https://telegram.me/empireoflies

موسس ایرانیاران: رضا پهلوی سوار بر اسب سفید خواهد آمد!!!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اخیرا  در راستای تشکیل گروهک های چند نفره وابسته به رضا پهلوی همچون ققنوس و فرشگرد گروهک دیگری نیز تحت عنوان ایرانیاران تشکیل شده که در بدو تاسیس دچار انشقاق شد.

این شبکه به گفته موسسانش جمعی از نیروهای سکولار دموکرات برخاسته از متن جامعه و نمایندگانی پرمخاطب از اقشار مختلف مردم ایران در عرصه فضای حقیقی و مجازی، اعم از (مسیحی، مسلمان، بلوچ، کرد، آذری، بی‌دین، پادشاهی خواه، جمهوری‌خواه، فدراتیو خواه و…) از داخل و خارج از کشور است که در واقع چند ضد انقلاب ورشکسته و پاپتی دور هم جمع شده اند و شبکه ای را برای مقدس نمایی از رضا پهلوی تاسیس نموده اند. ظاهرا موسس این شبکه فردیست به نام ویکتوریا آزاد که تا کنون در حاشیه بوده و با این گروهک می خواهد خود را نمایان کند.

این گروهک در هفته های گذشته جلسات ویدئویی را با چند نفر دیگر زا ضدانقلاب خارج نشین و حشمت طبرزدی در داخل ایران داشت که اتفاقا رضا پهلوی هم در این جلسه حضور داشته است. حشمت طبرزدی در گزارشی از این جلسه به رسانه ها گفته بود که یکی‌ از مواردی که ما در جلسه شبکه تاکید کردیم این بود که رضای پهلوی که اعلام حمایت کرده بود از این “شبکه ایران یاران،” رسما عضوی از آن باشند، و مساله حمایت و پشتیبانی سمبولیک نباشد. و ایشان در این ائتلاف حضور رسمی‌ داشته باشند، در آن صورت ما [هم] حاضریم حضور داشته باشیم.

ظاهرا این گفته ها به مذاق رضا ربع خوش نیامد و بعد این اظهارات طبرزدی به سرعت “مصاحبه ای” در تلویزیون شهرام همایون در لوس آنجلس برای رضا ربع ترتیب داده شد. وقتی‌ همایون از وی نظر او را درباره گزارش طبرزدی پرسید، او پاسخ داد، “باید در اینجا بگویم که برای من بسیار تاسف آمیز بود که یک بحثی‌ که درون سازمانی بود و برای مصرف داخلی‌، را به این شکل رسانه‌ای کرده باشند، که خلاف اصول اخلاقی‌ و اتیک کار حرفه‌ای است…”وی همچنین به شدت عضویت خود در شورای مورد بحث طبرزدی را تکذیب کرد.

از طرفی ویکتوریا آزاد موسس این شبکه نیز از رضا پهلوی حمایت نمود و طبرزدی را که تنها ترین عضو این شبکه در داخل ایران است را فردی بی پرنسیپ دانست. اما وی که ظاهرا ذوب در رضا پهلوی است در روز های گذشته مصاحبه هایی داشته تا شان نداشته رضا پهلوی را بالا ببرد و اساسا برای این که از وی قدیس سازی نماید تشکل مزبور را راه اندازی نموده.

وی در مصاحبه ای که اخیرا با تلویزیون آزادی داشته گفته که رضا پهلوی همچون مسیح قدسی است که سوار بر اسب سفید برای درانداختن طرحی نو خواهد آمد!!!

این اظهارات واکنشهای بسیاری را در شبکه های مجازی به دنبال داشته است. تا جایی که بسیاری از ضد انقلاب نیز وی را به باد استهزا گرفته اند و گفته اند که تشبیه شاهزاده سوار بر اسب سفید برای زمانی به کار می رود که دختری مجرد منتظر مرد آرزوهای خود می باشد تا با وی ازدواج نماید پس بنابراین ویکتوریا آزاد در خیالات خود رضا ربع پهلوی را فردی می داند که قرار است با وی پیوند زناشویی برقرار کند.

این اظهارات نامتجانس در خصوص رضا پهلوی در ماههای اخیر رواج زیادی داشته حتی یکی از اعضای فرشگرد که تشکل سازماندهی شده حامیان رضا پهلوی است وی را فردی قدیس دانسته بود که نمی توان با هیچ پادشاهی مقایسه نمود!!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme