https://telegram.me/empireoflies

موضع‌گیری جالب شبکه من و تو در قبال کشتار مردم غزه + فیلم

به گزارش «امپراتوری دروغ»، این روزها تمام مردم دنیا  شاهد حملات رژیم صهیونیستی و کشتارمردان، زنان و کودکان بی دفاع فلسطینی  هستند وهزاران شهروند در پایتخت های کشورهای مختلف جهان از جمله نیویورک، مکزیک، برلین و بسیاری از کشور های دیگر دنیا با ملت فلسطین بر ضد تجاوز رژیم صهیونیستی ابراز همبستگی کردند و در راهپیمایی های عظیم ضد اسرائیلی در سراسر جهان بر مخالفت خود با جنایاتی که نیروهای اشغالگر برضد ملت فلسطین مرتکب می شوند تاکید می کنند.

طبق آمارها در این مدت بیش از هزار نفراز مردم بی گناه فلسطینی با حملات موشکی رژیم صهیونیستی کشته شده اند و این امر باعث شده تا مردم دنیا به اعتراض بر علیه این رژیم غاصب به پا خیزند و خواهان قطع این حملات بشوند و البته سکوت بسیاری از دولتمردان غربی در مورد این جنایت ها هم قابل تامل است، دولت مردانی که همیشه دم از حقوق بشر میزنند ولی در برابر این جنایت رژیم صهیونیستی در مورد کودکان و زنان بی دفاع فلسطینی سکوت اختیار میکنند.

در این بین باید بی تفاوتی و حتی دفاع بعضی از رسانه ها و شبکه های ماهواره ای نسبت به قتل و عام مردم بی گناه فلسطین هم اشاره کرد در بین این شبکه های ماهواره شبکه انگلیسی من و تو گوی سبقت را از دیگران ربوده.

این شبکه چند روز پیش در برنامه جواب خود نسبت به کشتار کودکان و مردم بی دفاع غزه اعلام بی تفاوتی کرد سالومه  مجری این برنامه خطاب به بیننده ها گفت:«جنگ اسرائیل و فلسین به ما چه ما خودمون مشکلات خودمون رو داریم» این گفته های مجری شبکه در صورتی است که بارها و بارها در دفاع از سگ های ولگرد خیابانی که توسط ماموران شهرداری ازسطح خیابان ها جمع آوری شده اند ابراز تاسف و ناراحتی شدید کرده و اشک تمساح ریخته است.

لازم به ذکر است این شبکه با پخش مستندات متعددی هم در دفاع از یهودیان اسرائیلی و هم حمایت این رژیم صهیونیستی بسیار فعال عمل کرده است و ید طولایی دارد و میتوان گفت به نوعی حمایت از تروریست از سوی صاحبان انگلیسی خود در دستور کاری این شبکه قرار داده شده است به طوری که در در اتاق خبر این شبکه بارها و بارها گروهگ تروریستی داعش را جهادگر معرفی کرده است و این تروریست ها را از همه لحاظ به عرش رسانده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. سلام ما در جبهه حق قرار داریم پس نیازی نیست که از وسیله غیر شرعی برای رسیدن به هدف مقدس خود استفاده کنیم. پس لطفا اگر فیلم ها را کات می کنید طوری باشد که حرف طرف مقابل تحریف نشود و یا این که فیلم آن را تا جایی که می شود کوتاه نکنید. اجرکم عندالله…

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme