https://telegram.me/empireoflies

مَستی و راستی !

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: انتشار ویدئویی از «علی جوانمردی» خبرنگار و مجری «صدای آمریکا» که در آن درباره سوابق اخلاقی و پشت‌پرده «کامبیز حسینی» مجری سابق این شبکه افشاگری می‌کرد، برای او دردسر درست کرد و گران تمام شد.

«کامبیز حسینی» یکی از مجریان جنجالی شبکه «صدای آمریکا» بود که با برنامه طنز سیاسی «پارازیت» بخصوص در جریان حوادث سال ۸۸ به شهرت رسید، اما پس از اخراج از VOA، دیگر هرگز نتوانست به روزهای خوب خود بازگردد و روز به روز ضعیف‌تر شد.

در ویدئویی که از «علی جوانمردی» منتشر شده بود، «کامبیز حسینی» مجری کنونی برنامه پارادوکس از «رادیو فردا»، به فساد اخلاقی و تجاوز به همکاران زن خود متهم شد. جوانمردی در این ویدئو گفت: “کامبیز حسینی به دو دلیل از صدای آمریکا اخراج شد. یک بخاطر بکار بردن فحش «ج.ن.د.ه» به یکی از کارمندان زن صدای آمریکا و مورد دوم بابت نشان دادن عکس آلت تناسی‌اش به یکی از کارمندان زن آمریکایی صدای آمریکا، کامبیز فکر می‌کرد با این کار می‌تواند با آنها دوست شود! …”

سخنان جوانمردی درباره فساد جنسی «کامبیز حسینی» به سرعت در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد و تعجب بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی و بخصوص مخاطبین رسانه‌های بیگانه را پی داشت، وگرنه انحطاط اخلاقی و عقیدتی عوامل رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه برای ما و بسیاری که روشن است. همچنین این افشاگری جوانمردی برای او هزینه زیادی هم داشت و از قرار معلوم در روزهای اخیر فشارهای بسیاری از سوی «کامبیز حسینی» و بسیاری دیگر از عناصر اپوزیسیون حاضر در رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه به او وارد شده است.

به‌طوری که این خبرنگار «صدای آمریکا»، در پاسخ به انتقاد یکی از همکاران خود در رسانه‌های بیگانه، عذر بدتر از گناه آورد و در توجیه افشاگری‌اش درباره فساد اخلاقی «کامبیز حسینی»، گفت: “… بله اشتباه من بود. از طریق یک دوست متاسفانه، شب بود و من هم کمی مشروب خورده بودم. در هر صورت نمی‌خوام توجیه کنم و اشتباه بود … من باید بیشتر دقت می‌کردم … این صحبت‌ها خصوصی بود، متاسفم که چنین استفاده‌ای از آن شده …”

جوانمردی که از حامیان گروهک‌های تجزیه‌طلب در غرب کشور است، در پاسخ به یکی از همکارانش، مست بودن و طبیعی نبودن شرایط جسمی و روحی‌اش را دلیل افشاگری‌ علیه حسینی دانسته است!

معلوم نیست اگر عوامل حاضر در رسانه‌های بیگانه در حالت استفاده از مسکرات، دست به مصاحبه و گفت‌وگو با دیگران بزنند، چه افشاگری و رسواسازی‌هایی خواهند کرد و چه پرده‌هایی از واقعیت‌های موجورد در رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و عواملشان، بر زمین خواهد افتاد!

معلوم نیست که هر یک از این عناصر اپوزیسیون و کارمندان رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه چه اسراری درباره یکدیگر می‌دانند که احتمالا در آینده افشا خواهد شد.

 

انتهای متن/

انتشار ویدئویی از «علی جوانمردی» خبرنگار و مجری «صدای آمریکا» که در آن درباره سوابق اخلاقی و پشت‌پرده «کامبیز حسینی» مجری سابق این شبکه افشاگری می‌کرد، برای او دردسر درست کرد و گران تمام شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme