https://telegram.me/empireoflies

ناراحتی اپوزیسیون از کاهش قیمت دلار

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یکی از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین «امیرعباس فخرآور» است که از زمان فرارش به آمریکا با کمک مستقیم سیاستمداران ضدایرانی آمریکایی، به طور دربست و کامل در خدمت دشمنان ملت ایران قرار گرفته است. وی با آنکه در دوران حضورش در ایران دانشجوی اخراجی بود، اما پس از رفتن به آمریکا و خدمت به دولت این کشور، سعی کرد در بین دولتمردان آمریکایی برای خود جایی باز کند.

«امیرعباس فخرآور» که در سالهای گذشته همواره از حامیان تحریم اقتصادی ملت ایران بود، حتی سابقه حمایت از حمله نظامی به کشورمان را هم دارد. او از زمانی که رسما تابعیت آمریکایی را گرفته، صراحتاً اذعان نمونه که منافع ملی آمریکا برایش مهمتر از هر چیزی است.

فخرآور در راه خدمت به آمریکایی‌ها، پس از گسترش ارتباط نزدیک ایران با کشورهای شرقی مانند روسیه و چین، حتی کتابی سراسر دروغ درباره نقش شوروی در وقوع انقلاب اسلامی نوشته و بدون ارائه هیچ سند روشن و استدلال منطقی، مقامات ارشد ایران را به جاسوسی برای سرویس‌های جاسوسی شوروی متهم نموده و نقش مردم در وقوع انقلاب اسلامی را حذف کرده است!

این اپوزیسیونِ فراری که چندی پیش به مناسبت آغاز تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران با ابراز خوشحالی مدعی شده بود در روزهای آتی قیمت دلار در ایران به بیش از ۲۰ هزار تومان می‌رسد، اذعان کرد که اربابان آمریکایی‌اش با تحریم‌های اقتصادی و فشار به مردم ایران در پی دخالت در امور داخلی ایران و گسترش نارضایتی هستند. با این حال، چند روز پس از شروع دور جدید تحریم‌های آمریکایی، فخرآور که با محقق نشدن وعده‌های چند روز پیشش درباره افزایش قیمت دلار مواجه شده بود، در عذری بدتر از گناه که سبب انتقاد از او حتی از سوی مخاطبینش شد، ادعا نمود که تحلیل او درست بوده، اما حکومت ایران در بازار سکه و دلار تقلبی ریخته، تا قیمت دلار به رقمی که او پیش‌بینی کرده بود نرسد و شوک ناشی از تحریم‌ها چشمگیر نباشد!

او چند روز پیش نیز بعد از خبر کاهش قیمت دلار حتی به زیر ۱۰ هزار تومان نیز بار دیگر این ادعاهای غیرکارشناسی‌اش را تکرار کرد و از مخاطبینش که دلارهای زیادی را در خانه‌هایشان احتکار کرده‌اند خواست تا دلارهایشان را نفروشند.

فخرآور که بیشتر شایسته لقب ننگ‌اور است، درحالی این سخنان مضحک را بر زبان جاری میکند که چند ماه پیش هم برای تحریم اغتشاشگران و فریب مخاطبین خود برای حضور در اغتشاشات، بدون هیچ پایه اقتصادی و علمی مدعی شده بود که در صورت سرنگونی رژیم حاکم بر ایران در عرض یک روز قیمت دلار حتی اگر ۵۰ هزار تومان هم باشد به زیر ۱۰۰۰ تومان و در عرض چند روز به زیر ۱۰۰ تومان می‌رسد. این ادعا فخرآور آنقدر احمقانه بود که حتی «سعید قاسمی‌پور» یکی دیگر از عناصر اپوزیسیون مقیم آمریکا نیز سخنانش را رد نمود و او را فردی کلاه‌بردار و شیاد نامید.

عدم تحقق وعده‌های فخرآور و دیگر دشمنان ملت ایران درباره افزایش قیمت دلار پس از آغاز دور جدید تحریم‌های آمریکایی‌ها به خوبی نشان داد که تاثیر تحریم‌ها بر اقتصاد ایران بسیار کمتر از آن چیزی است که عناصر اپوزیسیون و دنباله‌های داخلی آن مطرح می‌کنند.

 

انتهای متن/

یکی از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین «امیرعباس فخرآور» است که از زمان فرارش به آمریکا با کمک مستقیم سیاستمداران ضدایرانی آمریکایی، به طور دربست و کامل در خدمت دشمنان ملت ایران قرار گرفته است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.87 ( 3 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme