https://telegram.me/empireoflies

سرزمین نازی‌ها؛ از اسلام‌هراسی تا بهشت تروریست‌های دست‌پرورده

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اسلام‌هراسی از اصلی‌ترین موضوعاتی است که عمده تمرکز رسانه‌های فارسی‌زبان بر روی آن نهاده شده است.

در حال حاضر روزی نیست رسانه‌های فارسی زبان که مجری سیاست‌های دولت‌های متبوع خود هستند مباحثی مانند ایران‌ هراسی، تغییر سبک زندگی ایرانی اسلامی و …  را در رسانه‌های خود به خورد مخاطب ناآگاه خود ندهند.

بر اساس اخبار رسیده انفجاری در ساعت ۲۲ و ده دقیقه یک‌شنبه گذشته در محل ورودی یک فستیوال موسیقی در یکی از میدان‌های شهر آنسباخ در نزدیکی شهر نورنبرگ رخ داد و عامل انفجار تلاش کرد که به درون محوطه برگزاری فستیوال وارد شود، اما به دلیل نداشتن بلیت موفق به ورود به محوطه داخلی جشنواره نشد.

به گفته رسانه‌ها عامل انفجار فرد پناهجویی از سوریه بوده که مشکلات روحی و روانی داشته است.

در راستای تز اسلام هراسی رسانه‌های بیگانه که در پس هر حادثه تروریستی از این رسانه‌ها شنیده می‌شود دویچه‌وله (رسانه دولت آلمان) در گزارشی ضمن اشاره به ماجرای این حادثه، از عنوان «انگیزه اسلام‌گرایانه» برای تروریست مورد اشاره استفاده کرده است و با این ترفند همچون قبل خواسته افکار عمومی را بر علیه مسلمانان بسیج نماید.

دویچه‌وله

دویچه وله نوشته: وزیر داخلی بایرن در یک نشست خبری اعلام کرده که بنا به ارزیابی شخصی او احتمال دارد این حادثه “انفجاری انتحاری با انگیزه اسلام‌گرایانه” بوده باشد.

از آن‌جا که هنوز انگیزه فرد قاتل و یا گروهی که مسئولیت این اقدام را بر عهده نگرفته است، مشخص نشده است رسانه آلمانی برچسب انگیزه اسلام‌گرایانه بر این حمله تروریستی را می‌زند. در حالی در نزدیک‌ترین حادثه مشابه از این نوع در آلمان در هفته گذشته که جوانی ۱۸ ساله با اسلحه در یک مرکز خرید بر روی مردم آتش گشود و جان ده نفر را گرفت پلیس آلمان ارتباط وی را با گروه‌های اسلامی رد کرد اذعان نمود که وی سابقه بیماری روانی داشته است.

البته از رسانه‌هایی شبیه به دویچه‌وله که حامی سیاست های دولت متبوع خود هستند نمی‌توان انتظار داشت که در این موقعیت جانب مسلمانان را بگیرند زیرا دولت آلمان یکی از حامیان داعش و مامن گروهک‌های مختلف تروریستی است که در سال‌های اخیر خاورمیانه را به حمام خون بدل کرده‌اند.

البته این رسانه فارسی زبان از این امر نیز غاقل است که این نوع اسلام هراسی‌ها که خود مبلغ و مروج آن است به واسطه حضور میلیون‌ها پناهنده از کشورهای خاورمیانه در این کشور می‌توان انگیزه‌های نژاد پرستانه را به شدت تشدید کند و در آینده درگیری‌هایی را بین پناهندگان و مردم این کشور به وجود آورد. بنابراین دولت مردان این کشور باید بین سیاست‌های حمایتی از تروریست‌ها و امنیت شهروندان‌شان یکی را انتخاب کنند.

البته مصداق گزارش دویچه‌وله ما را به یاد ضرب‌المثلی می‌اندازد که می‌گوید: «گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدند گردن مسگری»

انتهای پیام/

از آن‌جایی که روزی نیست تا رسانه‌های فارسی غرب که مجری سیاست‌های دولت‌های متبوع خود هستند به آن اشاره نکنند مباحثی مانند ایران‌ستیزی، تغییر سبک زندگی ایرانی اسلامی و … است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme