی برگزار می‌کرد وقتی دید کسی تحویلش نمی‌گیره سریعا یه دور ۳۶۰ درجه ای زد و به آغوش باز نظام و اسلام برگشت . واسه من سواله که شما چرا این حرکت منفت طلبانه این زن رو باور می‌کنید ایشون نمونه بارز حزب باد هستند و با این کارهاشون میخواند تو اخبار و رسانه باشند…

  • اگه این خانم میخواست تو اخبار و رسانه ها باشه راه های دیگه ای هم بود . میتونست مثل بعضیا بالاتنشو عریان کنه بیاد جلو دوربین نه؟
   صرف این که کسی قبلا تو راه راست نبوده و بعد مسیر درست رو انتخاب کرده دلیل نمیشه که به خاطر ریا یا جلب توجه باشه. حربن ریاحی هم در جبهه ی عمربن سعد بود و بعد به امام حسین پیوست حتما اونم میخواسته جلب توجه کنه دیگه؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme