https://telegram.me/empireoflies
حالا راهی که باطبی رفته و سر از ناکجاآباد در آورده است را «مسیح علی‌نژاد» با سرعت تمام طی کرده است و کم کم تبدیل به یک مهره سوخته می‌شود.

ناشی‌گری “خبرنگار لندن نشین” کار دستش داد/ علی‌نژاد پس از پمپئو از آغوش رجوی سر در می‌آورد؟

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغحالا راهی که باطبی رفته و سر از ناکجاآباد در آورده است را «مسیح علی‌نژاد» با سرعت تمام طی کرده است و کم کم تبدیل به یک مهره سوخته می‌شود. جالب اینجاست که چندی پیش فیلمی از شبکه ضد انقلاب من و تو درباره نگرش ایرانیان حاضر در لندن از وی منتشر شد.

ضد انقلاب هر روز بیشتر خود را رسوا‌تر می‌کند. همواره در ابتدا برخی از افرادی که به اصطلاح در جرگه اپوزیسیون و ضد انقلابیون کارشان گل می‌کند و به نون و نوایی می‌رسند نسبت به ارتباط با غرب و وابسته بودن به دستگاه‌های جاسوسی و امنیتی بیگانه انکار می‌کنند، اما بعد از مدتی تصاویر و اسنادی از این افراد در رسانه‌ها توسط خودشان و اطرافیانشان منتشر می‌شود که طشت رسوایی آنان از بام با صدای بلند می‌افتد.

ناشی‌گری مسیح علی‌نژاد کار دستش داد

در همین زمینه بازهم یکی دیگر از ضدانقلابیون در آمریکا رسوا شده است. این فرد که سعی داشت با پروژه‌های ضدحجاب جایی در میان اپوزیسیون باز کند بعد از چندی با دیدار‌هایی که با برخی از اشخاص و مقامات خاص غربی داشته به اصطلاح ناشی گری کرده و خود را بیش از پیش رسوا می‌کند و پشت پرده فعالیت نامحسوس خود را به خوبی نشان می‌دهد.

ناشی‌گری

«مسیح علی‌نژاد» یکی از همین عوامل ضد انقلاب است که به تازگی تصویر وی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که باعث رسوایی بیش از پیش او شده است. اخیرا عکسی از علی‌نژاد در فضای مجازی منتشر شده است که نشان می‌دهد وی با وزیر خارجه دولت ترامپ یعنی «مایک پمپئو» که از جمله آمریکایی‌های ضدایرانی است، دیداری داشته است و با هم عکس یادگاری گرفته اند.

دیدار علی‌نژاد با وزیر خارجه آمریکا دقیقا پناه بردن ضد انقلاب به دامن غرب را به نمایش می‌گذارد و پشت پرده جریانات مختلف را به نمایش می‌گذارد. درحالی که آمریکا از برجام هم خارج شد و ضدایرانی‌‎ترین دولت در کاخ سفید مستقر شده است، دیدار وی با پمپئو عمق وطن فروشی ضد انقلابی‌هایی مانند علی‌نژاد را نشان می‌دهد. پمپئو، رئیس سابق سازمان CIA و وزیر خارجه کنونی ترامپ از مسیح علی‌نژاد به خاطر خدماتش برای آمریکا علیه ایران تمجید کرد.

واکنش فضای مجازی به افشای خیانت علی‌نژاد

یکی از کاربران فضای مجازی درباره این اقدام علی‌نژاد بیان کرد: «جالب نیست؟! کسی که خودش را برای برداشتن حجاب از سر زنان ایرانی خفه می‌کند، و از طرف دیگر التماس میکند که ایران را تحریم کنند، حالا با وزیر خارجه آمریکا دیدار میکند؟! آن هم برای تشکر از فعالیت‌های حقوقبشر‌ی ایشان! مثل تلاش وزیر خارجه انگلیس برای آزادی نازنین زاغری!»

ناشی‌گری

برخی از کاربران فضای مجازی نیز به دین فروشی در عین وطن فروشی علی‌نژاد اشاره و بیان کردند: «به راستی سرنوشت دین فروشی، وطن فروشی است!»

یکی دیگر از کاربران فضای مجازی نیز با اشاره به خیانت علی‌نژاد به مردم ایران نوشت: «پمپئو بار‌ها از حمله نظامی به ایران گفته. پمپئو از مجریان اصلی تحریم و دشمن ایران است. وکسی که به خدمت دشمن مردمش درآید و به دشمن ایران مشروعیت ببخشد و پشت در‌های بسته از دشمن تحریم اقتصادی علیه مردمش را بخواهد فقط یک اسم دارد: اسمش مریم رجوی یا مسیح علی‌نژاد نیست. اسم او «خائن» است.»

ناشی‌گری

با این حال به نظر می‌رسد با این دست فرمانی که علی‌نژاد حرکت می‌کند، بعد از پمپئو و «رضا ربع پهلوی» در آغوش منافقین و مریم رجوی جای بگیرد. البته غیر از این نیز قطعا با توجه به حلقه‌ای وصلی که میان ضدانقلاب، سلطنت طلبان و منافقان وجود دارد این چرخه بدون دیدار با رجوی نیز تکمیل شده است و حلقه وصل همه این‌ها آمریکایی است.

اولین رسوایی خانم خارج نشین

این ضدانقلاب خارج‌نشین و مدیر کمپین ضدفرهنگی «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» که در سال‌های اخیر مبالغ فراوانی را از دولت آمریکا برای مبارزه بر علیه حجاب اسلامی گرفته است در چند ماه اخیر با انتقادات فراوانی از طرف هم کیشان خود در خارج کشور مواجه شده که البته به همه این انتقادات با بی اعتنایی برخورد کرده است.

ناشی‌گری

شهوت شهرت و یکه تازی در عرصه به اصطلاح کنشگری اجتماعی آن چنان این زن خیره سر را تند نموده که برای دست یابی به اهدافش حتی به توهین به مقدسات شیعیان و قطع ارتباط با خانواده اش که به گفته خود بسیار وابسته به آنهاست دست زده وی را به جایی رسانده که دست به هر کاری ولو به قیمت شرف و آبروی رسانه‌ای اش تمام شود.

وی در همایشی با دعوت نازنین بنیادی بازیگر ضد ایرانی ساکن آمریکا در دانشگاه جورج تاون سخنرانی نمود و اباطیل و توهمات خود را در خصوص جامعه زنان ایران را یک بار دیگر در آن جلسه تکرار نمود، اما گذشته از حضور وی در همایش‌های سفارشی در آمریکا که با هماهنگی بنیاد‌های وابسته به سازمان جاسوسی آمریکا برگزار می‌شود نکته قابل توجه در این همایش دیدار وی با رضا پهلوی سردسته دلالان اپوزیسیون نمای خارج نشین بود.

رضا پهلوی که اخیرا به واسطه افشاگری‌های یکی از تحلیل گران شبکه من تو از ۴۰ سال مبارزه نمادین وی بر علیه نظام اسلامی در نزد خارج نشینان حسابی رسوا شده بود در این جلسه با روی باز به سراغ مسیح علی نژاد می‌رود. علی‌نژاد نیز خطاب به ربع پهلوی صراحتا می‌گوید من به عنوان یک فرد با شما در برابر نظام اسلامی و پدرم که با رژیم شاه مبارزه می‌کرد متحد می‌شوم و با آن‌ها مبارزه خواهیم نمود.

سابقه وطن فروشی ضد انقلاب

ضد انقلاب سابقه طول و درازی در وطن فروشی دارد تنها یک فقره آن با روی کار آمدن دولت ترامپ ۳۰ نفر از اعضای گروه‌های ضدانقلاب در نامه‌ای به رییس جمهور آمریکا، از وی خواستند ضمن تجدید نظر در توافق هسته‌ای، تحریم‌های تازه‌ای علیه ایران وضع کند.

شاید در نگاه اول، خبر چندان مهمی به نظر نرسد. به هر حال ضد انقلاب است دیگر، از این نامه‌ها زیاد نوشته و بنا به ماهیت خود باز هم می‌نویسد. اصولا آیا ضد انقلابِ مفلوک و به گل نشسته جمهوری اسلامی کار دیگری هم جز «نامه نگاری» و تجمعات چند ده نفره به راه انداختن بلد است؟ اما اوج وطن فروشی ضدانقلاب در این نامه بود که خواستار تحریم مردم ایران به خاطر رسیدن به مطامع خود شد.

ناشی‌گری

تناقض مضحک و همزمان رسواکننده این نامه آن است که گروهی از به اصطلاح «فعالان» سیاسی «لیبرال»، احتمالا با هدف برقراری آرمان‌های «لیبرالیسم» در ایران، مجیزگوی شخصیتی شده اند که در خود آمریکا هیچ کس، سر سوزنی او را «لیبرال» نمی‌داند و او را به داشتن عقاید «شبه فاشیستی» متهم می‌کنند.

احمد باطبی، در صدر امضاء کنندگان این نامه قرار دارد. فردی که در آشوب سال ۷۸ معروف شد و خود را به عنوان دانشجو جا زد درحالی که اصلا دانشجو نبود. اما بعد از آن که به به و چه چه‌های رسانه‌های آن ور آبی تمام شد و به قول بایرام در فیلم اخراجی ها، باطبی همه عکس هایش را با جنایتکاران معروفی، چون جرج دابلیو. بوش و دیک چینی گرفت، دورانش به سر رسید و تبدیل به یک مهره سوخته شد.

ناشی‌گری

حالا راهی که باطبی رفته و سر از ناکجاآباد در آورده است را «مسیح علی‌نژاد» با سرعت تمام طی کرده است و کم کم تبدیل به یک مهره سوخته می‌شود. جالب اینجاست که چندی پیش فیلمی از شبکه ضدانقلاب من و تو درباره نگرش ایرانیان حاضر در لندن از وی منتشر شد که واکنش منفی نسبت به شخصیت علی‌نژاد داشتند و نسبت به صداقت وی اظهار تردید می‌کردند و او را فردی متناقض و عصبی قلمداد می‌کردند.

منبع: شبکه اطلاع رسانی راه دانا

انتهای پیام/

حالا راهی که باطبی رفته و سر از ناکجاآباد در آورده است را «مسیح علی‌نژاد» با سرعت تمام طی کرده است و کم کم تبدیل به یک مهره سوخته می‌شود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme