https://telegram.me/empireoflies

ناراحتی فمنیست‌ها از حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها !!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و عناصر اپوزیسیون در سالهای اخیر موضوع فرعی ورود بانوان به ورزشگاه‌ها را به حربه‌ای برای فشار و سیاه‌نمایی علیه حکومت جمهوری‌اسلامی ایران کرده‌اند. این در حالی است که سکوهای تماشاگران بسیاری از مسابقات ورزشی بانوان خالی است، اما رسانه‌های بیگانه موضوع حضور زنان در ورزشگاه‍های محل مسابقات ورزشی آقایان را به موضوعی مهم تبدیل کرده و حتی می‌کوشند به ان جنبه‌های بین‌المللی داده و از این طریق کشورمان را زیر تحریم‌های جدید حقوق بشری ببرند.

با این حال، در جریان مسابقات اخیر جام جهانی فوتبال، شرایط مناسب برای حضور خانواده‌های ایرانی جهت تماشای دسته‌جمعی دیدارهای تیم ملی فوتبال کشورمان در استادویم آزادی فراهم شد و افراد از اقشار مختلف برای حمایت از تیم کشورمان در محل مذکور حاضر شدند. اما این امر هم نتوانست عناصر اپوزیسیون و بخصوص فمینست‌ها را راضی کند. پس از آنکه خانم «معصومه ابتکار» معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در توییتی با اشاره به موضوع حضور خانواده‌های در ورزشگاه‌ها نوشت: “دیشب بازی تیم ملی غیرت‌مندانه بود. خانواده‌ها برای دومین نوبت در استادیوم آزادی حضور پیدا کردند و در فضایی با نشاط و انرژی خوب بازی را تماشا کردند. این روندهای خوب استمرار خواهد یافت. ان‌شالله”

اما در پاسخ به این توییت، عناصر فمینیست فعال در رسانه‌های بیگانه به‌جای تشکر، طلبکار هم شدند! یکی از این افراد «فرانک عمیدی» یکی از فمینیست‌های ساکن انگلیس و کارمند شبکه «بی‌بی‌سی فارسی» بود. وی که رفتارهای تندروانه و افراطی‌اش حتی صدای برخی از دوستانش را در آورده، با انتقاد به خانم ابتکار بابت اینکه چرا لفظ خانواده به جای زنان استفاده کرده است، نوشت: “خانم ابتکار سالهاست «زنان» برای ورود به استادیوم دارن تلاش می‌کنن، شما چرا اشاره به حضور «زنان» در ورزشگاه نمیکنین؟ چرا فقط اشاره به حضور «خانواده» می‌کنین؟ اینها «زنان» بودن که بالاخره وارد ورزشگاه شدن! شما معاون امور زنان هستین و از گفتن کلمه «زنان» میترسین؟”

همان‌طور که دیدید، عناصر اپوزیسیونِ غربزده و فمنیست تلاش زیادی دارند که با نگاه افراطی خود زن را از خانواده جدا کنند و در واقع بنیان خانواده را متزلزل و نابود نمایند. این عناصر غربزده هنوز این درک را ندارند که زن و مرد جزئی از خانواده است و باید باشد و عقلانی نیست که این دو را از هم جدا کنیم. پس وقتی سخن از «خانواده» می‌شود منظور از زن و مردم است و نه چیز دیگر!

در واقع انحراف فمینست‌ها از آنجا ناشی می‌شود که زن را که بخشی از اصل خانواده است را تبدیل به موضوع اصلی می‌کنند و اینگونه عملاً خانواده را به محاق می‌برند.

رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و عناصر اپوزیسیون در سالهای اخیر موضوع فرعی ورود بانوان به ورزشگاه‌ها را به حربه‌ای برای فشار و سیاه‌نمایی علیه حکومت جمهوری‌اسلامی ایران کرده‌اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 0.38 ( 3 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme