https://telegram.me/empireoflies

میانه‌روی به سبک BBC و VOA: داعشی‌ها تروریست نیستند! + عکس

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌های فارسی‌زبان وابسته به دولت‌های استکباری و عواملشان، در طول ۳۹ سال پس از وقوع انقلاب اسلامی ملت ایران، حرکت در مسیر سیاست‌های دشمنان ملت ایران و خیانت به ملت ایران را در عمل ثابت کرده‌اند.

رفتار و واکنش رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه پس از حملات تروریستی اخیر در تهران و پس از آن، مثالی خوبی برای افکار خصمانه و کینه‌توزانه این رسانه‌های دولتی نسبت به ملت مسلمان ایران است. بیاد داریم که پس از حملات تروریستی اخیر در تهران، رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه از استفاده از عنوان «تروریست» برای عناصر داعشی خودداری کردند، تا آنکه با فشار افکار عمومی تن به این کار دادند.

این رسانه‌ها همچنین کوشیدند با تبرئه تروریست‌ها و حامیان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ایشان، جمهوری‌اسلامی ایران را عامل و مسبب به وجود آمدن تروریست‌ها در کشورهای منطقه معرفی کنند!

چند روز پس از حملات تروریستی مذکور، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حمله‌ای تلافی‌جویانه به مواضع تروریست‌های تکفیری در دیرالزور سوریه، تعداد زیادی از آنان را به هلاکت رساند و خسارت بسیاری به داعشی‌ها وارد کرد. پس از این اقدام قهرمانانه، رسانه‌های بیگانه همچون مقامات آمریکایی، دشمنی خود با مردم ایران را نشان دادند. به‌طوری که استفاده از تیترهای جهت‌دار کوشیدند به مخاطبان خود القا کنند که نیروهای نظامی ایران با خاک سوریه حمله کرده‌اند و نه تروریست‌ها.

در واقع این رسانه‌های دولتی، کوشیدند تا بگوید جمهوری‌اسلامی ایران با هدف تهدید دشمنان و رقبای منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای خود به حمله موشکی به سوریه دست زده و نه مبارزه با تروریست‌ها تکفیری و انتقام‌گرفتن از آنها.

برخی از این رسانه‌ها مانند «بی‌بی‌سی فارسی»، با آنکه با اعتراض و نکوهش بسیاری از مخاطبان خود به دلیل حمایت غیرصریح و پوشیده از آدم‌کشان داعش قرار گرفتند، اما پس از تغییر تیتر خود هم حاضر نشدند تکفیری‌های داعشی را تروریست بماند و کلمه تروریست را به‌صورت نقل قول در تیتر خود استفاده کردند؛ یعنی این نظر ما نیست!

اینگونه رسانه‌های بیگانه در توجیه احمقانه اینگونه اقدامات خود، بی‌طرف بودن را دلیلی بر عدم استفاده از عنوان «تروریست» برای گروه‌هایی مانند داعش می‌دانند!

حال باید از سران و عوامل اینگونه رسانه‌های بیگانه پرسید که این چه نوع بی‌طرفی، میانه‌روی و اعتدال در خبررسانی است که افرادی که تنها در حملات تروریست تهران ۱۷ نفر از هموطنانمان را به شهادت رسانده و ده‌ها نفر را مجروح کردند، نباید «تروریست» خطاب شوند؟ اگر داعشی‌ها در لندن و واشنگتن هم به اینگونه اقدامات دست بزنن، باز هم با القابی مانند «دولت اسلامی»، «پیکارجو» و امثالهم از آنان نام می‌برند؟ …

تصاویر تعدادی از تیترهای جهت‌دار رسانه‌های بیگانه در ذیل آمده است:

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌های فارسی‌زبان وابسته به دولت‌های استکباری و عواملشان، در طول ۳۹ سال پس از وقوع انقلاب اسلامی ملت ایران، حرکت در مسیر سیاست‌های دشمنان ملت ایران و خیانت به ملت ایران را در عمل ثابت کرده‌اند. رفتار و واکنش رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه پس از حملات …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme