https://telegram.me/empireoflies

موشه یعلون خواستار استعفای نتانیاهو شد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «موشه یعلون»، وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی با اشاره به دو پرونده فساد «مورد ۱۰۰۰» و «مورد ۲۰۰۰» «بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر این رژیم، خواستار استعفای او شد.

یعلون با انتشار پیامی در حساب فیس بوک خود خاطرنشان کرد «آویچای ماندب لیت»، دادستان؛ «بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر و «ورنی الشیخی»، کمیسر پلیس همگی در ارتش اسرائیل تحت فرمان او بوده اند.

یعلون در بخشی از این پیام فیس بوکی نوشت: روز سختی برای ماست. بی بی (نتانیاهو)، رونی و آویچای همه زیردستان من بودند. من آنها را به خوبی می شناسم. همه آنها زندگی خود را به اسرائیل اختصاص داده اند. هرگز فکر نمی کردم به این وضعیت برسیم. من هنوز هم فکر می کنم نتانیاهو باید کار درست را انجام دهد و از سمت خود استعفا دهد.

روابط بین یعلون و نتانیاهو از سال ۲۰۱۶ پس از آنکه یعلون توسط نتانیاهو از سمت وزارت جنگ برکنار شد، رو به تیرگی نهاد. یعلون پس از ترک حزب لیکود به تشکیل یک حزب جدید روی آورد و از آن پس بارها به سیاست های نتانیاهو حمله کرد و او را برای اداره امور نالایق توصیف کرد.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی با اشاره به دو پرونده فساد «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر این رژیم خواستار استعفای او شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme