https://telegram.me/empireoflies

ناراحتی ننگ‌آور از نابودی داعش!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» از فعالان حوادث ۱۸ تیر ۷۸ و از حامیان فتنه ۸۸ بود که پس از فرار به آمریکا، به طور دربست در خدمت دشمنان ملت ایران درآمد. او که در زمان فرار از ایران حتی مدرک لیسانس هم نداشت و به‌دلیل مشکلات اخلاقی از دانشگاه اخراج شد، پس از حضور در آمریکا، چند سالی خود را استاد دانشگاه معرفی کرد.

فخرآور در سالهای اخیر در برابر خدماتی که برای دولتمردان آمریکایی و بخصوص مقامات جمهوری‌خواه و تندرو انجام داده، توانسته چند عکس یادگاری با برخی مسئولان آمریکایی بگیرد و به این طریق خود را به‌عنوان یکی از مهمترین عناصر اپوزیسیون در خارج کشور معرفی کند.

«امیرعباس فخرآور» معروف به «ننگ‌آور» که در سالهای گذشته از حامیان تحریم ملت ایران بود، حتی سابقه حمایت از حمله نظامی به ایران را هم دارد و خود را حل شده در فرهنگ آمریکایی می‌داند و به طور علنی اذعان نمونه که منافع ملی آمریکا برایش مهمتر از هر چیزی است.

این عنصر وطن‌فروش که علاقه‌زیادی به خودنمایی و تابوشکنی دارد، جز آن دسته از عناصر اپوزیسیونی است که ننگ دستبوسی مقامات رژیم غاصب صهیونیستی را هم پذیرفته و در ایام فتنه ۸۸ با سفر به سرزمین‌های اشغالی فلسطین با مسئولان اسرائیلی دیدار کرد و وعده همکاری داد و در طول این سالها هم همکاری نزدیکی با صهیونیست‌ها و سرویس‌های امنیتی آمریکا و اسرائیل داشته است.

در طول سالهای اخیر که بسیاری از گروه‌های تروریستی مورد حمایت غرب و ارتجاع عربی، در منطقه غرب آسیا (خاورمیانه) دست به اقدامات تروریستی و کشتار انسان‌های بیگنانه و از بین بردن زیرساخت‌های کشورهای منطقه می‌زدند، افرادی مانند فخرآور سعی می‌کردند علاوه بر حمایت از سیاست‌های دولت‌های غربی، عملکرد جبهه مقاومت را زیرسوال برده و با عوض کردن جای مظلوم و ظالم، نیروهای مقاومت را به‌عنوان مسببان جنگ‌های منطقه و تروریست معرفی کنند. به‌واقع، در این سالهای اخیر شاهد نبودیم که افرادی مانند فخرآور، حتی یک بار علیه تروریست‌های داعشی سخن بگوید.

حال پس از آنکه در روزهای اخیر خبر اتمام تسلط گروهک تروریستی داعش بر شهرهای مختلف عراق و سوریه توسط جبهه مقاومت منتشر شد، فخرآور مانند بسیاری دیگر از عناصر اپوزیسیون در ابتدا با سکوت خود از شکست تروریست‌های داعش ابراز ناراحتی کرد، اما چند ساعت بعد، در ادعایی شاخدار و مضحک گفت که گروهک تروریستی داعش توسط روسیه به وجود آمده و دولت دموکرات اوباما آن را تقویت کرده و دولت جمهوری‌خواه آمریکا آن را نابوده کرده و جبهه مقاومت و در راس آن ایران و فرماندهی سردار قاسم سلیمانی هم تاثیر بر نابودی داعش نداشته است!

این اراجییف فخرآور به حدی مسخره بود که حتی با اعتراض بسیاری از کاربران صفحه اینستاگرام او همراه شد و اکثریت اعتقاد داشتند که مجاهدت‌های جبهه مقاومت و فرماندهی حاج قاسم سلیمانی منجر به نابودی داعش شده است.

گرچه سخنان فخرآور آنقدر مسخره است که حتی طرفدارانش نیز آن را باور نمی‌کنند، اما اینگونه مهملات از او تازگی ندارد و در سالهای اخیر وی با نوشتن کتابی سراسر دروغ که با حمایت سرویس جاسوسی آمریکا نوشته شد، ادعا نمود که انقلاب اسلامی ملت ایران توسط حکومت کمونیستی شوروی رخ داده و مردم در آن نقشی نداشته‌اند!

 

انتهای متن/

«امیرعباس فخرآور» از فعالان حوادث ۱۸ تیر ۷۸ و از حامیان فتنه ۸۸ بود که پس از فرار به آمریکا، به طور دربست در خدمت دشمنان ملت ایران درآمد. او که در زمان فرار از ایران حتی مدرک لیسانس هم نداشت و به‌دلیل مشکلات اخلاقی از دانشگاه اخراج شد، پس از حضور در آمریکا، چند سالی خود را استاد دانشگاه معرفی کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme