https://telegram.me/empireoflies

ناراحتی ضدانقلاب از افزایش بودجه دفاعی و امنیتی ایران!!

اختصاصی– به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «احمد رافت» از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین است که از پدری ایرانی و مادری ایتالیایی در تهران به دنیا آمده است. پس از پایان تحصیلات دبیرستانی برای ادامه تحصیلات در رشته حقوق سیاسی به ایتالیا رفت و در این سال‌ها فعالیت خود را در کنفدراسیون دانشجویان ایرانی آغاز کرد.

وی در سال ۱۹۷۷ میلادی، پس از چهار سال اقامت در آلمان به ایتالیا باز می‌گردد و در رسانه «روزنامه‌ی کارگران» آغاز به کار می‌کند و از آن زمان تاکنون در رسانه‌های مختلف ایتالیایی، اسپانیایی، سوئیسی، انگلیسی، آمریکایی و عربی فعالیت داشته است و برای هر کس که به او پول بدهد کار می‌کند؛ حتی بهایی‌ها و تجزیه‌طلبان.

این اپوزیسیون که همکار «کیهان لندن» نیز است، به مدت ۲۱ سال فرستاده‌ی ویژه‌ی هفته نامه‌ی اسپانیایی «تیمپو» در خاورمیانه بوده و تاکنون با رسانه‌های فارسی زبان بیگانه از جمله «دویچه وله»، «بی‌بی‌سی»، «رادیو آزادی»، «رادیو فردا» و «صدای آمریکا» نیز همکاری دارد.

«احمد رأفت» که از دوستان نزدیک «علیرضا نوری‌زاده» است و ارتباط نزدیکی با تجزیه‌طلبان شرق و غرب کشور دارد، بارها با سرکردگان گروهک‌های تجزیه‌طلب و مسلح بخصوص پان‌ترک‌ها و پان‌عرب‌ها دیدار کرده و به حمایت از آنها پرداخته است.

این عنصر اپوزیسیونِ وطن‌فروش که تاکنون بارها به ملت ایران خیانت کرده است، در جدیدترین موضع‌گیری خود، در صفحه فیسبوکش به مقایسه افزایش ۱۲۸ درصدی بودجه دفاعی و امنیتی ایران در سال آینده و افزایش بودجه ۱۰ درصدی نظامی آمریکا پرداخت و با استفاده از این اعداد و ارقام مدعی شد که ایران به دنبال جنگ‌طلبی است!

این عنصر اپوزیسیون در حالی به مقایسه بودجه نظامی ایران و آمریکا پرداخته، که بودجه نظامی آمریکا در سال گذشته میلادی بالغ بر ۷۰۰ میلیارد دلار بود و با محاسبه رشد ۱۰ درصد به رقم ۷۷۰ میلیارد دلار میرسد که نسبت به کشور دوم دنیا یعنی چین فاصله بسیار زیادی دارد. بودجه نظامی ایران هم حتی با رشد ۱۲۸ درصدی به کمتر از ۲۳ میلیارد دلار میرسد که قابل مقایسه با بودجه نظامی آمریکا نیست.

ضمناً با محاسبه افزایش بودجه دفاعی و امنیتی ایران، هنوز این میزان از بودجه‌های کشورهایی مانند استرالیا، ایتالیا، کره‌جنوبی و کانادا که با مشکلات امنیتی و نظامی در اطراف کشورشان مواجه نیستند هم کمتر است.

این ادعای «احمد رافت» آنقدر سطحی و احمقانه  بود که بسیاری از دوستان و مخاطبین صفحه فیسبوکش هم به این قیاس ناصحیح اعتراض کردند. در بسیاری از مواضع مانند مورد ذکر شده، ادعاهای عناصر اپوزیسیون آنقدر ابتدایی و ابلهانه است که حتی از سوی دیگر عناصر ضدانقلاب هم پذیرفته نشده و رد میشود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme