https://telegram.me/empireoflies

ناراحتی اپوزیسیون از حمله به موضع تروریست‌های داعشی!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» از عنصر اپوزیسیون و همکار سرویس‌های جاسوسی غربیست که یکی از طرفداران پرپاقرض رئیس جمهور جدید آمریکا و نزدیک به حزب جمهوری‌خواه است.

وی سابقه طولانی همکاری نزدیک با سرویس‌های جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی دارد و همواره از حامیان تحریم ایران بوده و حتی دولت‌مردان و نمایندگان کنگره آمریکا را به تشدید تحریم‌های ضدایرانی ترقیب می‌کرد.

فخرآور که مدعی‌ست پدرش خواهرزاده «رضا میرپنج» است، با فریبکاری و چاپلوسی توانسته رابطه نزدیکی با لابی‌های صهیونیستی و جمهوری‌خواهان کنگره و جناح نئوکان آمریکا برقرار کند و همواره در جلساتی آنها شرکت می‌کند و با انتشار عکس‌های خود با نمایندگان کنگره آمریکا، سعی دارد خود را فردی مهم نشان دهد.

پس از روی کار آمدن «دونالد ترامپ» و قدرت‌گرفتن دوباره جمهوری‌خواهان در آمریکا، فخرآور هم در بین دیگر عناصر اپوزیسیون مقیم آمریکا از وضعیت بهتری برخوردار است و گویا توانسته به نان و نوایی برسد. از این رو در سر دارد تا مدیریت پشت‌پرده دو رسانه دولتی آمریکا یعنی «رادیو فردا» و «صدای آمریکا» را به‌چنگ بیاورد. این امر سبب شده تا هر روز او را در راه‌روهای کاخ سفید و کنگره آمریکا ببینند!

«امیرعباس فخرآور» که از حامیان فتنه ۸۸ است و پس از فتنه به سرزمین‌های اشغالی فلسطین سفر کرد تا با مقامات رژیم صهیونیستی تجدید پیمان بکند، چند روز پیش به یکی از برنامه‌های تلویزیون ایران واکنش نشان داد.

فخرآور در واکنش به «حامد مدرس» مجری برنامه «سر سفره خدا» که در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه پویا صداوسیمای جمهوری‌اسلامی ایران پخش می‌شد، از حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع تروریست‌های داعشی ابراز ناراحتی کرد.

«حامد مدرس» مجری برنامه «سر سفره خدا» که در وقت سحر از شبکه پویا (کودک و نوجوان) پخش می‌شد، در واکنش به حمله تلافی‌جویانه نیروهای نظامی کشورمان علیه تروریست‌های داعشی، گفته بود: “نیروهای ایران یک جواب و سیلی و تو گوشی محکم به دشمن‌ها زدند و مقرشان را با شش موشک خوشگل زدند و همه‌شان را کشتند و حالشان را گرفتند و ما خیلی خوشحالیم …”

«امیرعباس فخرآور» که تاکنون چندین بار با رسانه‌های حامی گروه‌های تروریستی منطقه مصاحبه کرده است، سخنان این مجری را «ترویج تروریست» و «افکار تندروانه» دانست!!

در اینجا، باید از فخرآور و دیگر عناصر اپوزیسیون که از حمله موشکی سپاه به مواضع تروریست‌ها ناراحت شدند، سوال کرد، آیا ترغیب کودکان اسرائیلی به نوشتن یادگاری روی موشک‌هایی که قرار بود بر سر کودکان و مردان و زنان بی‌دفاع فلسطینی فرود آید، ترویج تروریست و خشونت نبود، اما حمایت از حمله به تروریست‌ها ترویج خشونت است!؟

پایان/

 

وی سابقه طولانی همکاری نزدیک با سرویس‌های جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی دارد و همواره از حامیان تحریم ایران بوده و حتی دولت‌مردان و نمایندگان کنگره آمریکا را به تشدید تحریم‌های ضدایرانی ترقیب می‌کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.75 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme