https://telegram.me/empireoflies

موج فتوای روحانی نماهای مدافع همجنس‌بازان در رسانه‌های بیگانه

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در هفته گذشته و چند روز اخیر رسانه های بیگانه در پی حمله به باشگاه هم جنس بازان در اورلاندوی آمریکا که توسط یکی از اعضای این باشگاه انجام شده بود رویکردهای بعضا متناقضی اتخاذ کردند.

این رسانه‌ها در نخستین روز پس از حادثه، «عمر متین»، عامل این حمله را وابسته به داعش معرفی نموده و گفتند وی روانی است. در روزهای دوم و سوم از سوی همان رسانه‌ها اعلام شد او (عمر متین) ۲ مرتبه به سفر حج رفته است و با حزب الله لبنان هم در ارتباط بوده؛ ادعاهایی که با هدف معرفی عامل حمله به عنوان فردی متعصب و دل بسته به اسلام ونیروهای مقاومت مطرح شدند. رسانه‌های بیگانه در روزهای بعد از این فضاسازی غیر واقعی اعلام نمودند، سندی مبنی بر ارتباط عمر متین با داعش بدست نیامده است و در ادامه با کمال تعجب دعا کردند وی در همین کلوپ رفت آمد داشته و بد مستی و گاهی هم پرخاشگری می‌کرده است.

همه این فضاسازی‌ها برای بیننده‌ای که این اخبار و رویدادها را در این چند روز دنبال می‌کرد این تصویر را به وجود می‌آورد که عامل این کشتار جمعی فردی مسلمان و مومن و در عین حال هم جنس باز بوده که به دلیل برخی از عقده‌های درونی دست به چنین اعمالی زده است! این تصویر ذهنی که برای مخاطب تداعی می‌شود در ادامه با برخی از فضاسازی‌ها که بخشی از آن در روزهای پیش از این فاجعه در این رسانه‌ها شکل گرفته بود در حال تکمیل شدن است.

تلویزیون صدای آمریکا چند روز قبل به سراغ فردی رفته بود که ادعا می‌کرد در ایران هم جنس باز بوده و مدت هاست که این گرایش جنسی را دارد. این فرد مدعی بود که در ایران با یک هم جنس خود ازدواج نموده و البته خانواده‌های هر دویشان نیز از آن‌ها حمایت کردند و عروسی مفصلی نیز با حضور تمام فامیل برگزار کردند!!!

تبلت

فردی که صدای آمریکا وی را هم جنس باز ایرانی معرفی نمود

در ادامه این داستان پردازی مضحک که هر فردی را به خنده وامی دارد این تلویزیون در مصاحبه ای با یک روحانی خلع لباس شده و تئوریسین جنبش سبز از زبان این روحانی خواسته‌های خود را منتشر نمود. محسن کدیور در مصاحبه ای با این شبکه در پاسخ به سوال مجری برنامه در خصوص حمله یک فرد مسلمان به باشگاه هم جنس بازان در آمریکا گفته بود: “اگر عملی برای یک فرد مسلمان حرام اعلام شده باشد، معلوم نیست که برای غیرمسلمانان هم حرام باشد، هیچ مسلمانی هم مجاز نیست اگر فکر می‌کند کسی عمل حرامی را انجام می‌دهد، با زور و کشتار، دیگران را به عمل به باورهای خود وادار کند!!!

۲۰۱۶-۰۶-۱۴_۱۴-۰۴-۰۱

محسن کدیور در صدای آمریکا فتوایی جدید در خصوص عمل لواط صادر نمود!

ضمن آن که در هفته گذشته شبکه بی‌بی‌سی که این روزها بیش از نیمی از اخبار و برنامه‌های خود را به هم جنس بازان و مشکلات آنها اختصاص داده است مستندی را نمایش داد که در آن شخصی مدعی بود در ایران روحانی بوده و هم جنس بازان را به عقد یکدیگر در می‌آورده است اما اکنون به دلیل مشکلات جنسی خود و همجنس‌باز بودن از ایران خارج شده و قرار است در کانادا پناهندگی بگیرد.

اما ماجرای همجنس‌بازان برای این رسانه‌ها سوژه داغی است که در این جا تمام نمی‌شود، تلویزیون من و تو که در ارائه سبک زندگی غربی از دیگر شبکه‌ها چند قدم جلوتر است در برنامه اتاق خبر خود پس از این که روز ها در خصوص حادثه اورلاندو اقدام به خبر بافی و سوژه سازی نموده است این بار سراغ یک روحانی نما رفته است که فتوایی بسیار عجیب در خصوص همجنس‌بازان صادر می‌کند.

از آنجایی که در قرآن کریم در خصوص قوم لوط که به عمل شنیع لواط اهتمام داشتند آمده: (سپس چنان) بارانی (از سنگ) بر آنها فرستادیم؛ (که آن‌ها را در هم کوبید و نابود ساخت) پس بنگر سرانجام کار مجرمان چه شد! (اعراف آیه ۸۴). و امام رضا (علیه‌السلام) درباره زشتی لواط فرموداند: بدان که حرمت لواط از زنا بیشتر است؛ زیرا خداوند قومی را (قوم لوط) به خاطر عمل لواط هلاک کرد، ولی کسی را برای زنا هلاک نکرد. و بر اساس فقه اسلامی و فتوای تمامی مراجع دینی هر فرد بالغی به این عمل شنیع با فرد بلغ دیگری دست زند و چه مسلمان و چه کافر و چه محصن و غیر محصن باشد باید اعدام شود. ولی تلویزیون من‌وتو آنگاه که در خصوص این عمل شنیع از این روحانی نما سول می‌کند و از وی حکم فقهی این عمل را می‌خواهد وی می‌گوید که این عمل تنها زمانی موجب حد تعیین شده (اعدام) است که در ملاء عام صورت بگیرد و تمام مردم این عمل را مشاهده کنند که در این صورت باید حد بر آنها مترتب شود و در غیر این صورت اصلا مجازاتی ندارد یعنی اگر در خفا این عمل شکل بگیرد نباید به افراد مرتکب حدی جاری شود حتی اگر خودشان به این عمل اعتراف کنند!!!

من وتو

“فرخ سکالش فر” روحانی نمای مقیم انگلیس گفته که عمل لواط تنها اگر در ملا عام انجام شود موجب حکم اعدام است.

این گفته‌ها با توجه به مطالب مذکور، در تضاد کامل با اسلام است و این شبکه‌ها در پی این هستند که نوع جدیدی از اسلام را در برنامه‌های خود به بینندگان حقنه کنند؛ اسلامی که هیچ تضادی با زندگی غربی که برخی اعمال در آن در جامعه حیوانی نیز دیده نمی‌شود ندارد.

همه این فضاسازی‌های برای مخاطب این شبکه‌ها در مجموع این ذهنیت را پدید می‌آورد که اسلامی که جامعه ایرانی و مسلمانان به آن عمل می‌کنند اسلامی افراطی و سخت‌گیرانه است و در روی دیگر اسلام که از آن به عنوان اسلام رحمانی یاد می‌شود می‌توان هم زنا نمود و هم رابطه جنسی با هم نوع خود داشت فقط باید در این رابطه دو طرف راضی به این کار باشند و این روابط هیچ اشکالی ایجاد نمی‌کند. این سبک زندگی است که غرب و رسانه هایشان برای مسلمانان می پسندند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. سلام شما چقدر از آقای سکالشفر اصلا میدونید که فورا تهمت روحانی نمایی و انگلیسی بودن بهشون می زنید؟
    باید از خدا ترسید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme