https://telegram.me/empireoflies

موفق می‌شویم، اما معلوم نیست کی!!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبا روی کار آمدن دولت جمهوری‌خواه آمریکا، عناصر سلطنت‌طلب و نزدیکان «ربع پهلوی» هر روز در شبکه‌های دولتی آمریکا حضور دارند و رسانه‌هایی مانند «رادیو فردا» و «صدای امریکا» به تریبون مخالفان نظام جمهوری‌اسلامی بخصوص سلطنت‌طلبان تبدیل شده است.

چند روز پیش «رضا پیرزاده» از سران گروه موسوم به «شورای ملی ایران» که بهتر است آن را «شورای سلطنت» بنامیم و دارای ارتباط نزدیکی با «ربع پهلوی» است، با حضور در شبکه «صدای آمریکا» از سخنان ضدایرانی مقامات آمریکایی حمایت کرد و با اذعان به حمایت دولت آمریکا از عناصر اپوزیسیون، گفت که دولت ترامپ بیش از دولت اوباما به عناصر اپوزیسیون کمک می‌کند.

پیرزاده در سخنانی متناقص از سویی ادعا کرد که اپوزیسیونِ ایران به کمک خارجی‌ها چشم ندارند، اما در عین حال اذعان کرد که امیدوار به افزایش کمک‌های دولت آمریکا است و کمک‌های دولت ترامپ کمک‌های زیادی به عناصر اپوزیسیون در راه مبارزه با حکومت ایران می‌کند.

این اپوزیسیونِ مقیم فرانسه که از نزدیکان «ربع پهلوی» به شمار می‌رود، در ادامه طی سخنان مضحکی مدعی شد که مبارزه علیه حکومت ایران روزی جواب می‌دهد و مطمئن هستیم که روزی نظام جمهوری‌اسلامی را شکست می‌دهیم، اما زمان آن مشخص نیست!

به راستی که «ربع پهلوی» باید به داشتن چنین نوچه‌هایی افتخار کند که هیچ امید و برنامه‌ای برای مبارزه با حکومت ایران ندارند و تنها به دنبال کاسبی خود م مطرح نمودن خود در رسانه‌ها هستند!

در سالهای اخیر درگیری و اختلاف بین عناصر اپوزیسیون سبب شکاف و افزایش درگیری بین آنان شده و حتی حمایت سرویس‌های جاسوسی غربی از آنها هم سبب نشده آنها به یکدیگر متحد شوند. معلوم نیست اگر روزی در ایران به قدرت برسند(!)، چطور می‌خواهند با یکدیگر کار کنند و احتمالا باید شاهد جنگ خیابانی در شهرهای ایران باشیم!

 

انتهای متن/

با روی کار آمدن دولت جمهوری‌خواه آمریکا، عناصر سلطنت‌طلب و نزدیکان «ربع پهلوی» هر روز در شبکه‌های دولتی آمریکا حضور دارند و رسانه‌هایی مانند «رادیو فردا» و «صدای امریکا» به تریبون مخالفان نظام جمهوری‌اسلامی بخصوص سلطنت‌طلبان تبدیل شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme