https://telegram.me/empireoflies

«رادیو فردا» با آل‌سعود هم وارد معامله شد

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «رادیو فردا» از جمله رسانه‌های وابسته به دولت آمریکا است که از زمان تاسیس، دشمنی خود را با ارزش‌های اسلامی نشان داده است. این رادیوی آمریکایی که بودجه خود را از دولت این کشور دریافت می‌کند و زمانی برای مقابله با فعالیت‌های کمونیستی در شرق اروپا تاسیس شد، اکنون به یکی از رسانه‌های دولت آمریکا برای مقابله با نظام جمهوری‌اسلامی تبدیل شده است.

«رادیو فردا» که در سالهای اخیر بارها حمایت خود را از اقدامات رژیم صهیونیستی و مخالفت با سیاست‌های جمهوری‌اسلامی نشان داده، در ماه‌های اخیر مانند برخی از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، تلویحاً و حتی مستقیم از اقدامات رژیم سعودی در منطقه غرب آسیا و بخصوص در برابر ایران حمایت می‌کند. این رسانه‌ی بیگانه در بخش از خبر خود نوشت: “حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان، روز جمعه ۱۹ آبان عربستان را متهم کرد که به گفته او علیه لبنان و حزب‌الله لبنان «اعلان جنگ کرده است». وی همچنین گفت که عربستان اسرائیل را «ترغیب» به حمله به لبنان می‌کند. این اظهارات حسن نصرالله پس از آن بیان می‌شود که ثامر السبهان، وزیر مشاور عربستان «در امور خلیج [فارس]» روز دوشنبه ۱۵ آبان گفته بود دولت لبنان در برابر اقدامات گروه حزب الله مسئول است و اقدامات این گروه علیه عربستان در حکم اعلان جنگ از سوی حکومت لبنان است …”

این رادیوی آمریکایی که توسط شماری از روزنامه‌نگاران فراری از ایران اداره می‌شود، در بازتاب سخنان اخیر «سید حسن نصرا…» درباره حمایت رژیم صهیونیستی و رژیم سعودی از گروه‌های تروریستی منطقه، مدعی شد که این سخنان نصرالله تهمتت است و حمایت اسرائیل و عربستان از تروریست‌های داعش واقعیت ندارد! این در حالیست که به اذعان بسیاری از منابع و مقامات غربی، رژیم صهیونیستی و رژیم سعودی از حامیان پشت‌پرده تروریست‌ها در منطقه هستند و از برآشفته بودن آتش جنگ و درگیری در منطقه سود می‌برند.

در ماه‌های گذشته خبرهایی از ارتباط عوامل رسانه‌های فارسی‎زبان بیگانه با شاهزاده‌های سعودی مطرح شده بود که به‌نظر می‌رسد با موضع‌گیری‌های اخیر «رادیو فردا» علیه جمهوری‌اسلامی و در حمایت از رژیم سعودی، این رسانه آمریکایی هم یکی از آن رسانه‌هایی باشد که با سعودی‌ها وارد تعامل و معامله شده است.

انتهای متن/

«رادیو فردا» از جمله رسانه‌های وابسته به دولت آمریکا است که از زمان تاسیس، دشمنی خود را با ارزش‌های اسلامی نشان داده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme