https://telegram.me/empireoflies

موضع‌گیری شدید خواننده لس‌آنجلسی برعلیه BBC

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه بی بی سی در سال های بعد از راه اندازی تلویزیون آن چنان بر ضد منافع ملی ایرانیان اقدام نموده و در دشمنی کردن با ملت ایران کم نگذاشته که در سال های اخیر حتی صدای ضد انقلاب نیز بلند شده و این رسانه را شبکه ای ضد ایرانی می دانند.

مثلا شماعی زاده یکی از خوانندگان لس آنجلسی که کمتر در خصوص مسائل سیاسی اظهار نظر می کند اخیرا در خصوص ضد ایرانی بودن شبکه بی بی سی گفته “تلویزیون بی بی سی رسانه بسیار قدرتمند و تاثیر گذاری است که توانسته به خاطر منافع بریتانیا و نوعی استعمار گری گهنه بر منافع ایران اثر گذار باشد.
۱۳۲۰ که بی بی سی فقط یک رادیو بود با کمک گرفتن از تبلیغات از طریق ریختن اعلامیه از هوا پیما های انگلیسی چنان بر افکار عمومی مردم ایران اثر گذاشت ، که مردم ایران تحت تاثیر این تبلیغات از رفتن رضا شاه پهلوی و ورود متفقین به ایران استقبال و خوشحالی کردند، و یک هفته نگذشت که بخشی از مردم عام که تحت تاثیر این تبلیغات قرار گرفته بودند متوجه اشتباه خود شدند اما دیگر دیر شده بود. سال های ۱۳۳۲ /۲۸ مرداد و ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ بی بی سی بر اتفاقات ان زمان اثر گذار بود.
تا زمانی که بی بی سی وجود دارد آینده‌ی خوشی در انتظار کشور ما نیست. مگر مردم یا آن را تحریم کنند و یا با تکنیک‌های بی بی سی آشنا شوند.
من خودم بی بی سی را همیشه و همیشه دنبال می‌کنم؛ فقط به این خاطر که رفتار این رسانه را زیر نظر داشته باشم و بدانم افکار عمومی را به کدام طرف در حال سوق دادن است. بارها و بارها هم دعوت بی بی سی را جهت مصاحبه و مسائل موسیقی رد نموده‌ام.
به عنوان یک هنرمند در صلاح من نیست با رسانه بسیار قدرتمندی چون بی بی سی همکاری نکنم اما منافع کشور خود را ترجیح می‌دهم.
گر چه مخالفت من اثر چندانی ندارد اما توانایی من در مقابل رسانه قدرتمند بی بی سی بیشتر از این نیست.ما نباید توقع داشته باشیم که رسانه قدرتمند بی بی سی منافع بریتانیا را رها کرده و منافع مردم ایران را در نظر بگیرد.
بلکه باید آگاهی خود را بالا ببریم تا دوباره تحت تاثیر این رسانه بر علیه منافع کشور خود عمل نکنیم.تا بی بی سی وجود دارد منافع ایران در خطر است.بارها در همین آمریکا دیده‌ام که چگونه مردم تحت تاثیر تبلیغات حرفه‌ای رسانه‌های آمریکایی علیه منافع خود پا فشاری می‌کنند.”

این سلسله گفتار ها نشان می دهد که رفتار ضد ایرانی بی بی سی آنقدر آشکارا در رسانه ها نمود دارد که افرادی مثل خوانندگان لس آنجلسی هم که شم سیاسی بسیار ضعیفی دارند خیانت بار بودن فعالیت های این شبه رسانه را درک می کنند و بر علیه آن موضع گیری می نمایند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۴ دیدگاه

  1. تشکر ویژه از مدیریت سایت

  2. اینجا همیشه پستهای عالی داره ممنون

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme