https://telegram.me/empireoflies
نماینده دموکرات نیوجرسی ضمن انتقاد از سیاست‌های مرتبط با حمل سلاح در آمریکا اعلام کرد هیچ کشوری مثل آمریکا شاهد این اندازه قتل‌عام و کشتار نیست.

نامزد انتخابات آمریکا: در هیچ کشوری مثل کشور ما تا این حد قتل و خونریزی رخ نمی‌دهد!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغکوری بوکر، نماینده ایالت نیوجرسی و نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا از سیاست‌های مرتبط با حمل سلاح در آمریکا و اینکه سیاستمداران هیچ تلاشی برای مقابله با خشونت‌های مرتبط با اسلحه انجام نمی‌دهند، به شدت انتقاد کرد.

وی در مصاحبه با شبکه سی ان ان اعلام کرد: زمانی که من رئیس جمهور آمریکا شوم، به گونه‌ای با این مسئله (خشونت‌های مرتبط با اسلحه) مقابله می‌کنم که هیچ کسی تابحال ندیده است. زیرا این یکی از مشکلات آمریکاست. در هیچ کشور دیگری این مقدار قتل‌عام و کشتار رخ نداده است. ما نمی‌خواهیم فقط برای قربانیان دعا کنیم، زیرا این کار پوچی است و واقعا متأسف هستم که به عنوان یک مرد با ایمان این حرف را می‌زنم؛ اما به من آموخته شده که ایمان بدون عمل بی فایده است.

کوری بوکر در هفته جاری از طرح جدید خود برای مقابله با خشونت‌های مرتبط با حمل سلاح در آمریکا رونمایی کرد. بر اساس طرح او، داشتن اسلحه نیاز به ثبت اثر انگشت فرد، مصاحبه با آن فرد و گذراندن یک دوره ایمنی اسلحه است.

وی همچنین در واکنش به وقوع چندین تیراندازی در آمریکا در دو هفته گذشته اعلام کرد: من باید این مشکل را حل کنم، زیرا این مشکلی حل شدنی است و ما این را می‌دانیم.

کوری بوکر که از جمله مخالفان حمل سلاح در آمریکاست، پیشتر اعلام کرده بود اگر قدرت این را داشت که استفاده از اسلحه را در آمریکا ممنوع کند، این کار را می‌کرد. وی همچنین با سیاست‌های دونالد ترامپ، رئیس جمهور کنونی آمریکا هم مخالفت کرده است. او چندی پیش گفت: ما رئیس جمهوری در کاخ سفید داریم که بر اساس رویکرد‌های نژادپرستانه و تعصب آمیز تصمیم می‌گیرد از چه کسانی حمایت و محافظت کند. این به هیچ وجه ریاست جمهوری محسوب نمی‌شود. ما به رئیس جمهوری احتیاج داریم که نماینده همه مردم کشور باشد.

حمل آزادانه سلاح در آمریکا عواقب جبران ناپذیری به دنبال داشته است و تاکنون افراد بی گناه زیادی در همه رده های سنی در تیراندازی های این کشور جان خود را از دست داده اند. این تیراندازی ها در آمریکا باعث برگزاری اعتراضات سراسری به آزادی حمل سلاح شد که به نظر می رسد هیچ کدام از این اعتراضات فایده ای به دنبال نداشته است و مقامات آمریکایی هیچ تلاشی برای اعمال محدودیت بر حمل آزادانه سلاح نمی کنند.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme