https://telegram.me/empireoflies

میزان نفرت مردمی از «دونالد ترامپ» با ریچارد نیکسون برابر شد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغنظرسنجی‌های جدید در آمریکا نشان داد که میزان تنفر از «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا به شدت افزایش یافته و او از این نظر با «ریچارد نیکسون» رئیس جمهور دهه هفتاد میلادی آمریکا برابری می‌کند.

 به نوشته وبگاه شبکه خبری «سی.ان.ان» نظرسنجی‌های جدید در آمریکا نشان داد که تنها ۲۰% مردم عملکرد ترامپ را «عالی» می‌دانند، درحالی‌که ۲۰% عمکرد او را «نسبتا خوب»، ۱۳% «متوسط» و ۴۵% نیز «ضعیف» خوانده‌اند.

بر این اساس، تنها دو درصد دموکرات‌ها و ۴۹ درصد جمهوریخواهان از عمکرد دونالد ترامپراضی هستند.  

آنطور که سی.ان.ان گزارش کرده است، یافته‌های جدید نشان می‌دهد میزان تنفر از دونالدترامپ به همان شدت ریچارد نیکسون در ۴۴ سال قبل و بعد از کناره گیری او از ریاست جمهوری بود به طوری‌که در زمان مشابه و ۴۴ سال قبل ۴۵% مردم عملکرد نیکسون را «ضعیف» دانستند.


ریچارد نیکسون

از دیگر یافته‌های این نظرسنجی این بود که شمار آمریکایی‌هایی که به شدت نگرش «منفی» به ترامپ دارند به طور قابل توجهی بیشتر از آن‌هایی است که نگاه «مثبت» به او دارند.

 نظرسنجی‌های چند ماه گذشته نیز نشان داده بود که محبوبیت دونالد ترامپ را به پایین حد خوددر ماه‌های اخیر رسیده است. در این نظرسنجی صورت گرفته ۵۶ %  شرکت کنندگان اقدام‌ها و عملکرد ترامپ در سمت ریاست جمهوری آمریکا را تایید نکردند.

موسسه افکارسنجی «پابلیک پالیسی» در نظرسنجی خود نشان داد که محبوبیت ترامپ در بین آمریکایی‌ها اکنون به میزان ۳۹ درصد، پایین‌ترین حد از زمان روی کار آمدن او، رسیده است.

ریچارد نیکسون، سی‌ و هفتمین رئیس جمهور آمریکا بود که از سال ۱۹۶۹ تا ۱۹۷۴ این مقام را در اختیار داشت و اولین و تنها رئیس جمهور این کشور بود که از مقامش کناره‌گیری کرد. رسوایی «واتر گیت» نیکسون را مجبور به استعفا کرد. وی در ۲۲ آوریل ۱۹۹۴ در سن ۸۱سالگی درگذشت.

انتهای پیام/فارس

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

میزان تنفر از «دونالد ترامپ» با حد نصاب «ریچارد نیکسون» تنها رئیس جمهور تاریخ آمریکا که از سمتش استعفا داد، برابر شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme