https://telegram.me/empireoflies

ناراحتی «صدای آمریکا» از «به وقت شام»ها !

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دشمنان ملت ایران همان‌قدر که از قدرت نظامی و بخصوص موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیم دارند، از افزایش قدرت فرهنگی این نهاد انقلابی نیز می‌ترسند. در سالهای اخیر ورود سپاه به عنوان نهادی انقلابی برای مقابله با دشمنان انقلاب و رفع آسیب‌های آنان، سبب حمایت از تولید چندین فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی شده است اتفاقا با استقبال چشمگیر مردم و کارشناسان مواجه گردیده است. اما این موفقیت‌ها همان‌قدر که با استقبال چشمگیر مردمی مواجه شده، به همان اندازه و حتی شاید بیشتر، سبب ناراحتی و دلواپسی دشمان ملت ایران شده است.

در این راستا، شبکه «صدای آمریکا» که رسما بودجه خود را از دولت آمریکا می‌گیرد و سیاست‌های این کشور را بیان می‌کند، چند روز پیش در یکی از برنامه‌های خود با حضور دو عنصر بدنام یعنی «علیرضا نوری‌زاده» و «فرج سرکوهی» به سیاه‌نمایی علیه کشورمان پرداخت و نوشت: “سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از حضور در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی و ورزشی، این بار آشکارا و مصمم، در صدد تسلط بر فضای تولیدات فرهنگی- بصری بویژه سینماست. اینکه می‌گویند سپاه پاسداران به دنبال ایجاد هالیوود اسلامی است چقدر صحت دارد؟ …”

این رسانه آمریکایی با همان سیاست خباثت‌آلود سعی کرد اینگونه القا کند که سپاه با حمایت از فیلم‌های در موضوع دفاع مقدس و انقلاب اسلامی دنبال منافع سیاسی و اقتصادی است و می‌خواهد جایگاه سینماگران ایرانی را اشغال کند، تا به این شیوه سبب شود تا سینماگران ایرانی در برابر فعالیت‌های فرهنگی سپاه بیاستند.

«صدای آمریکا» در حالی از حضور سپاه در عرصه فرهنگی و کمک به سینمای انقلابی به‌شدت ناراحت هستند که در سالهای گذشته از حمایت خواهر شاه قطر برای تولید فیلمی سینمایی با کارگردانی «اصغر فرهادی» نه‌تنها اعتراض نکردند، حتی ازآن حمایت نیز نمودند. نکته جالبتر آنجاست که این رسانه آمریکایی هیچگاه در برابر حمایت پنتاگون (وزارت دفاع آمریکا) از فیلم‌های سینمایی آمریکایی با موضوع جنگی سخن نگفته، اما حمایت نیروهای نظامی ایرانی از تولید فیلم‌های با موضوع دفاع مقدس و مدافعان حرم و با هدف نشان دادن جنایات تروریست‌های داعشی بد است.

انتهای متن/

دشمنان ملت ایران همان‌قدر که از قدرت نظامی و بخصوص موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیم دارند، از افزایش قدرت فرهنگی این نهاد انقلابی نیز می‌ترسند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme