https://telegram.me/empireoflies

مسیح علی‌نژاد دارای انحرافات جنسی است !!

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، امین موحدی ضدانقلاب سابق و برادر امیر حسین موحدی روزنامه‌نگار و فعال حقوق بشر مخالف جمهوری اسلامی که چندی پیش توسط نظام اسلامی مورد عفو قرار گرفت و پس از چند سال به وطن بازگشت، در مطلبی در صفحه فیسبوک خود با انتقاد از پروژه جدید ضداخلاقی و ضددینی بیگانگان با مدیریت مصی (مسیح) علی‌نژاد ضدانقلاب لندن‌نشین تحت عنوان “آزادی یواشکی”،  این ضدانقلاب فراری را دارای انحرافات اخلاقی و جنسی بسیاری دانست و گفت:

بعضی‌ها انحراف جنسی‌ یواشکی را آزادی مینامند آنهم یواشکی ! آزادی همانگونه که از اسم آن‌ پیداست موضوعی روشن و شفاف است و نوع یواشکی آن‌ یعنی‌ خود فریبی و تلاش برای یافتن راهی‌ برای ارضاء عقده‌های انباشته و سر خوردگیها با توسل به انجام عملی‌ پنهانی‌ و به دور از چشم دیگران که میتواند به شکل غیر قابل مهاری به انحراف بیانجامد و شبیه هر چیزی باشد غیر از آزادی! …

امین-موحدی

کمپین فیسبوکی ضداخلاقی و ضددینی “آزادی‌های یواشکی زنان در ایران” که توسط مصی (مسیح) علی‌نژاد ضدانقلاب لندن‌نشین اداره می‌شود، در روزهای گذشته به طور غیرمعمولی مورد استقبال بسیاری از رسانه‌های بیگانه مانند بی‌بی‌سی، رادیو فردا، صدای آمریکا، دویچه وله، سی‌ان‌ان و … و برخی روزنامه‌های مطرح غربی مانند لوموند، اشپیگل، گاردین، نیویورک تایمز، واشینگتن پست و … قرار گرفته است.

گفتنی است، گرداننده اصلی این صفحه در زمان حضور در ایران، از یادداشت‌نویسان ثابت روزنامه اعتماد ملی متعلق به مهدی کروبی از سران فتنه سال ۸۸ بود. وی چند روز پیش نیز با حضور در شبکه ماهواره‌ای «من و تو» که توسط بهاییان ساکن انگلستان اداره می‌شود، اعلام کرد با این کار مبارزه جدیدی علیه جمهوری اسلامی‌را توسط زنان «غیر سیاسی» کلید زده و مبارزه با نظام را نمی‌شود فقط از طریق مطالبات سیاسی جنبش سبز پیش برد بلکه باید با کشف حجاب و اقدامات مشابه، زنان غیرسیاسی را نیز به کمک سبزها به میدان آورد.

مصی (مسیح) علی‌نژاد که پس از فتنه سال ۸۸ و به دنبال آن فرار از ایران به رسانه‌های ضدانقلاب پیوسته و مسئولیت پروژه بررسی وضعیت زندانیان سیاسی و امنیتی و همچنین افراد اعدامی‌را داشته، گویا پس از فروکش کردن آتش فتنه ۸۸ در ماموریتی جدید مسئولیت انجام پروژه ترویج بی‌حجابی و بی‌حیایی در بین زنان و دختران ایرانی را برعهده گرفته است.

قابل ذکر است، مصی (مسیح) علی‌نژاد در دوران حضور خود در ایران دارای روابطی جدی با سفارت انگلیس در ایران بود و پس از فتنه ۸۸ با کمک “حسین رسام” (از عوامل سفارت انگلیس که پس از فتنه ۸۸ دستگیر شد) به همراه فرزند خود از کشور گریخت و پس از دریافت اقامت در انگلیس، با وجود آنکه در دوران حضور خود در ایران حتی موفق به کسب مدرک پایان دوره متوسطه (دیپلم) نیز نشده بود، به طور رایگان در یکی از دانشگاه‌های انگلستان تحصیل کرد.

مصی (مسیح) علی‌نژاد دارای فساد اخلاقی بسیاری نیز است، به گونه‌ای که چندی پیش در صفحه فیسبوک خود تصویر رابطه جنسی خود با دوست‌پسر خود با نام “کامبیز فروهر” را برای عموم منتشر کرد و به گفته برخی از نزدیکانش داراری سابقه رابطه با چندین نفر دیگر نیز است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. مصطفی میرزاباقری

    “معصومه علی‌نژاد قمی” معروف به “مسیح علی‌نژاد” درسال ۱۳۵۵ در قمی‌کلای بابل متولد شد. وی در یکی از نوشته‌های خود اعلام می‌کند که دوستانش وی را مصی صدا می‌زدند، اما فردی به نام پویان که ظاهراً خیلی به وی علاقه نشان می‌داده برای علی‌نژاد شعری سروده و او را مسیح خطاب کرده است

    http://mostafabarzy.blog.ir/post/45

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme