https://telegram.me/empireoflies

مولوی نذیر احمد سلامی: وظیفه BBC حمایت از تروریست هاست

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از رسانه ایران، نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان در اظهارنظری درباره سیاست اختلاف افکنی رسانه‌هایی مانند BBC فارسی میان اهل تسنن و شیعه گفت که باید هشیار بود و فریب سخنان آنها را نخورد.

مولوی نذیر احمد سلامی که بعدازظهر روز گذشته (دوشنبه) در نشست هم اندیشی «آیین برادری» در دانشگاه فردوسی مشهد پیرامون وحدت شیعه و سنی حضور یافته بود ابراز داشت: این ما هستیم که باید آگاهی خود را حفظ کنیم و به دوستانمان هم توصیه کنیم که با تبلیغات سوء آنها فریب نخورند و شکار آنها نشوند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار رسانه ایران در مورد حمایت رسانه هایی مانند BBC فارسی از گروه های تروریستی مانند جیش العدل، گفت: از این رسانه ها نباید انتظاری داشته باشیم؛ رسانه هایی مثل BBC، صدای امریکا، صدای اسراییل، صدای آلمان کارشان همین است، وظیفه شان همین است، به همین خاطر نان می خورند، ولی ما باید هشیار باشیم و فریب صحبت های آنها را نخوریم.

وی در پاسخ به این سوال که نقش علمای اهل سنت در مبارزه با این فریب ها  چیست، افزود: همان نقشی که سایر مردم دارند، همان نقشی که علمای شیعه دارند، همه همین وظیفه را دارند و باید در همین مسیر گام بردارند.

گفتنی است دیگر سخنران این مراسم، حجت الاسلام ابوالحسن نواب، رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب قم بود.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme